Ile kosztuje HBO Max? Sprawdź aktualny cennik

Ile kosztuje HBO Max? Sprawdź aktualny cennik

author
02 lutego 2022

Platforma streamingowa HBO Max już w marcu 2022 roku będzie dostępna w Polsce. Znajdziemy na niej dostęp do wielu ciekawych produkcji filmowych. Sprawdzamy cennik usług

Czym jest HBO Max?

HBO Max to streamingowa platforma, na której uzyskać można dostęp do filmów i seriali na życzenie. Wśród dostępnych na platformie tytułów znajdziemy między innymi produkcje TNT, DC czy Warner Bros. To, co odróżnia HBO Max od znanego już w Polsce od dawna HBO GO, to przede wszystkim wyższa jakość udostępnianych materiałów.

 

HBO Max – najważniejsze informacje:

Nazwa usługi: HBO Max
Premiera w Polsce: 8 marca 2022
Ile kosztuje HBO Max: od 29,99 zł za miesiąc
Cena promocyjna: 19,99 zł za miesiąc
Plan roczny: za 234,99 zł
W miejsce HBO GO: tak
Rezygnacja:w dowolnym momencie

Spis treści:

  1. Ile kosztuje HBO Max?
  2. HBO Max – od kiedy w Polsce?
  3. Pakiety HBO Max
  4. Zniżki w HBO Max
  5. HBO Max – oferta
  6. HBO Max a HBO GO
  7. Czy HBO GO zniknie?
  8. Co z abonentami HBO GO?
Zwiń spis treści

Ile kosztuje HBO Max?

HBO Max – cennik

miesięczny abonament: 29,99 zł

miesięczny abonament wykupiony do 31.03.2022 r. i dla dotychczasowych subskrybentów HBO GO: 19,99 zł

roczny abonament: 234,99 zł

Usługa HBO Max nie jest jeszcze dostępna w Polsce. Znamy już jednak cennik subskrypcji. Za dotychczasową platformę HBO GO Klienci płacą 24,90 zł za miesiąc. HBO Max będzie nieco droższy, gdyż jego miesięczny koszt wyniesie 29,99 zł.

Przewidziane zostały oczywiście oferty promocyjne. Jedną z nich ma być 33% zniżki w przypadku nieprzerwanej miesięcznej subskrypcji na platformie. Oznacza to, że wówczas miesięcznie zapłacimy za HBO Max 19,99 zł. Ważna informacja jest jednak taka, że z oferty tej skorzystać będą mogły tylko osoby, które zdecydują się na wykupienie subskrypcji do 31 marca 2022 roku.

Ceny HBO Max interesuje szczególnie osoby, które do tej pory są subskrybentami platformy HBO GO. W takim przypadku użytkownicy automatycznie zostaną przełączeni na subskrypcję HBO Max, a z ich konta pobierana będzie tylko cena w ofercie promocyjnej, a zatem 19,99 zł.

HBO Max przewiduje także wprowadzenie do usług pakietu rocznego. Dostępny do wykupienia będzie już od kwietnia 2022 roku, a jego cena wyniesie 234,99 zł. Wykupienie dostępu na roku z góry pozwala nam zaoszczędzić na 4 miesiącach, cena za plan roczny wynosi bowiem równowartość 8 miesięcy dostępu w przypadku miesięcznej subskrypcji.

HBO Max – od kiedy w Polsce?

Pierwotnie premiera HBO Max w Polsce zaplanowana była na koniec roku 2021. Oficjalnie wiadomo już, że usługa na pewno pojawi się już w 2022 roku. Platforma zapowiedziała swój star na dzień 8 marca 2022 roku.

Do tej pory możliwe jest dalej korzystanie z dotychczasowej usługi, czyli HBO GO bez żadnych zmian.

Pakiety HBO Max

HBO Max, tak jak poprzednio HBO GO, będzie dostępne na zasadach modelu subskrypcyjnego. Klienci wykupują wówczas miesięczny dostęp do platformy, który odnawialny jest z końcem każdego okresu rozliczeniowego aż do momentu złożenia rezygnacji.

Platforma nie udostępnia możliwości wykupienia różnych pakietów. Każdy za opłatą uzyskuje więc dostęp do takich samych materiałów. Jedyny wybór, z którego możemy skorzystać, to wybór planu miesięcznego lub planu rocznego.

W przypadku planu rocznego zaoszczędzić sporo można zaoszczędzić. Jego cena wynosić będzie bowiem równowartość 8 planów miesięcznych. Jedynym minusem jest konieczność zapłaty na cały rok z góry.

Zniżki w HBO Max

Kwota, jaką należy zapłacić za miesiąc korzystania z HBO Max wynosić będzie 29,99 zł. Zaplanowane są jednak oferty specjalne, dzięki którym uzyskamy możliwość skorzystania z dostępu do usługi ze zniżką w wysokości 33%.

