infoNina z nagrodą w międzynarodowym konkursie

infoNina z nagrodą w międzynarodowym konkursie

author
Patryk Byczek
11 czerwca 2023

Alior Bank, nieustannie dążąc do innowacji, wprowadza na rynek nowatorskie produkty, które są zgodne z potrzebami Klientów i usprawniają interakcję z bankiem. Rozwiązania Alior Banku spotykają się z entuzjastycznym przyjęciem nie tylko ze strony użytkowników, ale również cieszą się uznaniem światowych ekspertów. Dowodem tego jest przyznanie nagrody naszej głosowej asystentce, InfoNinie, w międzynarodowym konkursie The Innovators 2023 w kategorii “Najlepsze Innowacje w Finansach 2023 – Sztuczna Inteligencja”. To potwierdzenie naszego zaangażowania w rozwijanie nowoczesnych technologii, które przekształcają sposób, w jaki klienci korzystają z naszych usług bankowych i zapewniają im wygodę oraz doskonałe doświadczenie.

The Innovators

Konkurs The Innovators ma na celu wyróżnienie najbardziej innowacyjnych rozwiązań technologicznych stosowanych w bankach, przedsiębiorstwach i firmach fintechowych. W tegorocznej, jedenastej edycji tego prestiżowego wydarzenia, kapituła konkursowa doceniła głosowego bota Alior Banku, InfoNinę, przyznając jej nagrodę w kategorii “Najlepsze Innowacje w Finansach 2023 – Sztuczna Inteligencja”. W dziedzinie sztucznej inteligencji w bankowości, wyróżnienie otrzymały również międzynarodowe instytucje finansowe, takie jak Citibanamex, DBS czy HSBC. Organizatorem konkursu jest redakcja magazynu Global Finance, który od 1987 roku dostarcza najnowsze informacje o branży finansowej na całym świecie, docierając do czytelników w 192 krajach.

Nagroda, którą „otrzymała” InfoNina od Global Finance, jest kolejnym wyróżnieniem dla tego voicebota. Oprócz tego, asystentka głosowa zdobyła uznanie w innych konkursach, takich jak Celent Model Bank Awards 2022, Retail Banker International Global Awards oraz Mocarze HiperAutomatyzacji. Dodatkowo, w kwietniu tego roku, Pracownia Prostej Polszczyzny Uniwersytetu Wrocławskiego przyznała certyfikaty Prostej Polszczyzny dla głosowej asystentki Alior Banku.

Jesteśmy niezwykle dumni, że eksperci Global Finance docenili innowacyjne podejście Alior Banku, przyznając nagrodę dla InfoNiny. Jest to już kolejne międzynarodowe wyróżnienie dla naszej głosowej asystentki. Projekt wdrożenia sztucznej inteligencji, którego głównymi filarami są właśnie InfoNina i platforma analizy mowy, osiąga coraz lepsze rezultaty w postaci podniesienia jakości obsługi naszych klientów. Cały czas doskonalimy to rozwiązanie, aby maksymalnie ułatwić klientom obsługę zdalną.

 – mówił cytowany w komunikacie Mariusz Piturecki, Dyrektor Działu Digitalizacji i Rozwoju AI w Alior Banku

InfoNina

W 2021 roku Alior Bank wprowadził InfoNinę – głosową asystentkę, która obsługuje 100% połączeń na infolinii banku. InfoNina potrafi rozpoznać ponad 650 intencji klientów i udzielić odpowiedzi na ich pytania dotyczące niemal 100 różnych procedur informacyjnych. Asystentka dostarcza informacji na temat logowania do kanałów zdalnych, autoryzacji w systemie bankowości internetowej, aplikacji mobilnej oraz Kantorze Walutowym. InfoNina może również udzielić adresów oddziałów i informacji o godzinach otwarcia, pomóc w zmianie limitów transakcyjnych oraz przeprowadzić przez proces zlecenia przelewu.

Jesteś Klientem Alior Banku? Sprawdź najważniejsze informacje:

Alior Bank – sesje przelewów

Alior Bank -kod SWIFT

Alior Bank – infolinia

Alior Bank – opinie

Alior Bank

Alior Bank to jeden z wiodących banków w Polsce, oferujący szeroki zakres usług finansowych dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Bank jest znany z innowacyjnego podejścia do bankowości i stale wprowadza nowatorskie rozwiązania, które ułatwiają korzystanie z usług bankowych.

Alior Bank został założony w 2008 roku i od tego czasu zyskał zaufanie milionów klientów. Bank oferuje pełen zakres produktów i usług, w tym konta osobiste, kredyty hipoteczne i konsumpcyjne, karty płatnicze, inwestycje, ubezpieczenia oraz rozwiązania dla firm.Bank stawia na innowacyjność i technologie, aby zapewnić swoim klientom wygodę i łatwość obsługi. Wprowadził wiele cyfrowych rozwiązań, w tym mobilne aplikacje bankowe, bankowość internetową i platformę transakcyjną, umożliwiając klientom łatwy dostęp do swoich rachunków i usług bankowych z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Alior Bank zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień za swoje innowacyjne podejście i wysoką jakość usług. Bank konsekwentnie dąży do doskonalenia swoich produktów i oferuje indywidualne podejście do klientów, dostosowując swoje rozwiązania do ich potrzeb i oczekiwań.Wraz z rosnącym znaczeniem technologii i cyfryzacji w sektorze finansowym, Alior Bank nadal kieruje się zasadą zapewnienia klientom wygodnych i nowoczesnych rozwiązań, umożliwiając im osiągnięcie swoich celów finansowych i zapewnienie stabilności swojego majątku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Garwolinie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
09 września 2019

PKO BP w Garwolinie

Alior Bank w Chełmie Śląskim
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
25 czerwca 2019

Alior Bank w Chełmie Śląskim

Gospodarka po koronawirusie
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
26 kwietnia 2020

Gospodarka po koronawirusie

Zasiłek opiekuńczy a koronawirus – nowa edycja wypłat od września
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
02 września 2020

Zasiłek opiekuńczy a koronawirus – nowa edycja wypłat od września

Bank Millennium kontakt
Banki
author
Dominika Sobieraj
22 lutego 2023

Bank Millennium kontakt

Porównaj