Centrum Zdrowia Dziecka ze wsparciem Alior Banku

Centrum Zdrowia Dziecka ze wsparciem Alior Banku

author
05 maja 2020

Alior Bank wspomógł laboratorium Centrum Zdrowia Dziecka finansując zakup dwustu testów dla dzieci na obecność koronawirusa. U podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka w ciągu najbliższych tygodni zostaną przeprowadzone testy na obecność COVID-19.

Dodatkowo Alior Bank wesprze również projekt telemedycyny, w związku z czym przekaże szpitalowi najpotrzebniejszy wysokospecjalistyczny sprzęt komputerowy umożliwiający zdalne konsultacje z młodymi pacjentami.

Głęboko wierzę, że zainicjowane przez nas działanie pomoże lekarzom zapewnić małym pacjentom najlepszą opiekę w tym trudnym czasie, a my choć w części wesprzemy cały personel medyczny w codziennych zmaganiach z pandemią.

– mówił cytowany w komunikacie Krzysztof Bachta, prezes Alior Banku.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia

Testy i zdalne konsultacje wśród najmłodszych

Dzięki testom zakupionym z pomocą Alior Banku lekarze będą mieli całkowitą pewność o stanie zdrowia małych pacjentów. To bardzo znacząco wpłynie na ciągłość leczenia oraz przeprowadzanie zaplanowanych zabiegów i operacji

Jesteśmy wdzięczni za przekazanie środków, które pozwolą na zakup testów na potwierdzenie obecności wirusa SARS-CoV-2. Wsparcie Alior Banku jest szczególnie ważne dla naszego Instytutu, ponieważ zgodnie z decyzją wojewody do naszego szpitala mają trafiać dzieci i młodzież z problemami onkologicznymi z potwierdzonym COVID-19 lub podejrzeniem zakażenia wirusem. Dzięki tej inicjatywie będziemy mogli przeprowadzić testy u ok. 200 dzieci, które w najbliższych tygodniach będą miały przeprowadzone zabiegi operacyjne lub trafią do naszej palcówki z podejrzeniem COVID-19. Testami obejmiemy też opiekunów tych dzieci.

– mówił cytowany w komunikacie dr n. med. Marek Migdał, dyrektor Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”.

Ponadto dzięki darowiźnie Alior Banku specjaliści z Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka”, za pomocą telekonsultacji, będą mogli zapewnić młodym pacjentom jeszcze lepszą opiekę. Inicjatywa Alior Banku zapewni dzieciom z Instytutu „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” telemedycynę. Oznacza to zminimalizowaną liczbę wizyt w szpitalu, co znacząco ma wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa. Dodatkowo Alior Bank przekaże również wysokospecjalistyczny sprzęt komputerowy na trzy oddziały Instytutu: diabetologię, kardiologię i psychiatrię.

System Zdalnej Opieki to olbrzymie wsparcie dla naszych pacjentów, szczególnie tych mieszkających daleko od Centrum Zdrowia Dziecka, ponieważ zmniejsza liczbę wizyt kontrolnych, a lekarzom daje możliwość lepszej oceny aktualnego stanu zdrowia tych pacjentów i szybkiej reakcji, np. w razie konieczności zgłoszenia się do szpitala.

– mówił cytowany w komunikacie dr n. med. Marek Migdał.


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2020-05-04-alior-bank-wspiera-centrum-zdrowia-dziecka-2-mln-zl.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pandemia dotknęła także budżetu Watykanu
Bez kategorii
author
23 kwietnia 2020

Pandemia dotknęła także budżetu Watykanu

Santander Bank Polska liderem zdalnej obsługi klienta
Bez kategorii
author
20 grudnia 2019

Santander Bank Polska liderem zdalnej obsługi klienta

Santander Bank Polska w Świdnicy
Oddziały
author
21 maja 2019

Santander Bank Polska w Świdnicy

PKO BP w Tucznie
Oddziały
author
10 października 2019

PKO BP w Tucznie

Bank Spółdzielczy w Roźwienicy sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
22 września 2019

Bank Spółdzielczy w Roźwienicy sesje przychodzące i wychodzące

Santander Consumer Bank Choszczno
Oddziały
author
01 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Choszczno