BNP Paribas Wealth Management z pięcioma gwiazdkami w ratingu Forbesa

BNP Paribas Wealth Management z pięcioma gwiazdkami w ratingu Forbesa

author
Patryk Byczek
02 marca 2020

BNP Paribas Wealth Management uzyskał pięć gwiazdek w najnowszym ratingu magazynu Forbes zestawiającym usługi private bankingu. Jest to najwyższa możliwa do osiągnięcia ocena w tym prestiżowym zestawieniu.

Klienci Klienci BNP Paribas Wealth Management docenili szczególnie jakość świadczonych usług oraz otwartą architekturę produktową.

To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ponieważ rating powstaje w oparciu o subiektywne oceny klientów korzystających z tej kategorii usług. Nasze podejście wyróżnia elastyczność, dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego klienta, pomagamy w najbardziej niestandardowych sytuacjach. Przyznane wyróżnienie to dla nas źródło wielkiej satysfakcji i dowód na to, że oferta BNP Paribas Wealth Management dla najzamożniejszych klientów, spełnia najwyższe standardy na rynku. Gratuluję pracownikom, których profesjonalizm przyczynił się do zdobycia tego wyróżnienia. To dla nas motywacja do dalszej pracy.

– mówiła cytowana w komunikacie BNP Paribas Beata Majewska, dyrektor Departamentu Wealth Management w Banku BNP Paribas.

Głosy Klientów

Klienci BNP Paribas Wealth Management wskazywali również na indywidualne i profesjonalne podejście do zarządzania aktywami oraz ewolucyjne rozwijanie rozwiązań także poza sferą inwestycyjną. Mowa o na przykład zakresie sukcesji czy planowania prawno podatkowego. BNP Paribas Wealth Management doceniono także za dostęp do globalnych rynków i międzynarodowej oferty inwestycyjnej. BNP Paribas na bieżąco rozwija również portfel nowych produktów, jednocześnie tworząc bezpieczne rozwiązania inwestycyjne dla Klientów Wealth Management.

Twórcy ratingu pochylili się również nad tym, że oferta przedstawiana przez BNP Paribas Wealth Management nie jest tylko zbiorem prostych usług banków, z których powstał BNP Paribas:

Stworzona została nowa jakość, korzystająca z najlepszych praktyk i doświadczeń. Zasłużone pięć gwiazdek i rekomendacja „Forbesa”. Zwłaszcza że klienci z najwyższego segmentu chwalą sobie przyjazne, indywidualne podejście.

– napisano w uzasadnieniu oceny magazynu Forbes.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/493703/bnp-paribas-leasing-services-pozwala-klientom-odroczyc-splate-rat-o-pol-roku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Szybkie pożyczki Strzelce Opolskie
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
08 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Strzelce Opolskie

KredytOK w Kołobrzegu
Oddziały
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
21 stycznia 2017

KredytOK w Kołobrzegu

Pożyczki bez BIK Mielec
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
12 maja 2022

Pożyczki bez BIK Mielec

Jedna trzecia Polaków oszczędza na życie
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
11 listopada 2019

Jedna trzecia Polaków oszczędza na życie

Santander Consumer Bank Lublin
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
20 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Lublin

Czy warto brać ubezpieczenie kredytu?
Bez kategorii
author
Tomasz Jurczak
11 kwietnia 2019

Czy warto brać ubezpieczenie kredytu?

Porównaj