Pilna pożyczka na dzisiaj

Pilna pożyczka na dzisiaj

Potrzebna Ci pilna pożyczka na dzisiaj? Najszybszą wypłatę oferują głównie popularne firmy pozabankowe. Banki z reguły wymagają większej ilości formalności niż firmy udzielające popularnych chwilówek czy pożyczek ratalnych. Zobacz, które firmy oferują najszybszą wypłatę pieniędzy.

author
Autor
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
author
Ekspert finansowy
Łukasz Guzek
Sprawdzone przez eksperta
author
Ekspert finansowy
Ekonomista, absolwent Kolegium Ekonomicznego UG oraz Wydziału Zarządzania UG. Ukończył Studia Doktoranckie z Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Wieloletni Członek Rady Wydziału Ekonomicznego UG. Praktyk i wykładowca akademicki.
author
Prawnik
Kornel Siwiec
Weryfikacja prawna
Prawnik, absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach prawnych. Ukończył Podyplomowe Studia Menedżerskie na UG oraz studia Lean Six Sigma Black Belt na Politechnice Gdańskiej.

Ranking pilnych pożyczek na dzisiaj - czerwiec 2024

Spis treści:

 1. Ranking pilnych pożyczek na dzisiaj - czerwiec 2024
 2. Cechy pilnej pożyczki na dzisiaj
 3. Porównanie firm pożyczkowych oferujących pilne pożyczki
 4. Jak szybko otrzymam pilną pożyczkę?
 5. Warunki otrzymania pilnej pożyczki na dzisiaj
 6. Ile kosztuje pilna pożyczka na dzisiaj?
Zwiń spis treści

Jak stworzyliśmy ranking pilnych pożyczek?

 1. Przejrzeliśmy dokładnie wszystkie oferty pożyczek bankowych i pozabankowych pod kątem deklarowanego czasu wypłaty środków.
 2. Wybraliśmy do naszego rankingu te firmy, które wskazują wprost, że pieniądze do Klienta mogą wysłać w dniu składania wniosku.
 3. Ułożyliśmy wybrane firmy w kolejności od najczęściej wybieranych. Uzupełniliśmy ofertę o RRSO z przykładu reprezentatywnego oraz wskazanie okresu spłaty i kwoty pożyczki dostępnej do wzięcia.

Ważne! Całą redakcją nieustannie dbamy o to, by nasze zestawienie było aktualne. Zobowiązaliśmy się do regularnego przeglądu i aktualizacji naszych danych o pilnych pożyczkach, co robimy zawsze na początku każdego miesiąca oraz w sytuacji, gdy tylko zauważymy zmiany w ofertach. Nad jakością i rzetelnością naszego rankingu czuwa dedykowany opiekun – dla tego konkretnego zestawienia jest nim Kornel Siwiec, widoczny w poniższej wizytówce.

Opiekun rankingu

Kornel Siwiec

Kornel Siwiec Założyciel porównywarki finansowej zadłużenia.com. Ekspert finansowy, prawnik, absolwent ekonomicznych studiów podyplomowych. Znawca rynku pożyczkowego od 12 lat.

Więcej treści od autora

Ważne informacje z artykułu

 • Pilne pożyczki cechują się szybką wypłatą środków, elastycznością warunków oraz łatwością składania wniosków online.
 • Oferty pilnych pożyczek różnią się w zależności od firmy – ważne jest porównanie RRSO, okresów spłaty oraz dostępności dla osób zadłużonych przed dokonaniem wyboru.
 • Proces spłaty pilnej pożyczki wymaga uwzględnienia terminów, kosztów dodatkowych oraz możliwości refinansowania w przypadku problemów ze spłatą w ustalonym terminie.

Cechy pilnej pożyczki na dzisiaj

Pilne pożyczki na dzisiaj:

 • są szybkie, wygodne i dostępne prawie dla każdego,
 • pozwalają na natychmiastowy dostęp do środków,
 • charakteryzują się szybką wypłatą środków,
 • mają elastyczne warunki (łatwo je uzyskać).

