Credit Agricole z ofertą ratalną na rower

Credit Agricole z ofertą ratalną na rower

author
20 kwietnia 2021

Credit Agricole poinformował w komunikacie prasowym o przygotowaniu nowej odsłony oferty kredytu ratalnego na zakup roweru. Klienci, którzy skorzystają z odświeżonej wersji oferty mogą liczyć na darmowe roczne ubezpieczenie swojego sprzętu od kradzieży. Sprawdzamy szczegóły.

Bank podaje, że z nowej oferty można skorzystać w większości sklepów rowerowych w całej Polsce. Warto wiedzieć, że kredyt ratalny dotyczy także rowerów elektrycznych.

Popularność rowerów podczas pandemii

Rowery w naszym kraju z dnia na dzień stają się coraz popularniejszym środkiem transportu, a od momentu wybuchu pandemii COVID-19 sprzedaż rowerów wyraźnie wzrosła. Polacy coraz częściej korzystają z rowerów dlatego, że te są korzystne zarówno dla zdrowia, jak i środowiska. Dodatkowo, jak powszechnie wiadomo, rowery są jednym z najtańszych środków transportu.

Credit Agricole od kilku lat promuje przyjazne środowisku środki transportu, których bardzo dobrym przykładem są rowery. Aby korzystać z tego środku transportu bank proponuje ofertę ubezpieczenia do zakupu roweru gratis przygotowaną przez Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeń. Klienci, którzy skorzystają z oferty kredytu ratalnego Credit Agricole dotyczącej zakupu roweru, otrzymają od banku roczne, darmowe ubezpieczenie od kradzieży sprzętu. Oferta dotyczy roweru z każdej półki cenowej. W bieżącej edycji promocji udział biorą również rowery elektryczne.

Już po raz trzeci z naszymi partnerami handlowymi przygotowaliśmy ofertę darmowego ubezpieczenia, przy zakupie roweru na raty. Od tego roku ubezpieczyć można też rowery elektryczne. Polisa obejmuje kradzież i rabunek i jest ważna przez rok. Bardzo pozytywny odbiór oferty w poprzednich latach pokazuje, że to trafna odpowiedź na oczekiwania klientów. Jednocześnie, jako bank dbający o środowisko naturalne, promujemy ekologiczne środki transportu.

– podkreśla Paweł Kosior, manager wsparcia sprzedaży z Credit Agricole.

Darmowe ubezpieczenie

Darmowe ubezpieczenie oferowane podczas zakupu roweru na raty obejmuje:

– kradzież z włamaniem,
– kradzież zwykłą (rower musiał być przymocowany do stałej konstrukcji zabezpieczeniem rowerowym,
– rabunek.

Jeżeli jedna z powyższych sytuacji przydarzy się Klientowi, otrzyma on świadczenie równe cenie roweru w chwili jego zakupu. Ubezpieczenie nie obejmuje kradzieży poszczególnych części roweru ani jego zniszczenia.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.


źródło: https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2021/credit-agricole-oferuje-rower-na-raty-z-ubezpieczeniem-gratis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Specjalna oferta dla rolników w Credit Agricole
Bez kategorii
author
21 czerwca 2020

Specjalna oferta dla rolników w Credit Agricole

Ile średnio kosztuje utrzymanie mieszkania
Blog
author
19 maja 2017

Ile średnio kosztuje utrzymanie mieszkania

PKO BP w Bychawie
Oddziały
author
02 października 2019

PKO BP w Bychawie

Płatności powtarzalne Blik
Bez kategorii
author
21 marca 2019

Płatności powtarzalne Blik

Provident kusi Klientów nagrodami w Wielkiej Loterii
Wpisy
author
02 września 2013

Provident kusi Klientów nagrodami w Wielkiej Loterii