Elastyczna oferta ubezpieczenia w Santander Bank Polska

Elastyczna oferta ubezpieczenia w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
13 czerwca 2020

W związku z wybuchem epidemii koronawirusa w Polsce i konsekwencjami społeczno-ekonomicznymi z niej wynikających, Polacy coraz bardziej martwią się o zdrowie swoje oraz swoich bliskich. W związku z tym Santander Bank Polska wyszedł na przeciw swoim Klientom i stworzył ofertę elastycznego ubezpieczenia „Życie i zdrowie” od Santander Aviva.

Warto wiedzieć, że Klienci Banku mogą stać się posiadaczami ubezpieczenia całkowicie zdalnie, z poziomu Santander Internet. Odpowiednio stworzona polisa ubezpieczeniowa jest źródłem spokoju, tym bardziej w obecnych czasach. Bank podpowiada, że w obecnej sytuacji nie warto z niej rezygnować, ponieważ przy niewielkim koszcie i dopasowaniu do potrzeb i możliwości Klienta, ubezpieczenie pozwala na uzyskanie szerokiej ochrony

Dopasowanie polisty do konkretnego Klienta stanowi ideę nowego, oferowanego przez Santander Bank Polska ubezpieczenia „Życie i zdrowie”. Produkt pozwala Klientom na zabezpieczyć się finansowo oraz na skorzystanie z doraźnej pomocy w przypadku poważnej choroby czy nieszczęśliwego wypadku. Polisa pozwala również na proste i wygodne ubezpieczenie dzieci.

Pandemia COVID-19 była dla wszystkich zaskoczeniem, a jej skutkiem jest m.in. niepewność w wielu obszarach naszego życia. W tej sytuacji, naszą ambicją jest więc zapewnienie przejrzystego i łatwo dostępnego rozwiązania, które pozwoli poprawić poczucie bezpieczeństwa klientów.

– mówiła cytowana w komunikacie Joanna Borysiewicz, Lider Tribe’u Bancassurance.

Podstawowym i obowiązkowym elementem polisy jest pakiet na życie. Zapewnia on wsparcie finansowe najbliższym osobom osoby ubezpieczonej, w przypadku jej śmierci. Z pakietu można skorzystać w dowolnej konfiguracji:

  • pakiet dla dziecka – ubezpieczenie dzieci do osiemnastego roku życia na wypadek następstw wypadków, zapewniający rekompensatę finansową, niezbędną rehabilitację i transport do szpitala, a także korepetycje, które pomogą zachować ciągłość edukacji,
  • pakiet szpitalny umożliwiający wsparcie finansowe w przypadku pobytu w szpitalu, niezależnie od przyczyny,
  • pakiet wypadkowy umożliwiający ubezpieczenie na wypadek następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • pakiet zdrowotny zapewniający wsparcie finansowe oraz pakiet usług assistance na wypadek poważnych zachorowań.

Oferta Życie i zdrowie to de facto zabezpieczenie kilku potrzeb w ramach jednej polisy. A oprócz kompleksowej i szerokiej ochrony proponujemy wyjątkowe rozwiązania, takie jak zestaw bezpłatnych, profilaktycznych badań zdrowotnych.

– mówiła cytowana w komunikacie Wioletta Macnar, Prezes Zarządu Santander Aviva.

Ubezpieczenie można kupić całkowicie zdalnie, czyli bez wychodzenia z domu. Produkt skierowany jest do Klientów między osiemnastym a sześćdziesiątym rokiem życi, którzy mieszkają w Polsce i posiadają dostęp do bankowości elektronicznej Santander Internet. W ubezpieczeniu można elastycznie dopasować zakres ochrony ubezpieczeniowej według własnych potrzeb. Klienci mają prawo wybrać również interesujące ich rozwiązania polisowe. Posiadacze ubezpieczenia mają możliwość monitorowania wysokości składki obliczanej na podstawie:

– wieku klienta,
– wybranych przez klienta opcji ubezpieczeniowych. 


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.


źródło: https://media.santander.pl/pr/524083/zycie-i-zdrowie-dopasowane-ubezpieczenie-dla-klientow-santander-bank-polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kasa Stefczyka Wołomin
Oddziały
author
Patryk Byczek
30 października 2020

Kasa Stefczyka Wołomin

Szybkie pożyczki Brodnica
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
02 stycznia 2020

Szybkie pożyczki Brodnica

Alior Bank w Lwówku Śląskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
18 czerwca 2019

Alior Bank w Lwówku Śląskim

Bank Pekao SA – kody SWIFT/BIC oraz IBAN
Banki
author
Dominika Sobieraj
22 listopada 2018

Bank Pekao SA – kody SWIFT/BIC oraz IBAN

mPay już z usługą nadawania paczek
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
26 grudnia 2019

mPay już z usługą nadawania paczek

Santander Bank Polska w Tyszowcach
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
25 czerwca 2019

Santander Bank Polska w Tyszowcach

Porównaj