Dlaczego te cechy są tak ważne? Szybkość wypłaty środków to jedna z najważniejszych cech pilnej pożyczki. W sytuacjach nagłego zapotrzebowania na gotówkę, każda minuta jest na wagę złota. Dlatego pilna pożyczka dla zadłużonych, która jest w stanie dostarczyć pieniądze na Twój rachunek bankowy nawet w ciągu 15 minut od pozytywnej decyzji pożyczkowej, jest tak atrakcyjna. Jeśli potrzebujesz szybkiej pożyczki, warto zwrócić uwagę na oferty, które spełniają te kryteria. Na pewno warte rozważenia jest przejrzenie ofert w ramach pożyczki online.

Kolejną ważną cechą pilnej pożyczki jest jej elastyczność. Elastyczność warunków pożyczki pozwala na dostosowanie oferty do Twoich indywidualnych potrzeb. Możesz negocjować warunki, zwolnić się z niektórych usług dodatkowych i skorzystać z elastycznych rozwiązań finansowych, które pomogą Ci zrealizować Twoje plany. Ostatnia, ale nie mniej ważna cecha pilnej pożyczki, to łatwość złożenia wniosku. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć odpowiednią ofertę, wypełnić i przesłać formularz online. Proces jest szybki i prosty, dzięki czemu uzyskujesz dostęp do środków finansowych niemal natychmiast. Nie musisz nawet wychodzić z domu, aby złożyć wniosek o pożyczkę, ponieważ wszystkie pożyczki na dzisiaj prezentowane na naszej stronie to pożyczki na raty przez Internet.

Porównanie firm pożyczkowych oferujących pilne pożyczki

Kiedy już wiesz, jakie cechy powinna mieć idealna pilna pożyczka dla zadłużonych, czas przyjrzeć się bliżej firmom, które oferują takie pożyczki. W zależności od firmy, warunki, koszty i szybkość wypłaty środków mogą się różnić. Dlatego ważne jest, aby dokładnie przeanalizować oferty i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki nowoczesnym technologiom i uproszczonym procedurom, firmy pożyczkowe są w stanie szybko przetworzyć Twój wniosek i przelać pieniądze, często nawet tego samego dnia. Poniżej przedstawiamy trzy popularne firmy oferujące pilne pożyczki: Smart Pożyczka, Provident i Vivus.

Smart Pożyczka

Pierwsza firma w naszym zestawieniu to Smart Pożyczka, czyli firma, która oferuje szybkie i łatwe pożyczki online. Aby otrzymać pożyczkę, musisz spełnić kilka podstawowych kryteriów, takich jak:

 • posiadanie dowodu osobistego
 • aktywnego telefonu komórkowego
 • adresu e-mail
 • konta bankowego

Co ciekawe, firma nie wymaga weryfikacji dochodów – wystarczy deklaracja dotycząca wysokości zarobków. Smart Pożyczka oferuje również promocję dla nowych klientów, co może stanowić dodatkową korzyść.

Vivus

Kolejną firmą jest Vivus, który oferuje możliwość otrzymania nawet 3000 zł bez konieczności opuszczania domu i ponoszenia kosztów oraz RRSO wynoszące nawet 0%. Firma deklaruje wypłatę środków natychmiast po zatwierdzeniu wniosku, w związku z czym pieniądze mogą być zaksięgowane na Twoim koncie bankowym w zależności od sesji w Twoim banku.

Provident

Provident zamyka nasz przegląd firm pożyczkowych. Ta instytucja, znana z wieloletniej obecności na rynku pożyczek pozabankowych, stawia pewne wymagania dla potencjalnych pożyczkobiorców. Aby móc aplikować o wsparcie finansowe, należy być pełnoletnim, dysponować aktualnym dowodem tożsamości oraz mieć regularne przychody. Provident oferuje szeroki zakres kwot pożyczek – od 1000 zł do 20 000 zł, z możliwością rozłożenia spłaty na okres od 3 do 48 miesięcy. Co więcej, firma obiecuje, że środki mogą pojawić się na koncie klienta w zaledwie 15 minut.

