Biuro Maklerskie Alior Banku uruchomiło platformę inwestycyjną

Biuro Maklerskie Alior Banku uruchomiło platformę inwestycyjną

author
Patryk Byczek
18 sierpnia 2021

Alior Bank poinformował w komunikacie prasowym, że Biuro Maklerskie instytucji uruchomiło nową platformę inwestycyjną Alior 4 Trader, która służy do handlu na rynku kontraktów różnic kursowych na waluty, towary i indeksy giełd zagranicznych. Sprawdzamy szczegóły.

Wdrożenie przez Biuro Maklerskie Alior Banku nowej platformy inwestycyjnej to przedostatni już etap wdrożenia systemu Alior 4 Trader. Od czerwca 2021 roku Klienci mogli zapoznać się z aplikacją w formie beta. Ta operacja pozwalała na bliższe poznanie rynku forex oraz nowego narzędzia bez ryzyka utraty środków. Końcowym etapem będzie przeniesienie rachunków aktualnych Klientów do nowej platformy.

Jako eksperci wiemy, że inwestowanie jest obarczone ryzykiem, wymaga wiedzy, dyscypliny i doświadczenia. Dlatego też naszym klientom zapewniamy jak największe bezpieczeństwo dając im możliwość inwestowania w szeroką paletę instrumentów z bezpiecznym biurem maklerskim działającym w modelu ECN na nowoczesnej i prostej w obsłudze platformie. Nowa aplikacja jest świetnym rozwiązaniem niezależnie od typu inwestora. Dzięki zaawansowanym statystykom i narzędziom wspiera każdą strategię inwestycyjną. Dodatkowo wdrożyliśmy zupełnie nową aplikację mobilną, aby dotychczasowy komfort i bezpieczeństwo inwestowania przenieść na jeszcze wyższy poziom.

– mówił cytowany w komunikacie Michał Madej, p.o. Dyrektora Biura Maklerskiego w Alior Banku.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

Alior 4 Trader

Biuro Maklerskie Alior Banku udostępnia swoim Klientom aplikację Alior 4 Trader:

– w wersji mobilnej na telefony z systemem Android i iOS,
– w wersji instalacyjnej na komputer,
– w wersji webowej.

Aplikacja mobilna jest bardzo nowoczesna pod względem wizualnym i prosta w obsłudze. Każda najważniejsza funkcja jest pod ręką osoby korzystającej z programu. Dzięki temu poprzez jedno kliknięcie Klienci mogą składać zlecenia, co minimalizuje czas zawarcia transakcji. Ponadto Klienci mogą korzystać z infolinii Biura Maklerskiego 24 godziny na dobę przez 5 dni w tygodniu (dni robocze).

Wdrożenie nowej platformy pokazuje, że Alior Bank jest cały czas w gronie liderów technologicznych i wyznacza standardy w zakresie zdalnej obsługi klientów zainteresowanych inwestycjami. Aplikacja Alior 4 Trader to niezwykle intuicyjne narzędzie, które obok platformy Alior Giełda czy rozwiązań dostępnych w bankowości internetowej Alior Online, dają naszym klientom dostęp do całego spektrum rozwiązań inwestycyjnych w każdym miejscu i o każdej porze.

– mówił cytowany w komunikacie Jacek Taraśkiewicz, Dyrektor Departamentu Usług Inwestycyjnych i RBL_VC.

Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest Iwona Duda.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2021-08-16-alior-4-Trader-Biuro-Maklerskie.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Przemysł spożywczy – jak się zmieni pod wpływem pandemii?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
16 kwietnia 2020

Przemysł spożywczy – jak się zmieni pod wpływem pandemii?

NOTUS Finanse – oddział w Poznaniu
Wpisy
author
Patryk Byczek
28 września 2018

NOTUS Finanse – oddział w Poznaniu

Pożyczki bez BIK Wałcz
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
16 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Wałcz

Elektroniczne podpisywanie umów z pracownikami w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
03 września 2020

Elektroniczne podpisywanie umów z pracownikami w BNP Paribas

Porównaj