Nieoprocentowane raty na karcie kredytowej w Pekao

Nieoprocentowane raty na karcie kredytowej w Pekao

author
15 czerwca 2021

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o przygotowaniu nowego rozwiązania dla Klientów, którym jest połączenie karty kredytowej i kredytu ratalnego. Nowy produkt, czyli Karta Elastyczna, oferuje obecnie Klientom banku niecodzienną promocję. Sprawdzamy szczegóły.

Każda transakcja dokonana Kartą Elastyczną do końca sierpnia bieżącego roku może być spłacana w 10 ratach 0%, bez jakichkolwiek odsetek i prowizji. Promocję Klienci mogą wystartować zdalnie, z poziomu aplikacji mobilnej PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24.

Karta Elastyczna – karta kredytowa

Posiadanie karty kredytowej to w pewnym sensie ułatwienie codzienności. Narzędzie pozwala na bardzo wygodne płacenia za zakupy zarówno w sklepach fizycznych., jak i Internecie. Jest również bardzo pomocna w trakcie podróży, a ponadto pozwala na realizacje planów, kiedy braknie gotówki. Klienci Banku Pekao posiadający i korzystający z Karty Elastycznej mają możliwość skorzystania z promocji „Raty 0%”. Na darmowe raty można rozłożyć zakupy pojedyncze, płatności za usługi, zadłużenie karty z bieżącego cyklu rozliczeniowego. W jednym czasie można korzystać z maksymalnie 10 spłat w ratach 0%. Kwota każdej spłaty to maksymalnie 5000 złotych.

Od lat największym powodzeniem wśród klientów Banku Pekao cieszy się karta Elastyczna. To idealny wybór dla osób szukających taniego i łatwo dostępnego kredytu. Przed nami wakacje, a wiele osób także remontuje i urządza swoje mieszkania. Klienci z pewnością będą mieć wiele okazji, żeby skorzystać z promocji. Rozbicie ceny danego produktu lub usługi na kilkanaście równych rat może być argumentem, który ułatwi nam podjęcie decyzji zakupowej i realizację swoich planów.

– mówił cytowany w komunikacie Remigiusz Hołdys, Dyrektor Departamentu Zarządzania Ofertą i Segmentami Klientów w Banku Pekao.

Chcąc skorzystać z przygotowanej przez Bank Pekao promocji należy zapłącić za zakupy Kartą Elastyczną, a następnie w bankowości elektronicznej uruchomić usługę spłaty w ratach.

 


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów l, Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/674195/nowa-propozycja-banku-pekao-raty-0-na-karcie-kredytowej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Open Finance w Gdańsku
Wpisy
author
21 sierpnia 2014

Open Finance w Gdańsku

Alior Bank w Kętach
Oddziały
author
09 czerwca 2019

Alior Bank w Kętach

Corporate Executive – prestiżowa karta Banku Millennium
Bez kategorii
author
11 kwietnia 2019

Corporate Executive – prestiżowa karta Banku Millennium

Promocja: „Złap kontakt z miastem” w Raiffeisen Polbanku
Promocje bankowe
author
29 sierpnia 2018

Promocja: „Złap kontakt z miastem” w Raiffeisen Polbanku

SKOK Chmielewskiego Puławy
Oddziały
author
25 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Puławy