Inną możliwością uzyskania pilnej pożyczki jest pożyczenie pieniędzy od rodziny lub znajomych. Pożyczka od rodziny to dobra opcja, jeśli potrzebujesz niewielkiej kwoty i masz kogoś, kto może Ci pomóc. Taka pilna pożyczka dla zadłużonych online często nie wiąże się z odsetkami, ale ważne jest, aby ustalić warunki spłaty, aby uniknąć nieporozumień. Warta uwagi są ponadto pożyczki w lombardzie. W lombardach możesz tam zastawić cenny przedmiot i otrzymać pożyczkę proporcjonalną do jego wartości. To szybkie rozwiązanie, ale pamiętaj, że jeśli nie spłacisz pożyczki, możesz stracić zastawiony przedmiot. Ostatnią opcją są prywatni pożyczkodawcy, którzy ogłaszają swoje usługi na portalach internetowych lub na słupach ogłoszeniowych. Chociaż niektórzy z nich mogą być uczciwi, w przypadku pożyczki zawieranej z osobą prywatną niestety istnieje również ryzyko natrafienia na oszusta. Pożyczki prywatne nie są regulowane prawnie w taki sam sposób jak te zawierane z firmami pożyczkowymi, co zwiększa ryzyko.

Jak szybko otrzymam pilną pożyczkę?

Jeśli chodzi o szybkość otrzymania pilnej pożyczki na już, proces ten może być bardzo sprawnie i szybko realizowany. Wypełnienie formularza wniosku o pożyczki krótkoterminowe lub długoterminowe pożyczki ratalne oraz potwierdzenie tożsamości zwykle zajmuje nie więcej niż 5-10 minut. Decyzja o przyznaniu pieniędzy i ich przelew na konto może nastąpić nawet w 15 minut od dopełnienia wszystkich formalności, szczególnie w przypadku pożyczek o niskiej wartości. Dla większych kwot czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku może się wydłużyć do następnego dnia roboczego. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że pożyczki ekspresowe online są udzielane tylko w godzinach pracy banków i w dni robocze. W weekendy wnioski są rozpatrywane dopiero w poniedziałek, a szybkie pożyczki na raty w dni wolne mogą być dostępne tylko w niektórych firmach pozabankowych​​​​.

Formalności związane z zaciąganiem szybkich pożyczek gotówkowych na rynku pozabankowym są uproszczone, co pozwala na szybkie otrzymanie pieniędzy. Szybka pilna pożyczka dla zadłużonych online pozabankowa dostępna jest dla różnych grup klientów, w tym emerytów, rencistów, osób prowadzących działalność gospodarczą czy pracujących na umowę o dzieło. Firmy pożyczkowe zazwyczaj wymagają od klientów posiadania własnego konta bankowego, telefonu komórkowego, adresu e-mail oraz spełnienia warunków dotyczących zdolności i wiarygodności kredytowej​​. Przy wyborze pożyczki online warto także skorzystać z narzędzi takich jak porównywarki pożyczek online, które ułatwiają znalezienie najkorzystniejszej oferty, biorąc pod uwagę takie kryteria jak najniższe całkowite koszty zaciągnięcia zobowiązania oraz największe szanse na otrzymanie pożyczki​.

Pilna pożyczka na dzisiaj

Warunki otrzymania pilnej pożyczki na dzisiaj

Aby otrzymać pilną pożyczkę online, musisz spełnić kilka podstawowych wymagań. Oto najważniejsze z nich:

