Grupa BPS zdobyła Złoty Laur Konsumencki

Grupa BPS zdobyła Złoty Laur Konsumencki

author
28 września 2021

Grupa BPS poinformowała w komunikacie prasowym o zdobyciu wyróżniania, jakim jest Złoty Laur Konsumencki Lider Jakości 2021. Grupy otrzymała wyróżnienie dzięki profesjonalnej obsłudze, pozytywnym doświadczeniom Klientów, wieloletniej tradycji, wiarygodności oraz atrakcyjnej ofercie. Sprawdzamy szczegóły.

Podczas przeprowadzania ogólnopolskich badań konsumenckich na próbie 15 000 osób, aż 76,7% ankietowanych uważają Grupę BPS za najlepszą w kategorii “Banki Spółdzielcze” i z pełną świadomością poleca jej usługi. Grupę BPS zna blisko 30% respondentów, którzy wzięli udział w badaniu. Pierwszymi skojarzeniami, jakimi dzielili się ankietowani na temat Grupy BPS były:
– polski bank,
– zaufanie, 
– tradycja,
– atrakcyjna oferta.

Od kilku lat w Grupie BPS prowadzimy zmiany w ofercie, wdrażając nowoczesne produkty finansowe, takie jak np. płatności mobilne i dostosowując się do cyfrowych oczekiwań młodszych grup klientów. Cieszymy się, że klienci to doceniają. Pandemia spowodowała wzrost zainteresowania zdalnymi formami kontaktu z bankiem również wśród osób o tradycyjnym nastawieniu. Pamiętamy jednak o tym, co jest jednym z najistotniejszych źródeł naszej przewagi rynkowej: budowaniu bliskiej relacji z klientem i zakorzenieniu w lokalnych społecznościach. W przypadku klientów biznesowych, zarówno firm, jak i samorządów, atutem Banków Spółdzielczych z Grupy BPS jest możliwość negocjowania warunków współpracy. Wiemy, że ta elastyczność jest doceniania i staje się powodem polecania naszych usług innym klientom.

– mówił cytowany w komunikacie Artur Adamczyk, Prezes Zarządu Banku BPS, zrzeszającego Banki Spółdzielcze.


Grupa BPS wspiera swoich Klientów także podczas podejmowania inicjatyw ekologicznych, takich jak na przykład:
– inwestycje w odnawialne przydomowe źródła energii,
– termomodernizacje,
– wymiana źródeł ciepła,
– zakupy energooszczędnych sprzętów.
Obok szerokiej oferty kredytów ekologicznych, Grupa BPS prowadzi kampanie informacyjno-edukacyjne dotyczące konkretnych oszczędności, które przynoszą w polskich domach rozwiązania przyjazne środowisku.

Konsumencki Lider Jakości

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski promocyjny program konsumencki, który wyłania najlepsze jakościowo, w opinii konsumentów, marki i firmy. Podczas badań, konsumenci dzielą się swoimi opiniami na temat jakości produktów i usług w poszczególnych grupach. Następnie identyfikowani są liderzy.


Bank BPS

Bank Polskiej Spółdzielczości działa na polskim rynku od 1992 roku. Obecnie zrzesza w sobie 308 banków spółdzielczych, tworząc tym samym największe zrzeszenie banków spółdzielczych w naszym kraju. Oferta instytucji skierowana jest ku Klientom indywidualnym, korporacyjnym oraz małym i średnim przedsiębiorstwom. Zarówno Bank BPS, jak i banki zrzeszone są bankami spółdzielczymi, które działają wyłącznie w ramach kapitału rodzimego. Instytucje również dbają i kultywują polski charakter.


Źródło: https://bankbps.prowly.com/156970-visa-rozgrzewa-emocje-zwiazane-z-zimowymi-igrzyskami-olimpijskimi-wspolnie-z-grupa-bps

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ING dołączył do City By Bike
Wpisy
author
25 czerwca 2018

ING dołączył do City By Bike

Co zdrożeje w 2019 roku?
Blog
author
07 listopada 2018

Co zdrożeje w 2019 roku?

Komornik Sądowy Andrzej Lus
Wpisy
author
12 września 2015

Komornik Sądowy Andrzej Lus

PKO BP w Olkuszu
Oddziały
author
17 sierpnia 2019

PKO BP w Olkuszu

Olimpiada Zwolnieni z Teorii z ING
Bez kategorii
author
21 października 2019

Olimpiada Zwolnieni z Teorii z ING