Lombardy w Jastrzębiu-Zdroju

Lombardy w Jastrzębiu-Zdroju

author
Marta Janusz
22 marca 2022

W Jastrzębiu-Zdroju działa kilka lombardów, w których możemy otrzymać dodatkową gotówkę lub nabyć wartościowe przedmioty. Sprawdź adresy i aktualne dane kontaktowe. Podajemy również godziny otwarcia tego typu placówek.

Potrzebujesz pilnie pieniędzy? Sprawdź:

Pożyczki dla zadłużonych

Pożyczki bez baz

Pożyczki z komornikiem

Lombardy Jastrzębie-Zdrój – lista

1. Lombards. pl

Adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 28, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: 575 720 569

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 08:00-20:00

2. Loombard.pl

Adres: Aleja Józefa Piłsudskiego 2b, 44-335 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: 324 340 403

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 08:00-22:00

3. Loombard.pl 

Adres: Wrzosowa 12, 44-268 Jastrzębie-Zdrój

Telefon: 324 710 014

Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 09:00 – 21:00

Lombardy Jastrzębie-Zdrój 24h na dobę

W Jastrzębiu-Zdroju nie są dostępne lombardy całodobowe. To oznacza, że z usług tych placówek można skorzystać w określonych godzinach, które podaliśmy powyżej.

Lombard Jastrzębie-Zdrój online

Mieszkańcy Jastrzębia-Zdroju mogą skorzystać z usług lombardów całkowicie online. Jak to możliwe? Niektóre oferty, podobnie jak w przypadku pożyczek pozabankowych, są dostępne drogą internetową. Dzięki temu Klient wszystkie niezbędne formalności może załatwić bez wychodzenia z domu. Rzecz, którą chcemy zastawić, możemy wysłać pocztą lub przez kuriera. Uzyskane pieniądze trafią do nas wówczas przelewem na konto bankowe. W lombardzie przez Internet można zarówno skupować przedmioty, jak i skupować z opcją odkupienia najczęściej po okresie miesiąca lub trzech.

Aby skorzystać z usług lombardu zdalnie, należy:

  1. Wypełnić formularz dotyczący przedmiotu zastawu lub sprzedaży.
  2. Oczekiwać na wycenę ruchomości i przygotowaną dla nas ofertę.
  3. Zaakceptować warunki usługi.
  4. Przygotować przedmiot zastawu do wysyłki.
  5. Oczekiwać na przelew środków.

Kto może skorzystać z lombardu w Jastrzębiu-Zdroju?

Lombardy stają się coraz popularniejsze wśród Klientów. Wynika to między innymi z faktu, że są one zdecydowanie łatwiejsze do uzyskania, niż pożyczki prywatne. Klient bowiem nie będzie poddawany ocenie zdolności kredytowej, a to sprawia, że pożyczkę można otrzymać w dużo prostszy sposób, niż w banku.

Warto jednak pamiętać o tym, że obowiązują pewne zasady, według których w lombardzie udzielane są pożyczki pod zastaw. Usługi lombardów dostępne są dla osób, które:

– są pełnoletnie,

– nie są pod wpływem alkoholu lub środków odurzających,

– posiadają przedmiot pod zastaw.

Jak działają lombardy?

Lombardy pozwalają otrzymać gotówkę, dzięki zastawieniu wartościowych przedmiotów. Do najliczniej zastawianych rzeczy zalicza się biżuterię oraz elektronikę. Finansowanie jest krótkoterminowe, bowiem okres wykupu to około miesiąc. Dodatkowo do momentu upłynięcia określonego czasu na oddanie pożyczki, przedmiot, który zastawiliśmy, nie może zostać sprzedany. Oznacza to, że nasza ruchomość nie może zostać w tym czasie sprzedana.

Jeśli Klient spłaci pożyczkę, może ponownie uzyskać zastawiony przedmiot. Zdarza się jednak, że czas na oddanie zadłużenia jest zbyt krótki. W takiej sytuacji Klient może wnioskować o wydłużenie tego okresu. Miejmy jednak na uwadze fakt, że jeśli lombard odmówi nam wydłużenia czasu na spłatę, to w przypadku braku terminowej spłaty pełne prawo do dysponowania przedmiotem przechodzi na lombard. A takiej sytuacji nasza ruchomość zostanie wystawiona na sprzedaż.

Lombardy Jastrzębie-Zdrój skup złota i srebra

Większość Lombardów w Jastrzębiu-Zdroju oferuje możliwość skupu złota oraz srebra w każdej postaci. Najczęściej jest to biżuteria oraz zegarki, zdarzają się jednak również sztabki czy monety. Obecnie z takiej oferty skorzystać można na przykład w placówce na Alei Józefa Piłsudskiego 2b.

Sprawdź aktualne ceny:

Ile kosztuje złoto?

Ile kosztuje srebro?

Lombardy Jastrzębie-Zdrój oferty

W Jastrzębiu-Zdroju mieszkańcy mają dostęp do kilku placówek lombardów. Niestety nie spotkamy tam lombardu, który byłby otwarty całodobowo.

W lombardach w Jastrzębiu-Zdroju mamy okazję kupić naprawdę ciekawe przedmioty. Najczęściej spotkamy się z elektroniką i biżuterią, jednak można czasem znaleźć także narzędzia, akcesoria codziennego użytku i inne gadżety.

Lombardy w Jastrzębiu-Zdroju otwarte są od rana do późnych godzin wieczornych. Często funkcjonują także w soboty, a niekiedy nawet i w niedzielę. Oznacza to, że skorzystanie z ofert lombardów w Jastrzębiu-Zdroju nie powinno stanowić większego kłopotu.

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Ranking kredytów samochodowych – maj 2020
Bez kategorii
author
Marta Janusz
30 kwietnia 2020

Ranking kredytów samochodowych – maj 2020

Pożyczki w lombardzie – na czym polegają?
Bez kategorii
author
Marta Janusz
08 marca 2019

Pożyczki w lombardzie – na czym polegają?

Dochód podstawowy w Hiszpanii?
Bez kategorii
author
Marta Janusz
07 kwietnia 2020

Dochód podstawowy w Hiszpanii?

Kredyt konsolidacyjny Białogard
Kredyty miasta
author
Marta Janusz
07 czerwca 2022

Kredyt konsolidacyjny Białogard

Co może windykator – sprawdź swoje prawa
Dla zadłużonych
author
Marta Janusz
15 marca 2018

Co może windykator – sprawdź swoje prawa