 1. Wiek i zdolność do czynności prawnych. Musisz być pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. W Polsce oznacza to ukończenie 18 lat.
 2. Dokument tożsamości. Konieczne jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, takiego jak dowód osobisty lub paszport. Warto pamiętać, że z dowodem osobistym można również uzyskać pożyczki na dowód.
 3. Konto bankowe. Musisz posiadać aktywne konto bankowe. Pieniądze z pożyczki zostaną przelane na podany przez Ciebie numer konta bankowego. Ważne jest, aby konto było zarejestrowane na Twoje nazwisko.
 4. Źródło dochodu. Wiele firm pożyczkowych, aby wydać decyzję pożyczkową, wymaga stałego źródła dochodu, które może obejmować umowę o pracę, umowę zlecenie, emeryturę, rentę, działalność gospodarczą, alimenty, świadczenie 500+ czy zarobek z pracy dorywczej. Niektóre firmy akceptują oświadczenia o dochodach, rzadziej wymagane są zaświadczenia od pracodawcy.
 5. Brak negatywnych wpisów w rejestrze dłużników. Wiele firm sprawdza Twoją historię w rejestrach dłużników, takich jak BIG czy BIK. Negatywne wpisy mogą utrudnić uzyskanie pożyczki. Sporym utrudnieniem jest również posiadanie wpisu o komorniku – wtedy szukać można jedynie pożyczki z komornikiem.
 6. Polskie obywatelstwo i zameldowanie. Udzielenie pożyczki zależy od posiadania polskiego obywatelstwa i zameldowania na terenie Polski – taki warunek obowiązuje w wielu firmach.

Warto pamiętać, że wymagania mogą się nieco różnić w zależności od firmy pożyczkowej. Przed złożeniem wniosku o pożyczkę warto dokładnie zapoznać się z warunkami oferty i regulaminem danej instytucji. Trudne pożyczki dla zadłużonych również są dostępne nawet w 15 minut od złożenia wniosku. Proces wnioskowania zwykle jest uproszczony i można go przeprowadzić całkowicie online. Wiele firm deklaruje, że czas od złożenia wniosku do podjęcia decyzji kredytowej wynosi zaledwie kilka lub kilkanaście minut.

Ile kosztuje pilna pożyczka na dzisiaj?

Jeżeli zastanawiasz się nad wzięciem pilnej pożyczki, przede wszystkim zwróć uwagę na jej koszty, żeby oszacować, czy będzie Cię stać na jej spłatę. Firmy pożyczkowe oferują różne warunki, dlatego warto porównać różne propozycje pożyczkowe przed zdecydowaniem się na jedną z nich. Na przykład, firma Lendon, znana z szybkich wypłat nawet w 5 minut, przedstawia następujący reprezentatywny przykład pożyczki:

 • Całkowita kwota pożyczki: 1 000 PLN
 • Czas obowiązywania umowy: 30 dni
 • Oprocentowanie zmienne w skali roku: 18,5% (odsetki maksymalne)
 • Prowizja: 108,20 PLN
 • Odsetki kapitałowe: 15,16 PLN
 • Całkowity koszt pożyczki: 123,36 PLN
 • Całkowita kwota do zapłaty: 1 123,36 PLN
 • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO): 313,36%

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Szybkie udzielenie pożyczki online na niespodziewane wydatki jest możliwe w firmach: Kuki, Provident, Rupi i Oros. Firmy te deklarują wysyłanie pieniędzy w trybie 24/7.

Pilne pożyczki pozabankowe otrzymamy w firmach: Provident, Wonga, Lendon, Oros, Wandoo, Kuki, Fanko. Szybką pożyczkę oferuje także Smartney. Wszystkie te firmy działają w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Ustawie o kredycie konsumenckim oraz w Kodeksie Cywilnym.

Przelew natychmiastowy oferują następujące firmy:

 • Wonga,
 • Lendon (całodobowa obsługa szybkich przelewów Dotpay),
 • Rupi,
 • Smartney (również system Dotpay),
 • Aasa (przelew natychmiastowy w przypadku wyboru pełnego pakietu korzyści).

Pieniądze pożyczane w tych firmach mogą dojść do klienta w czasie natychmiastowym, czyli w zaledwie kilka sekund.

