Kolejne udogodnienia w ramach “Wsparcia dla Ciebie” w Credit Agricole

Kolejne udogodnienia w ramach “Wsparcia dla Ciebie” w Credit Agricole

author
24 kwietnia 2020

W związku z panującą w Polsce epidemią koronawirusa Credit Agricole po raz kolejny wychodzi na przeciw swoim Klientom. Bank stale zachęca do niewychodzenia z domu i bankowania przez Internet. Tym razem instytucja zaproponowała swoim Klientom rabaty i okazje w sklepach internetowych swoich partnerów wchodzących w skład Klubu Rabatowego.

Z ofert Klubu Rabatowego Credit Agricole Klienci mogą korzystać od wielu lat. W programie dostępne są wyjątkowe oferty i rabaty w prawie 10 000 punktów handlowo-usługowych. W trakcie częściowej, narodowej kwarantanny Credit Agricole wraz z wybranymi Partnerami programu przygotował ofertę specjalną w sklepach internetowych. Pod uwagę wzięto zakupowe potrzeby Klientów, na podstawie których przygotowano trzy korzystne pakiety: domowy, kulinarny i rozrywkowy. W związku z tym zakupy można zrobić taniej w następujących sklepach:

– RTV EURO AGD,
– CoffeeDesk.pl,
– Answear.com,
0 Multikurs.pl,
– Woblink.com.

Oferty okazyjne w Klubie Rabatowym

Ważność okazyjnych ofert promocyjnych wygasa wraz z końcem kwietnia. Warto również wiedzieć, że codziennie w programie pojawia się tak zwana Super Okazja, czyli bardzo atrakcyjna oferta limitowana, jak na przykład:

– 15 zł do Pyszne.pl,
– 10 zł na Merlin.com,
– 30 zł w H&M
– pierwszy miesiąc abonamentu na Empik GO.

Wszystkie oferty można znaleźć na oficjalnej stronie programu www.klubrabatowy.pl oraz aplikacji Klubu Rabatowego. Specjalne oferty tworzone przez Credit Agricole prowadzone są pod hasłem „Wsparcie dla Ciebie”. Dzięki akcji Klienci mogą otrzymać 1% zwrotu za transakcje kartą kredytową oraz zrobić zakupy na raty 0% w wybranych sklepach partnerskich.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.


źródło: https://media.credit-agricole.pl/informacje-prasowe/2020/zostanwdomu-z-klubem-rabatowym-credit-agricole-wprowadza-kolejne-udogodnienia-dla-klientow-w-ramach-wsparcia-dla-ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Expander w Ciechanowie
Wpisy
author
28 stycznia 2015

Expander w Ciechanowie

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Hołd pruski i Hołd ruski
Bez kategorii
author
20 listopada 2019

Nowe monety kolekcjonerskie NBP: Hołd pruski i Hołd ruski

Nowa oferta wysokooprocentowanych lokat z inwestycją od Pekao
Aktualności
author
13 października 2021

Nowa oferta wysokooprocentowanych lokat z inwestycją od Pekao

Na czym polega praca zdalna
Ekonomia
author
06 kwietnia 2018

Na czym polega praca zdalna