Kantor Pekao24

author
Patryk Byczek
30 sierpnia 2023

Bank Pekao po raz kolejny udoskonala swoją ofertę dostępną online. Instytucja udostępniła nową wersję kantoru, który zastąpił dotychczasowe narzędzie do wymiany walut dla Klientów detalicznych. Kantor Pekao24 jest dostępny dla nowych i obecnych klientów banku od momentu zalogowania się do aplikacji mobilnej PeoPay lub platformy bankowości internetowej Pekao24. Warto zwrócić uwagę na dostępność aktualnych kursów walutowych, nowoczesny wygląd oraz łatwy w obsłudze interfejs do dokonywania transakcji. Sprawdzamy szczegóły.

Bank udoskonala ofertę

Bank Pekao rozszerza swoją ofertę dla Klientów korzystających z usług zdalnych, prezentując jeszcze bardziej korzystne opcje dotyczące wymiany walut. Nowy Kantor Pekao24 zapewnia bezpieczną możliwość wymiany walut po atrakcyjnych kursach, które stanowią alternatywę dla kursów dostępnych w tradycyjnych kantorach, zarówno online, jak i stacjonarnych. Dodatkowo, klienci mają możliwość dostosowania wyglądu ekranu transakcyjnego kantoru do własnych preferencji i potrzeb.

Jesteś Klientem Banku Pekao? Sprawdź najważniejsze informacje:

Bank Pekao – sesje przelewów

Bank Pekao – kod SWIFT

Bank Pekao – infolinia

Bank Pekao – opinie

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi, ceny oraz zmiany kursów w Kantorze Pekao24 prezentowane są w czasie rzeczywistym. Klienci mogą również śledzić i analizować trendy w wahaniach kursów poszczególnych walut w różnych przedziałach czasowych. Uproszczony został także dostęp do procesu otwarcia konta walutowego w EUR, USD, GBP, CHF – teraz można to zrobić bezpośrednio z ekranu prezentującego bieżące kursy wybranych par walutowych.

Dzięki posiadaniu tych kont w połączeniu z wielowalutową kartą debetową, klienci mają możliwość uniknięcia dodatkowych opłat związanych z przewalutowaniem podczas dokonywania transakcji za granicą, pod warunkiem, że na swoich kontach w Kantorze Pekao24 mają odpowiednią ilość środków.

Potrzebujesz szybkiej gotówki? Sprawdź także:

Kredyt online – do 200 000 zł online

Pożyczki na dowód – minimum formalności

Pożyczki bez baz – z minimalną weryfikacją w bazach

Pożyczki online bez weryfikacji – w pełni przez Internet

Klienci Banku Pekao mogą korzystać z udostępnionego narzędzia z poziomu bankowości elektronicznej – serwisu transakcyjnego (przez Internet) oraz przez aplikację mobilną.

Kantor24 daje Klientom różnego rodzaju korzyści:

Kupno lub sprzedaż na wyciągnięcie ręki
Łatwo zmieniaj tryb wymiany – przełączaj się pomiędzy zakupem a sprzedażą walut jednym kliknięciem.

Analiza trendów za pomocą wykresów
Korzystaj z wykresów prezentujących historię kursów walut w okresie ostatnich 24 godzin, 3 miesięcy lub 2 lat.

Śledzenie zmian na żywo
Obserwuj zmiany kursów walut w czasie rzeczywistym i podejmuj decyzje o wymianie w dogodnym dla Ciebie momencie.

Śledzenie historii transakcji
Wszystkie Twoje transakcje walutowe są rejestrowane, dzięki czemu możesz w każdej chwili do nich wrócić.

Intuicyjna obsługa
Nowoczesny wygląd i intuicyjna obsługa Kantoru Pekao24 umożliwiają łatwą wymianę wybranej waluty.

Szybkość i bezpieczeństwo
Środki są dostępne od razu po zatwierdzeniu transakcji, zapewniając bezpieczną wymianę walut między swoimi rachunkami w banku.

Korzystne kursy wymiany
Skorzystaj z wygodnej alternatywy dla kursów oferowanych w tradycyjnych kantorach.

Konto walutowe
Otwórz konto walutowe w USD, EUR, GBP i CHF, które jest niezbędne do przeprowadzenia transakcji wymiany, także bezpośrednio z Kantoru Pekao24.

Bank Pekao

Bank Pekao S.A. jest jedną z największych i najbardziej renomowanych instytucji finansowych w Polsce, mającą swoje korzenie sięgające 1929 roku. Przez lata pełni kluczową rolę na krajowym rynku bankowym, dostarczając szeroki wachlarz usług zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ofercie banku znajdują się różnorodne rodzaje kont osobistych, opcje kredytowe, pożyczki, karty debetowe i kredytowe, a także usługi inwestycyjne i ubezpieczeniowe. Bank Pekao aktywnie wspiera przedsiębiorców, oferując wsparcie w postaci kredytów inwestycyjnych, leasingu, faktoringu oraz pomagając w rozwoju biznesu.

Bank Pekao kładzie duży nacisk na innowacyjność i wygodę obsługi klientów. Posiada rozbudowany system bankowości elektronicznej, w tym popularną aplikację mobilną PeoPay i platformę internetową Pekao24, co umożliwia klientom wygodne zarządzanie swoimi finansami. Bank Pekao także zwraca szczególną uwagę na jakość obsługi klienta i oferuje profesjonalne wsparcie. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu i solidności zdobył zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Bank Pekao to instytucja z bogatą historią, szeroką gamą usług finansowych oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Jego stabilność, profesjonalizm i zaangażowanie w rozwijanie lokalnych społeczności uczyniły go jednym z czołowych banków w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ekologiczne akcesoria od ING Banku Śląskiego
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
25 sierpnia 2019

Ekologiczne akcesoria od ING Banku Śląskiego

Kredyt gotówkowy Krotoszyn
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
13 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Krotoszyn

Pożyczki bez BIK Świebodzin
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
15 grudnia 2021

Pożyczki bez BIK Świebodzin

Santander Bank Polska w Ozimku
Oddziały
author
Patryk Byczek
29 maja 2019

Santander Bank Polska w Ozimku

Karta odpowiedzialności ekologicznej biznesu
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
10 listopada 2019

Karta odpowiedzialności ekologicznej biznesu

Bank Millennium infolinia
Banki
author
Dominika Sobieraj
27 września 2017

Bank Millennium infolinia

Porównaj