Ekologiczna współpraca Credit Agricole z Dawidem Podsiadło

Ekologiczna współpraca Credit Agricole z Dawidem Podsiadło

author
Patryk Byczek
31 stycznia 2020

Credit Agricole kontynuuje współpracę z Dawidem Podsiadło. Rozpoczęła się trasa koncertowa artysty pod tytułem “Leśna Muzyka”, której bank jest partnerem strategicznym. Credit Agricole wspiera i wpisuje się w ekologiczny charakter wydarzenia.

Pierwszy koncert promujący trasę „Leśna Muzyka” Dawida Podsiadło odbył się w Katowicach. Muzyk przedstawił fanom akustyczne wersje swoich największych hitów. Podczas koncertu fani mogli usłyszeć takie utwory, jak “Nie ma fal”, “Matylda”, “W dobrą stronę”. Artysta zagra jeszcze prawie 30 koncertów w 15 różnych miastach na terenie całej Polski.

Dawid Podsiadło – „Leśna muzyka” – koncerty 2020

styczeń:

26-27 stycznia – NOSPR, Katowice
28-29 stycznia – Dom Muzyki i Tańca, Zabrze

luty:

5-7 lutego – Centrum Spotkania Kultur, Lublin
19 lutego – Gdynia Arena, Gdynia
23-24 lutego – Filharmonia im. M. Karłowicza, Szczecin

marzec:

18-19 marca – Klub Wytwórnia, Łódź
30-31 marca – CKK Jordanki, Toruń
20-21 marca – Centrum Kongresowe ICE, Kraków
28-29 marca – Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz

kwiecień:

6-7 kwietnia – Sala Ziemi MTP, Poznań
15-16 kwietnia – Teatr Ziemi Rybnickiej, Rybnik
17-18 kwietnia – Pałac Kultury Zagłębia, Dąbrowa Górnicza
21-22 kwietnia – Filharmonia Podlaska, Białystok
23-24 kwietnia – Suwalski Ośrodek Kultury, Suwałki
28-29 kwietnia – Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

maj:

15-16 maja – COS Torwar, Warszawa

„Leśna Muzyka” związana z ekologią

Nowa trasa koncertowa Dawida Podsiadło łączy ze sobą muzykę i rozmowy o ekologii. Podczas koncertów muzyk podaje i będzie podawał przykłady działania, dzięki którym fani mogą wspierać ekologię i zadbać o środowisko. Ponadto część pieniędzy pochodzących ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczona na ratowanie środowiska naturalnego w Australii, która ostatnich tygodniach walczy z falą gigantycznych pożarów.

Credit Agricole jest strategicznym partnerem trasy koncertowej, w związku z czym na każdym koncercie będzie można znaleźć informacje na temat ekologicznego podejścia banku i jego akcji #mniejplastiku. Bank jest również ekologicznym partnerem międzynarodowego projektu Plastic Odyssey polegającym na edukowaniu społeczności w Afryce, Ameryce Południowej i Azji odnośnie do szkodliwości plastikowych opakowań. Na terenie Polski bank jest współorganizatorem Bałtyckiej Odysei, której celem jest sprzątanie bałtyckich plaż od Świnoujścia do Piasków.

Koncerty sprzyjające niedosłyszącym

Warto wspomnieć o tym, że podczas koncertu Dawida Podsiadło w Katowicach, dzięki uprzejmości Credit Agricole, grupa niedosłyszących osób również mogła wziąć udział w wydarzeniu. Instytucja bankowa działając z Polską Fundacją Osób Słabosłyszących zainstalowała pętlę indukcyjną, dzięki której osoby z aparatami słuchowymi także mogły wysłuchać koncertu. Jest to kolejna inicjatywa banku, która wspiera osoby niedosłyszące i głuche. Bank nie tylko angażuje się w tego typu pomoc podczas wydarzeń kulturalnych. Credit Agricole jest w fazie testów systemu zdalnego tłumaczenia językowego w swoich placówkach.

Sprawdź również ofertę kredytów ekologicznych.

Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.


źródło: https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2020/credit-agricole-wspolnie-z-dawidem-podsiadlo-na-trasie-lesna-muzyka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt hipoteczny Bielsk Podlaski
Kredyty miasta
autor wpisu
Marta Janusz
20 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Bielsk Podlaski

Karta przedpłacona dla dzieci w ING Banku Śląskim
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 kwietnia 2020

Karta przedpłacona dla dzieci w ING Banku Śląskim

Jak złożyć reklamację w HSBC Bank Polska ?
Wpisy
author
Aneta Jankowska
11 marca 2017

Jak złożyć reklamację w HSBC Bank Polska ?

Założenia budżetu na rok 2020 przyjęte
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
13 czerwca 2019

Założenia budżetu na rok 2020 przyjęte

PKO BP w Radzyniu Podlaskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
28 lipca 2019

PKO BP w Radzyniu Podlaskim

Komornik Sądowy Joanna Cyrzan
Komornicy Sądowi
author
Patryk Byczek
04 lipca 2022

Komornik Sądowy Joanna Cyrzan

Porównaj