Ile kosztuje Katoflix?

Ile kosztuje Katoflix?

author
Dominika Byczek
07 lutego 2021
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Kategoria

Katoflix to katolicki odpowiednik popularnej platformy z filmami i serialami na życzenie, Netfliksa. Sprawdzamy, ile kosztuje korzystanie z Katofliksa i jaka jest oferta pierwszego chrześcijańskiego VOD.

Katoflix – chrześcijańskie VOD

Katoflix to serwis wolny od produkcji, które na innych platformach wypożyczających filmy i seriale mogą razić konserwatywnych katolików. Jak czytamy na stronie, KATOFLIX to “wypożyczalnia internetowa dobrych, wartościowych filmów, głównie z przesłaniem chrześcijańskim“.

Nie znajdziemy tu więc filmów ujmujących tematy religijne w sposób kontrowersyjny czy też filmów z wątkami LGBTQ+. Twórcy chrześcijańskiej platformy VOD chcą wspierać produkcje chrześcijańskich filmów oraz pomagać w ich dystrybucji, dlatego też materiały udostępniane na Katofliksie nie są darmowe. Ile musimy zapłacić, by oglądać filmy i seriale na Katofliksie?

Katoflix – abonament

Niestety KATOFLIX, wbrew zainteresowaniu użytkowników, nie oferuje żadnego abonamentu. Każdy film musimy wypożyczać osobno. Po uiszczeniu opłaty uzyskujemy dostęp do danej produkcji na 48 lub 72 godziny.


Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 


Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 


Pożyczki dla zadłużonych – wypłata nawet w 15 minut

Ceny filmów na Katofliksie wahają się od kilku do 10 zł za jeden film. Droższe są jedynie seriale. Okres wypożyczania jest różny i zależy od produkcji – jedne filmy dostępne są w danej cenie na 48 godzin, a inne na 72 godziny. Na dłuższy okres (4-7 dni) dostępne są seriale, które kosztują już sporo więcej (nawet 40 zł).

Katoflix – cennik

filmy: 5-10 zł / 48-72 h

seriale: 10-40 zł / 4-7 dni

Jednymi z najtańszych produkcji, jakie udało nam się znaleźć (w cenie około 5 zł za wypożyczenie na 72 godziny), są wywiady i rozmowy z duchownymi, np.:

– “W Biblii jest nasze życie” – rozmowa z kardynałem Gianfranco Ravasi  (5 zł/72 h),
– “Jak czytać Biblię, aby spotkać Jezusa?” – rozmowa z ks. Waldemarem Chrostowskim (6 zł/72 h),
– “Ramiona dobrego pasterza” – świadectwo abpa Piero Mariniego o św. Janie Pawle II (5 zł/72 h).

Droższe są natomiast filmy fabularne. Poniżej wskazujemy przykładowe ceny wypożyczanych w Katofliksie produkcji:

– “Maria Magdalena” (7,99 zł/72 h),
– “Guadalupe – żywy obraz” (7,99 zł/72 h),
– “Amerykańska sielanka” (9,35 zł/72 h),
– “Spotkanie z Jezusem” (9,50 zł/72 h),
– “Pinokio” (9,99 zł/48 h),
– “Polikarp” (9,19 zł/48 h),
– “Św. Katarzyna ze Sieny” (7,99 zł/72 h),
– “Joanna d’Arc” (9,50 zł/48 h).

Seriale kosztują natomiast stosunkowo najwięcej (znajdziemy bowiem i takie, których wypożyczenie kosztuje 40 zł), ale za to dostęp do nich uzyskujemy za jedną opłatą nawet na 5 czy 7 dni. Poniżej wskazujemy przykładowe ceny seriali możliwych do wypożyczenia w Katofliksie:

– “Sanktuaria z Aureolą” (10 zł/5 dni),
– “Ścieżki Jezusa” (20 zł/5 dni),
– “Powrót Syna Marnotrawnego” (10 zł/4 dni),
– “Poradnik szczęśliwego małżeństwa” (30 zł/7 dni),
– “Katolicyzm” (40 zł/5 dni).

Korzystasz z Katofliksa?

Wyraź swoje zdanie na temat tego serwisu: Katoflix – opinie.

Oferta – Katoflix

Ogólnie w ofercie Katofliksa znajdziemy następujące działy:

– filmy fabularne,
– filmy dokumentalne,
– kontrowersyjne,
– dla dzieci,
– biograficzne,
– seriale,
– wywiady.

Katoflix za darmo

Katoflix nie oferuje żadnego okresu darmowego, ponieważ nie udostępnia abonamentów. Niemniej jednak w ofercie znajduje się całkiem spory katalog produkcji, które możemy oglądać za darmo. Dostęp do nich uzyskamy po wejściu w konkretną kategorię darmowych filmów na Katofliksie: https://katoflix.pl/darmowe.

Za darmo są dostępne na przykład produkcje “Milczenie i słowo”, “Ja tylko niosę pomoc…”, “Naukowy kreacjonizm a geologiczny zapis skamielin” czy “W poszukiwaniu Boga”. Za obejrzenie wszystkich produkcji z kategorii “darmowe” nie zapłacimy zupełnie nic, ale do obejrzenia konieczne jest założenie konta i zalogowanie się.


Źródło: 

https://katoflix.pl

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Drogie wczasy nad polskim morzem

Plaża, piasek, palmy, szum morza i codziennie wysokie temperatury. Może nie jest to obrazek znad polskiego morza, ale często pobyt nad Bałtykiem kosztuje przeciętnego Polaka już tyle samo co wakacje w egzotycznym kraju. 

author
Aneta Jankowska
27 czerwca 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Umowa kredytowa

Umowa kredytowa to najważniejszy dokument dotyczący kredytu hipotecznego, gotówkowego, samochodowego oraz każdego innego kredytu. Co zawierać umowa kredytowa, na jakie jej zapisy powinniśmy zwrócić szczególną uwagę? Sprawdzamy wszystkie szczegóły.

author
Dominika Byczek
25 sierpnia 2023
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Santander Bank Polska w Białogardzie

Santander Bank Polska to drugi w Polsce największy bank detaliczny pod względem wielkości aktywów. Sprawdzamy oddziały w Białogardzie – zobacz godzinę otwarcia, dane kontaktowe i ofertę.

author
Patryk Byczek
15 maja 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

SKOK Chmielewskiego Hrubieszów

Kasa Chmielewskiego jest jednym z największych SKOK-ów na terenie Polski. Instytucja posiada już ponad 200 000 członków w całym kraju. Sprawdź placówkę SKOK-u Chmielewskiego w Hrubieszowie – adres, numer telefonu, godziny otwarcia i mapę dojazdu.

author
Aleksandra Gościnna
18 kwietnia 2021
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Polacy wakacje organizują samodzielnie

Polacy stają się ludźmi coraz bardziej samodzielnymi, ceniącymi sobie niezależność. Odzwierciedla to między innymi fakt, iż większość naszych rodaków wakacje zorganizuje samemu, nie korzystając z usług biur podróży. Wynika to z wyników najnowszego badania Diners Club.

author
Alicja Hirsekorn
14 czerwca 2019
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

100 zł to najpopularniejszy banknot w Polsce

Coraz rzadziej używamy gotówki w transakcjach. Mimo rosnącej popularności elektronicznych pieniędzy, BGŻOptima przeanalizował banknoty na polskim rynku. Okazuje się, że najczęściej spotykanym papierkiem w portfelach Polaków jest 100 zł. 

author
Aneta Jankowska
06 września 2018
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.
Porównaj