Bank nie może udzielić szybkiej pożyczki, ponieważ w banku formalności jest zdecydowanie dużo więcej niż w firmach pożyczkowych. Banki pracują w ograniczonych godzinach (najczęściej 8:00-16:00) i zajmują się czymś więcej niż tylko udzielaniem pożyczek – obsługują przecież konta bankowe, lokaty, wypłaty pieniędzy a także udzielają kredytów gotówkowych czy hipotecznych. Niemożliwe jest więc chociażby uzyskanie w banku pożyczki w weekend lub pożyczki nocnej.

Firmy oferujące pilne pożyczki to Smart Pożyczka, Provident i Vivus – warto zwrócić uwagę na ich oferty.

Główne cechy pilnej pożyczki to szybkość wypłaty środków, elastyczność warunków i łatwość złożenia wniosku, co pozwala szybko otrzymać potrzebne środki.

Tak, wszystkie szybkie pożyczki trzeba spłacać w terminie. Każda rata musi być uiszczona na czas. W ostateczności można złożyć wniosek o refinansowanie pożyczki, ale z reguły jest to opcja dodatkowo płatna, dlatego nie warto korzystać z niej na zapas. Odsetki karne są natomiast często w dużo wyższych kwotach niż odsetki od samej kwoty pożyczki! Wówczas całkowita kwota pożyczki wzrośnie znacząco.

Tak, istnieją firmy oferujące pożyczki dla osób zadłużonych, co może pomóc w trudnej sytuacji finansowej. Czy istnieją gwarantowane pożyczki dla zadłużonych? W teorii tak, natomiast w praktyce sytuacja wygląda bardzo różnie. Wszystko zależy od sytuacji Klienta.

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ZUS oddział w Chorzowie

Zakład Ubezpieczeń Społecznych posiada 39 oddziałów w największych polskich miastach. Sprawdzamy dane oddziału ZUS w Chorzowie: kontakt, dane adresowe, infolinię oraz godziny otwarcia.

author
Patryk Byczek
25 sierpnia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Bank Spółdzielczy w Piasecznie sesje przychodzące i wychodzące

Chcesz sprawdzić, o której godzinie pieniądze dotrą na konto w Banku Spółdzielczym w Piasecznie? A może chcesz wiedzieć, o jakiej porze przelew zostanie realnie wysłany z konta w tym banku? Sprawdź sesje przychodzące i wychodzące Elixir w Bank Spółdzielczym Piaseczno.

author
Patryk Byczek
24 września 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Getin Bank partnerem projektu „Bankowcy dla Edukacji”

Getin Bank poinformował w komunikacie prasowym, że wspiera piątą już edycję akcji „Bankowcy dla Edukacji”, która ma na celu budowanie świadomości oraz edukację ekonomiczną w zakresie zagadnienia cyberbezpieczeństwa. Projekt edukacyjny realizowany jest w ramach Związku Banków Polskich. Sprawdzamy szczegóły.

author
Patryk Byczek
22 lipca 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Kasa Stefczyka Lubin

Szukasz danych o lokalizacjach Kasy Stefczyka w Lubinie? Wszystkie informacje są dostępne tutaj. Sprawdź adres, numer telefonu, godziny otwarcia oraz mapę dojazdu.

author
Julia Wierciło
13 marca 2024
Ekspertka finansowa, związana z zadluzenia.com od 2022 roku. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Znana z niekonwencjonalnego podejścia do świata finansów. W artykułach przyjmuje perspektywę bycia blisko ludzi.

Szybkie pożyczki Złotoryja

Poszukujesz taniego finansowania w Złotoryi? Sprawdź ranking z najlepszymi ofertami przez Internet. Maksymalnie możemy otrzymać nawet 200 000 zł ze spłatą do 10 lat. Pieniądze dostępne są od ręki.

author
Aleksandra Gościnna
22 stycznia 2021
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Największa od 13 miesiecy dostępność kredytów hipotecznych

Jak wynika z analizy przeprowadzonej przez Home Broker, aktualnie przeciętna zdolność kredytowa jest najwyższa od 13 miesięcy. A mogło by być jeszcze lepiej, ale banki konsekwentnie podwyższają marże kredytowe.

author
Patryk Byczek
12 stycznia 2013
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj