BNP Paribas partnerem 12. edycji konkursu Bizneswoman Roku

BNP Paribas partnerem 12. edycji konkursu Bizneswoman Roku

author
29 grudnia 2020

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym o tym, że prezes instytucji, Przemek Gdańsk,i kolejny zasiądzie w jury konkursu Bizneswoman Roku. Instytucja będzie partnerem dwóch kategorii w konkursie: Startup roku oraz Female Champion of Change. Sprawdzamy szczegóły.

Bizneswoman Roku jest konkursem, który organizuje Fundacja Sukces Pisany Szminką. Tegoroczna, dwunasta już edycja programu, ma na celu nagłośnić sukcesy kobiet, które odnoszą w:

– biznesie,
– kulturze,
– nauce.

Kobiety, które rozważają założenie własnej firmy, często potrzebują bodźca, który pomoże im zrobić ten pierwszy krok. Nic tak nie motywuje, jak pozytywny przykład. Konkurs Bizneswoman Roku wypromował już ponad sto inspirujących Polek, które są zachętą dla kolejnych kobiet do śmiałego wchodzenia w świat przedsiębiorczości. Chętnie włączamy się w tę inicjatywę, mając pełne przekonanie, że różnorodność w biznesie niesie ze sobą wiele pozytywnych skutków.

– mówiła cytowana w komunikacie Izabela Tworzydło, dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i Rzecznik Prasowy Banku BNP Paribas.

BNP Paribas ponownie partnerem

Startup roku

BNP Paribas po raz kolejny jest partnerem w kategorii Startup roku. W tej części konkursu nagradza się kobiety, które swój pomysł na firmę realizują dwa lata lub krócej, jednocześnie osiągając przychody roczne do poziomu 1 000 000 złotych. Pomysły kobiet z tej kategorii konkursowej muszą odpowiadać na potrzeby rynku lub je kreować. Startup roku jest otwartą kategorią, w której kandydatki:

– mogą zgłaszać się do konkursu indywidualnie,
– mogą zostać nominowane przez osoby, które doceniają ich sukcesy. 

Dzięki długofalowym współpracom, takim jak z Bankiem BNP Paribas, mamy szansę wprowadzić realną zmianę na rynku, zarówno w obszarze wyrównywania szans, jak i wykorzystania potencjału talentów obu płci.

– mówiła cytowana w komunikacie Olga Kozierowska, twórczyni konkursu Bizneswoman Roku i Prezeska Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.

Female Champion of Change

BNP Paribas jest również partnerem kategorii Female Champion of Change, która promuje liderki zajmujące wysokie stanowiska w korporacjach oraz wdrażają i realizują w swoich organizacjach działania, które wspierają kobiety oraz rozwój różnorodności. Ta kategoria jest kategorią zamkniętą, w której kandydatki nominowane są przez:

– członków jury,
– ekspertów,
– Fundację Sukces Pisany Szminką.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/622492/startuje-xii-edycja-konkursu-bizneswoman-roku-bank-bnp-paribas-kolejny-raz-partnerem-inicjatywy-promujacej-przedsiebiorcze-polki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bankowcy dla edukacji
Bez kategorii
author
28 stycznia 2019

Bankowcy dla edukacji

Alior Bank w Niepołomicach
Oddziały
author
20 czerwca 2019

Alior Bank w Niepołomicach

Jak wyłączyć Spotify Premium?
Poradnik
author
24 listopada 2021

Jak wyłączyć Spotify Premium?

Biuro Terenowe ZUS w Bełchatowie
Oddziały
author
23 sierpnia 2019

Biuro Terenowe ZUS w Bełchatowie

mBank placówki w Tomaszowie Mazowieckim
Oddziały
author
01 czerwca 2019

mBank placówki w Tomaszowie Mazowieckim