Mobilny punkt banku BNP Paribas w PKP Intercity

Mobilny punkt banku BNP Paribas w PKP Intercity

author
Dominika Sobieraj
16 czerwca 2019

Od 21 czerwca do 14 lipca w pociągach PKP Intercity można było trafić na mobilny oddział Banku BNP Paribas. Atrakcje dla starszych i młodszych czekały na podróżnych na głównych wakacyjnych trasach od Zakopanego, przez Warszawę i Gdynię, aż do Kołobrzegu.

Mobilny punkt BNP Paribas w PKP Intercity

Mobilny Punkt Banku BNP Paribas to nic innego jak specjalnie zaaranżowany wagon pociągowy, który przypomina oddział bankowy. Na podróżujących tym wagonem czekało wiele atrakcji, które spodobają się szczególnie dzieciom.

źródło: http://media.bnpparibas.pl/informacje/zalacznik/1459435

Były to warsztaty, pokazy naukowe oraz lekcje języków. W czasach kiedy coraz więcej klientów zamiast wizyty w tradycyjnym oddziale wybiera bankowość internetową lub mobilną, kluczem do sukcesu staje się kreatywność i wychodzenie poza schematy.

Mobilny Punkt i specjalna Strefa Gościnności, którą w nim zaaranżowaliśmy łączą wiele funkcji – uczą i bawią najmłodszych podróżnych, rozbudzają ciekawość i inspirują nieco starszych, a jednocześnie pozwalają klientom na bezpośredni kontakt z doradcą w niezobowiązującej atmosferze. Liczba odwiedzających nasz punkt potwierdza, że takie podejście się sprawdza – wskazuje Monika Mroziewicz, doradca klienta w Banku BNP Paribas.

Pokazy naukowe zorganizowali partnerzy akcji: Centrum Nauki Kopernik, Fundacja Łąka, Fundacja Ocalenie, a także Fundację Kosmos dla Dziewczynek.

"

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, a otwartość na zmiany wymaga szerokich horyzontów i rozbudzonej ciekawości. Dlatego w naszym mobilnym punkcie będzie specjalna Strefa Gościnności, w której Partnerzy BNP Paribas umilą czas podróżnym, poszerzając jednocześnie ich wiedzę i zwracając uwagę na interesujące aspekty otaczającego nas świata. Wagon pod żadnym względem nie będzie więc nudnym oddziałem. To kreatywna przestrzeń, w której można odkryć lub rozwinąć swój talent, a usługi bankowe są dodatkiem

–  wskazuje Agnieszka Konarzewska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej w Banku BNP Paribas.

Szczegóły akcji

Centrum Nauki Kopernik przygotowało dla najmłodszych pokazy naukowe dotyczące trzech obszarów:

  • muzyki,
  • ciśnienia,
  • funkcjonowania umysłu.

Dzieci mogły dowiedzieć się między innymi, jak wiele w życiu codziennym zależy od nacisku powietrza na ziemię oraz co jest potrzebne do tego, by powstał dźwięk.

źródło: http://media.bnpparibas.pl/informacje/zalacznik/1450467

Fundacja Ocalenie, wspierająca migrantów, którzy przechodzą niełatwy proces integracji z nowym środowiskiem życia, zachęcała najmłodszych do zainteresowania się mało popularnymi językami, np.: gruzińskim i syryjskim. Języków próbowali uczyć native speakerzy – migranci z Syrii i Gruzji.

"

Otwartości na zmiany można się nauczyć. Wyćwiczyć swój umysł w krytycznym i zarazem twórczym spojrzeniu na otaczający świat. Często pierwszym krokiem w tym kierunku jest odkrycie, że nasz mózg nas oszukuje i ulegamy  złudzeniom optycznym czy postrzegamy otoczenie według przyjętych stereotypów – warto się o tym przekonać biorąc udział w doświadczeniach naszej Grupy Pokazowej, która będzie podróżować Pociągiem do Zmian

– wskazuje Katarzyna Modrak, z-ca kierownika Działu Promocji i Komunikacji CNK.

Specjalne atrakcje przygotowała także Fundacja Łąka. Specjaliści pokazali najmłodszym, jakie podróże po całej ziemi odbywają… nasiona roślin.

Stanowisko w Mobilnym punkcie Banku BNP Paribas znalazła także Fundacja Kosmos dla Dziewczynek mająca na celu “wzmacnianie dziewczynek i tworzenie środowiska wolnego od ograniczających je stereotypów”. Prowadzone przez organizatorów warsztaty miały pomóc uczestnikom odkryć i docenić swoje talenty.

Szansa na darmowy pobyt w Energylandii

Wszystkie osoby, które zdecydowały się na wzięcie udziału w warsztatach organizowanych w Mobilnym Punkcie Banku BNP Paribas mają szansę na wygranie specjalnych nagród, którymi są:

  1. pobyt dla czteroosobowej rodziny w Energylandii z noclegami dla 4 osób w Western Camp,
  2. 10 zestawów toreb podróżnych.

źródło: http://media.bnpparibas.pl/informacje/zalacznik/1450470


Źródło:

http://media.bnpparibas.pl/pr/447362/mobilny-punkt-banku-bnp-paribas-w-pociagu-a-w-nim-wiele-atrakcji-dla-p

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki bez BIK Opoczno
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
04 czerwca 2022

Pożyczki bez BIK Opoczno

Co to jest kolekcjonerskie prawo jazdy?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
11 sierpnia 2019

Co to jest kolekcjonerskie prawo jazdy?

Santander Consumer Bank Piaseczno
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
25 lipca 2021

Santander Consumer Bank Piaseczno

Santander Consumer Bank Kraków
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
05 lipca 2021

Santander Consumer Bank Kraków

Kredyt samochodowy Stalowa Wola
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
15 listopada 2017

Kredyt samochodowy Stalowa Wola

Porównaj