Zniżka skierowana jest do nowych użytkowników, którzy zdecydują się na wykupienie HBO Max do 31 marca 2022 roku. Wówczas miesięczna opłata wyniesie 19,99 zł zamiast 29,99 zł. Niższa opłata dostępna będzie również dla dotychczasowych użytkowników HBO GO. Zostaną oni bowiem automatycznie przeniesieni na platformę HBO Max, a z ich konta miesięcznie znikać będzie 19,99 zł.

Oszczędzić możemy również, jeśli zamiast planu miesięcznego wybierzemy plan roczny. Koszt rocznej usługi wynosi bowiem wyłącznie 234,99 zł, a zatem równowartość 8 miesięcy w przypadku płatności comiesięcznej.

HBO Max – oferta

HBO Max cieszy się już dużą popularnością w USA. Trudno się dziwić, gdyż oferta dostępu do wielu wyczekiwanych premier kinowych za niewielką opłatę miesięczną jest zdecydowanie korzystna. Platforma udostępnia najlepsze filmy i seriale już od praktycznie momentu ich premiery.

Co również istotne, HBO Max oferuje swoim użytkownikom dostęp do materiałów w wysokiej jakości. Biblioteka nieustannie wzbogacana jest o kolejne tytuły, gdyż usługa działa na zasadach mechanizmu rotacyjnego. Oznacza to, że niektóre filmy lub seriale mogą być dostępne czasowo, a inne na stałe umieszczone zostaną w ofercie HBO Max.

Dzięki HBO Max obejrzeć można wiele produkcji zarówno od HBO, jak i od Warner Bros, DC, Max Original czy Cartoon Network.

HBO Max a HBO GO

Podstawową różnicą między usługą HBO GO a HBO Max jest jakoś odtwarzanych materiałów wideo. Nowa platforma udostępniać będzie treści w lepszej jakości, niż do tej pory robiło to HBO GO. Filmy i seriale w HBO Max będą wspierane przez rozdzielczość 4K Ultra HD, HDR, Dolby Vision, a także audio Dolby Atmos.

Dodatkowo różnica pojawia się także na poziomie aplikacji mobilnych. Wprowadzenie HBO Max ma doprowadzić do rozwiązania problemów technicznych, które pojawiały się podczas korzystania z aplikacji HBO GO.

Nową funkcją w HBO Max ma być możliwość utworzenia pięciu profili w ramach jednego konta. Co ważne, nie będzie obowiązywać prawdopodobnie żaden limit urządzeń.

 

Czy HBO GO zniknie?

Usługa HBO GO zostanie wycofana i w jej miejsce pojawi się HBO Max. Nowa platforma zastąpi miejsce starej, a dodatkowo ma być jej udoskonaleniem. Oprócz szerokiej oferty najciekawszych tytułów z całego świata, subskrybenci HBO Max będą mogli oglądać swoje ulubione filmy i seriale w dużo lepszej jakości, niż miało to miejsce w przypadku HBO GO.

8 marca 2022 roku, kiedy wystartuje w Polsce HBO Max, usługa HBO GO przestanie być więc dostępna. Dotychczasowi Klienci starej platformy nie muszą się jednak obawiać. Zmiana platform nie spowoduje bowiem komplikacji w dostępie do usług i warunków korzystania.

Co z abonentami HBO GO?

Od momentu uruchomienia platformy HBO Max dotychczasowi abonenci HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni przez system do platformy HBO Max. Oznacza to, że nie trzeba będzie ponownie zakładać nowego konta. System zrobi wszystko za nas. Nowi Klienci natomiast będą musieli założyć konto użytkownika, a co ciekawe, mogą zrobić to jeszcze przed premierą nowej platformy.

Istotna jest w tym przypadku również kwestia aplikacji mobilnych. Od 8 marca 2022 aplikacja HBO GO zostanie wyłączona, a osoby, które dotychczas z niej korzystały, zostaną poproszone o pobranie nowej aplikacji HBO Max.

źródło:

https://www.hbomax.com/pl/pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Pilźnie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
23 września 2019

Bank Spółdzielczy w Pilźnie sesje przychodzące i wychodzące

Getin Noble Bank zwycięzcą rankingu najlepszych banków
Bez kategorii
author
09 stycznia 2020

Getin Noble Bank zwycięzcą rankingu najlepszych banków

Bank Spółdzielczy w Hajnówce sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
03 października 2019

Bank Spółdzielczy w Hajnówce sesje przychodzące i wychodzące

Pierwszy w 2020 roku odczyt wskaźnika PMI
Bez kategorii
author
02 stycznia 2020

Pierwszy w 2020 roku odczyt wskaźnika PMI

Szybkie pożyczki Tuchola
Pożyczki miasta
author
29 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Tuchola

Inbank został Odkryciem Roku 2017
Wpisy
author
13 czerwca 2017

Inbank został Odkryciem Roku 2017