BNP Paribas partnerem Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA

BNP Paribas partnerem Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA

author
Patryk Byczek
21 sierpnia 2020

Bank BNP Paribas jest partnerem strategicznym tegorocznego Miedzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Wydarzenie wystartuje 11 września bieżącego roku i potrwa czternaście dni. Jednakże w związku z pandemią koronawirusa Festiwal odbędzie się w bardzo niestandardowej formie.

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym, że krakowskie święto odbędzie się w trzech formach:

– „kino z okna”,
– kino samochodowe,

– transmisja filmów w serwisie player.pl.

Ponadto miasteczko filmowe znane już z poprzednich edycji festiwalu również zostanie przeniesione do rzeczywistości online. Poza byciem partnerem Festiwalu, BNP Paribas jest również patronem sekcji „Miedzy nami kobietami”. Podczas festiwalu widzowie będą mogli obejrzeć łącznie ponad 50 filmów. Wszystkie produkcje transmitowane podczas festiwalu będzie można zobaczyć w Internecie.

Im więcej planów próbuje pokrzyżować pandemia, z tym większą kreatywnością się temu opieramy. To podejście łączy Bank BNP Paribas i organizatorów festiwalu. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa z kilku powodów, również ze względu na innowacyjną formę. Cieszymy się, że pomimo przeciwności, festiwal się odbędzie, a my możemy wspierać tak unikatowe wydarzenie, przy okazji podkreślając wartości, które są dla nas ważne. Sekcja „Między nami kobietami” to ukłon w stronę kobiet twórców i kobiet postaci pierwszoplanowych, wciąż często zaniedbywanych przez światowe kino.

– mówiła cytowana w komunikacie Izabela Tworzydło, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej, Rzecznik prasowy Banku BNP Paribas.

Program Festiwalu

Na program festiwalu składają się filmy wyświetlane zarówno w ramach Konkursu Polskich Filmów Fabularnych, jak i filmów Konkursu Głównego. Warto wiedzieć, że do wydarzenia dołączono również sekcje specjalne, takie jak:

– „Między nami kobietami”,
– „Tanie dreszcze”,
– „Znowu w drodze”,
– „Związki i rozwiązki”.

Sekcja, która została objęta patronatem Banku BNP Paribas, będzie wyświetlała firmy, które promują kobiety oraz wspólnotę i solidarność między nimi. Dużo z tych produkcji nakręciły kobiety. Warto również wiedzieć, że podczas Festiwalu odbędzie się konkurs We love Cinema, którego partnerem jest BNP Paribas oraz stanie wręczona nagroda publiczności.

Jak cała branża, stanęliśmy w tym roku przed niezwykle trudnymi wyzwaniami. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że udało nam się wypracować nową online’ową formułę festiwalu, w ramach której zaprezentujemy widzom najciekawsze niezależne filmy minionego roku na jednej z największych platform streamingowych w Polsce, czyli player.pl.

– mówił cytowany w komunikacie Szymon Miszczak, dyrektor Festiwalu.

Oglądaj filmy wygodnie

Festiwal filmowy przeniesiony do Internetu nie traci swojego połączenia z Krakowem, ponieważ tłem dla wydarzenia będą właśnie znane krakowskie lokalizacje. Bardzo ciekawym i unikatowy doświadczeniem dla Uczestników Festiwalu będzie :

– „kino z okna”, czyli projekcje filmowe na ścianach budynków,
– kino samochodowe, które od pewnego czasu odbywa się również w Polsce.

Dodatkowo Wszystkie film będzie można obejrzeć online. Do Internetu organizatorzy przeniosą również festiwalowe miasteczko filmowe. Każdy Uczestnik wydarzenia będzie mógł zobaczyć i posłuchać rozmowy Oliviera Janiaka z gwiazdami i twórcami polskiego kina. Podczas Festiwalu nie zabraknie:

– dyskusji o filmach i serialach,
– spotkań z jury, twórcami i krytykami,
– konkursów.

Organizatorzy świetnie zadbali o to, żeby Festiwal, pomimo pandemii i świata wirtualnego, był w dalszym ciagu ogromnym wydarzeniem kulturalnym z wieloma atrakcjami. Wszystkie szczegóły o Festiwalu można znaleźć na stronie www.offcamera.pl.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/555780/11-wrzesnia-startuje-miedzynarodowy-festiwal-kina-niezaleznego-mastercard-off-camera-bank-bnp-paribas-jest-strategicznym-partnerem-wydarzenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Lidzbark Warmiński
Oddziały
author
Patryk Byczek
13 października 2020

Kasa Stefczyka Lidzbark Warmiński

Kredyt samochodowy Tczew
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
17 listopada 2017

Kredyt samochodowy Tczew

Nest Bank od upraszcza język komunikacji z klientami
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
23 lipca 2021

Nest Bank od upraszcza język komunikacji z klientami

Czy ratę leasingu można wliczyć w koszty?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
31 stycznia 2019

Czy ratę leasingu można wliczyć w koszty?

Odpis aktu online – nowa e-usługa
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
25 kwietnia 2020

Odpis aktu online – nowa e-usługa

Porównaj