Nowa wertykalna karta od BNP Paribas

Nowa wertykalna karta od BNP Paribas

author
Dominika Sobieraj
27 lipca 2019

BNP Paribas wprowadził nową wertykalną kartę kredytową z wizerunkiem kobiety. Kartę można zamówić w oddziale bankowym albo za pośrednictwem Contact Center.

Wprowadzenie karty z wizerunkiem kobiety wpisuje się w  realizowaną przed rokiem kampanię “„Nic się nie dzieje bez kobiet… i bez pieniędzy”, kiedy to przedstawiciele banku zapowiedzieli, że “na karcie płatniczej pojawi się wizerunek kobiety lub element symbolizujący jej rolę i odpowiedzialność, jaką pełni w społeczeństwie”.

Nowa karta BNP Paribas z kobietą

Temat jest obecnie na czasie, ponieważ w ostatnich tygodniach w mediach stale powraca temat wprowadzenia banknotu 800 zł z Marią Konopnicką.

Nowa karta jest efektem współpracy banku BNP Paribas z uznanym grafikiem – Janem Kallwejtem. Umieszczony na karcie wizerunek kobiety jest niestandardowy, ponieważ nie jest w poziomie, a w pionie. Wertykalna karta jest nowością na rynku finansowym i dzięki nowoczesnej grafice jest także atrakcyjna wizualnie.

W  2018 r. zainicjowaliśmy kampanię „Nic się nie dzieje bez kobiet… i pieniędzy”, chcąc wywołać dyskusję na temat roli kobiet i ich rosnącej odpowiedzialności w życiu społecznym i zawodowym, a także inspirować do zmian w codziennym życiu – wskazuje Agnieszka Konarzewska, dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Banku BNP Paribas.

Wprowadzając do dyskursu pomysł niezmiernie trudny w realizacji, na który nie mamy bezpośredniego wpływu, jednocześnie sami zdecydowaliśmy się zrobić coś w pełni zależnego od nas.

Udało się i dziś debiutuje karta kredytowa BNP Paribas z wizerunkiem kobiety, a niebawem udostępnimy kolejną, tym razem kartę debetową, z kobietą w roli głównej – mówi również cytowana w komunikacie bankowym Agnieszka Konarzewska.

Wertykalna karta kredytowa jest dostępna w:

  1. Oddziałach Banku,
  2. Punktach Banku BNP Paribas,
  3. Contact Center.

Obecnie powstała karta kredytowa nie jest ostatnią kartą z wizerunkiem kobiety. Bank już teraz zapowiada, że niebawem planuje “odsłonę kolejnej karty, tym razem debetowej, z kobietą w roli głównej”.

Promocja dla posiadaczy nowej karty BNP Paribas

Jak wskazuje BNP Paribas,

Co więcej – jeżeli wszystkie transakcje wykonane kartą w ciągu dwóch pierwszych okresów rozliczeniowych będą opiewały na kwotę nie niższą niż 500 zł, nie będziemy ponosić żadnych kosztów opłaty rocznej za użytkowanie.

Oferta mamBONUS, z której można korzystać za pomocą wertykalnej karty, pozwala także na uzyskanie sporych oszczędności w ponad 2500 sklepach. Zniżki sięgają nawet 50% ceny.


Źródło:

http://media.bnpparibas.pl/pr/452975/dama-wsrod-kart-nowa-wertykalna-karta-kredytowa-od-bnp-paribas

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Idea Bank w Bydgoszczy
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 stycznia 2019

Idea Bank w Bydgoszczy

Pożyczka Wynajmowana w Provident
Pożyczki
autor wpisu
Tadeusz_Miziak
04 października 2017

Pożyczka Wynajmowana w Provident

Santander Consumer Bank Kluczbork
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
20 lipca 2021

Santander Consumer Bank Kluczbork

Lombardy w Nowym Sączu
Lombardy
autor wpisu
Marta Janusz
07 grudnia 2022

Lombardy w Nowym Sączu

Promocja: „Zyskaj 350 zł z Kontem 360°” w Banku Millennium
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 czerwca 2021

Promocja: „Zyskaj 350 zł z Kontem 360°” w Banku Millennium

Ranking kredytów gotówkowych – czerwiec 2020
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
01 czerwca 2020

Ranking kredytów gotówkowych – czerwiec 2020

Porównaj