Credit Agricole z wyróżnieniem w konkursie Employer Branding Excellence Awards

Credit Agricole z wyróżnieniem w konkursie Employer Branding Excellence Awards

author
23 września 2021

Credit Agricole poinformował w komunikacie prasowym o zdobyciu wyróżnienia w konkursie Employer Branding Excellence Awards w kategorii „Najlepsza kampania wewnętrzna”. Sprawdzamy szczegóły.

Bank przyciągnął uwagę jury dwoma projektami, które wzmacniały zaangażowanie pracowników:
– „Power People”,
„Power Teams – rozwój hybrydowej kultury pracy”.
Cele programów Credit Agricole
Bank podaje, że program Power People ma na celu kreowanie kultury pracy, która wpływa na rozwój sprawnej i zwinnej organizacji. Wpływa na to:
– wprowadzenie rozproszonych zespołów,
– wsparcie dla utrzymania work-life balance,
– zaangażowanie w akcje wolontariatu,
– zwiększenie różnorodności, aktywności fizycznej, rozwiązać proekologicznych.
Power Teams jest drugim wdrożonym przez Credit Agricole projektem, który jednocześnie jest kontynuacją promowania innowacyjnych stylów pracy oraz przyjrzenie się efektywnym spotkaniom z wykorzystaniem narzędzi digital.


Proponowanie inicjatyw, które budują jak najlepsze doświadczenie pracownika, samodzielność oraz odpowiedzialność w relacjach z Klientami. Ponadto tworzenie miejsca będącego inspiracją dla pracowników może stać się wzorem dla innych. W imieniu Credit Agricole nagrodę odebrała Anna Podlewska dyrektor do spraw strategicznych inicjatyw HR.

Jubileuszowa edycja konkursu została zorganizowana przez HRM Intstitute. Wydarzenie umożliwia zapoznanie się z najlepszymi projektami, które mają wspieranie budowanie marki sprzedawcy. Jest to wielka szansa na nagrodzenie organizacji, która w najbardziej efektywny sposób staje na przeciw dzisiejszym wyzwaniom. Edycja konkursu Employer Branding Excellence Awards odbywająca się w tym roku przyniosła ze sobą bardzo duże zainteresowanie. Tylko w kategorii “kampanie wewnętrzne” zgłoszono ponad 130 projektów.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.
W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.


źródło: https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2021/credit-agricole-wyrozniony-w-konkursie-employer-branding-excellence-awards

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Drugi dzień rozmów pomiędzy rządem i taksówkarzami
Bez kategorii
author
10 kwietnia 2019

Drugi dzień rozmów pomiędzy rządem i taksówkarzami

W BPH nie weźmiesz już kredytu hipotecznego
Wpisy
author
29 sierpnia 2016

W BPH nie weźmiesz już kredytu hipotecznego

Kredyt gotówkowy Starachowice
Kredyty miasta
author
22 grudnia 2021

Kredyt gotówkowy Starachowice

Najbardziej zadłużone państwa Unii Europejskiej
Bez kategorii
author
09 czerwca 2019

Najbardziej zadłużone państwa Unii Europejskiej

Santander Consumer Bank Puck
Oddziały
author
27 lipca 2021

Santander Consumer Bank Puck

Credit Agricole w Wieliczce
Oddziały
author
19 lipca 2019

Credit Agricole w Wieliczce