Konto Przekorzystne z Rewolucyjną Kartą w Pekao

Konto Przekorzystne z Rewolucyjną Kartą w Pekao

author
Patryk Byczek
08 lipca 2021
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Kategoria

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym, że Klienci instytucji mają możliwość korzystania z Rewolucyjnej Karty wielowalutowej, dzięki której Klienci zyskują bardzo korzystne warunki przewalutowania oraz możliwość korzystania z bankomatów poza granicami naszego kraju. Sprawdzamy szczegóły.

Sezon wakacyjny już trwa. Według danych Ministerstwa Zdrowia od dnia, w którym uruchomiono paszporty covidowe, w ciągu tygodnia dokument ten pobrało ponad 1 000 000 osób. Liczba ta wskazuje, że wielu Polaków planuje spędzić wakacje za granicą.

Wyjazd do innego kraju zwykle wiąże się z koniecznością wymiany walut, wiele osób wkrótce stanie przed dylematem jak dużo pieniędzy wymienić. Jeśli wymienimy zbyt mało środków w danej walucie podczas pobytu za granicą, może nam jej zabraknąć i będziemy musieli ją dokupić w zagranicznych kantorach, często po bardzo niekorzystnym kursie. Z kolei jeśli kupimy jej zbyt dużo, po powrocie będziemy chcieli wymienić ją znów na złotówki i na ogół stracimy na całej operacji. Warto mieć pod ręką rozwiązanie, które pomoże się od tego uchronić.

mówiła cytowana w komunikacie Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą i Segmentami Klientów w Banku Pekao S.A.

Rewolucyjna Karta

Rewolucyjna Karta wielowalutowa jest narzędziem, na które Klienci wyjeżdżający za granicę powinni zwrócić uwagę. Kartą Banku Pekao można płacić poza Polską, ale również i w Polsce, w ogóle nie martwiąc się o koszty przy wymianie walut. W trakcie płatności kartą poza Polską transakcje przeliczane są bez prowizji banku, po prostu po kursach Mastercard, które są bardzo zbliżone do kursów referencyjnych Narodowego Banku Polskiego.

Innymi słowy, klient Pekao przed wyjazdem nie musi wymieniać już pieniędzy w kantorze. Wystarczy, że skorzysta z karty, w której kurs po którym przeliczane są transakcje jest wyjątkowo korzystny. Wiele osób przekonało się do tego rozwiązania i nie martwi się o ukryte koszty podróży. Bank wydał już ponad 1,3 mln Rewolucyjnych Kart.

mówił cytowany w komunikacie Tomasz Molenda, Dyrektor Biura Zarządzania Segmentem Klientów Detalicznych w Banku Pekao S.A.
Ponadto podczas podróży Bank Pekao nie pobiera jakichkolwiek opłat za wypłacanie gotówki wspominaną kartą z bankomatów, która wydana jest do Konta Przekorzystnego. W tym roku Konto Przekorzystne zdobyło statuetkę „Złotego Bankiera”. Rachunek można prowadzić całkowicie za darmo, jeżeli posiadacz zapewni wpływ w wysokości 500 złotych oraz wykona przynajmniej jedną transakcję kartą. Warto wiedzieć, że dla osób, które nie mają jeszcze 26 lat konto oraz karta są bezpłatne warunkowo.

Skorzystaj z promocji

Już teraz otwierając Konto Przekorzystne metodą na selfie wraz z Rewolucyjną Kartą wielowalutową, nowi Klienci mogą skorzystać ze specjalnej oferty i zgarnąć 100 złotych na start na dowolne zakupy. Aby zdobyć nagrodę należy w ciągu trzech miesięcy od momentu otworzenia konta:
– zapewnić 500 złotych wpływu na rachunek,
– wykonać cztery transakcje bezgotówkowe.
Promocja trwa do 14 lipca 2021 roku.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów l, Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/679553/rewolucyjna-karta-do-konta-przekorzystnego-dobre-kursy-walut-i-bezplatne-bankomaty-za-granica

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Jastrzębiu-Zdroju

Alior Bank jest jednym z największych banków detalicznych w kraju. Sprawdziliśmy placówki i oddziały w Jastrzębiu-Zdroju – zapoznaj się z godzinami otwarcia, danymi kontaktowymi i opiniami.

author
Aleksandra Gościnna
21 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Ile kosztuje bilet do USA?

Planując wakacje w USA stajemy przed koniecznością wykupienia biletu samolotowego. Naturalną konsekwencją jest więc pytanie – ile kosztuje bilet lotniczy do USA? Sprawdzamy, z jakimi kosztami związane jest kupno biletu do Stanów Zjednoczonych.

author
Sandra Tessmer
11 grudnia 2019
Jej obszarem zainteresowań w ramach pracy na stronie zadluzenia.com są pytania typu "ile kosztuje" oraz "ile zarabia," a jej teksty dostarczają czytelnikom wglądu w koszty różnych usług i życiowych wydatków, oraz średnie zarobki w różnych zawodach.

Kredyt konsolidacyjny – co to jest?

Wśród wielu ofert kredytów znaleźć możemy również taką, która pozwoli nam na połączenie rat wszystkich otwartych zobowiązań w jedną, zdecydowanie wygodniejszą. W tym artykule sprawdzamy między innymi, czym jest kredyt konsolidacyjny, kto może go otrzymać, kiedy oraz gdzie.

author
Aleksandra Gościnna
24 października 2020
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Komisja Europejska oceni ustawę o cenach energii

Zgodnie z informacjami podanymi przez Polską Agencję Prasową (PAP), Komisja Europejska jest w kontakcie z polskimi władzami w sprawie ustawy obniżającej ceny energii elektrycznej.

author
Aneta Jankowska
12 stycznia 2019
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Kiedy wypłata rent i emerytur przed świętami?

Seniorzy i osoby otrzymujące rentę czekają na grudniową wypłatę świadczeń. ZUS opublikował listę dat, w których pieniądze będą dostarczane – zarówno w formie przelewów, jak i w formie wypłaty gotówkowej doręczanej przez listonosza. Sprawdź, kiedy dostaniesz emeryturę lub rentę w ostatnim miesiącu roku 2020.

author
Dominika Byczek
22 grudnia 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Profi Credit w Katowicach

Druga największa firma pożyczkowa w Polsce to Profi Credit. Przedsiębiorstwo oferuje swoim Klientom pożyczki pozabankowe w wysokości 25 000 złotych. Przedstawione niżej dane dotyczą placówki w Katowicach.

author
Dominika Byczek
02 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj