Nowa kampania Alior Banku

Nowa kampania Alior Banku

author
Patryk Byczek
20 maja 2020

Alior Bank wystartował z nową kampanią reklamową zarówno w telewizji, jak i w Internecie. Prowadzone przez Bank działania są odpowiedzią na zmienioną rzeczywistość w czasie trwania epidemii koronawirusa. W związku z akcją Alior Bank przygotował dwa spoty reklamowe, które będzie można oglądać do 21 czerwca bieżącego roku.

Celem nowej kampanii jest wpisanie Alior Bank w nową sytuację panującą na świecie i określenie roli instytucji. Już na początku bieżącego roku instytucja ogłosiła strategię „Więcej niż bank”, w której ponownie została określona właśnie rola banku. Alior pragnie towarzyszyć swoim Klientom w życiu codziennym, a nie tylko w sprawach odnoszących się do zarządzania finansami. Obecna kampania reklamowa wpisuje się w tegoroczną strategię.

Alior Bank ma być partnerem w nowych czasach – z jednej strony profesjonalnym, ale jednocześnie empatycznym i z ludzką twarzą. W ramach kampanii zaprezentujemy dwa spoty reklamowe pt. „Zmiany” oraz „Przyszłość”, które mają zbudować ten wizerunek w oczach odbiorców. Po raz pierwszy prezentujemy bardziej osobisty wizerunek pana w meloniku. Tym razem występuje on w rodzinnym, osobistym kontekście. Dzięki temu uspokajający, optymistyczny przekaz jest bardziej wiarygodny.

– mówił cytowany w komunikacie Michał Wójcik, Dyrektor Departamentu Marketingu w Alior Banku.

Nowa kampania reklamowa będzie trwała do 21 czerwca 2020 roku, a Alior Bank podzieli ją na dwa etapy. W:

– pierwszym etapie Bank wyemituje kilka wersji spotu pod tytułem „Zmiany”,
– drugim etapie Bank wyemituje reklamę pod tytułem „Przyszłość”.


źródlo wideo: Alior Bank / YouTube

Warto również wiedzieć, że jednocześnie od początku maja 2020 roku w Alior Banku trwa także wizerunkowa kampania internetowa. Bank podkreśla w komunikacji, że w ciężkich czasach zapewnia najwyższą jakość usług, najwygodniejsze i najbardziej bezpieczne rozwiązania, które umożliwiają zdalne bankowanie. Nowa kampania promuje również Konto Jakże Osobiste, aplikację Alior Mobile oraz bankowość internetową Alior Online.

Alior Bank prowadzi czynności reklamowe w telewizji, internecie i VOD. Kreacją reklam telewizyjnych zajmuje się agencja PZL, produkcją zajmuje się dom produkcyjny Papaya Filmu, kampanią internetową zajmuje się agencja Infinity, natomiast planowaniem i zakupem mediów zajmuje się dom mediowy Carat.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

Alior Bank przelewy przychodzące

Alior Banku SWIFT kod

Alior Bank infolinia


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.


źródło: https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2020-05-19-alior-bank-odpowiada-na-nowa-rzeczywistosc.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki na SMS – szybka wypłata
Pożyczki
author
Aleksandra Gościnna
17 października 2022

Pożyczki na SMS – szybka wypłata

T-Mobile Usługi Bankowe w Olsztynie
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Olsztynie

Pożyczki bez BIK Drawsko Pomorskie
Wpisy
author
Aleksandra Gościnna
25 czerwca 2016

Pożyczki bez BIK Drawsko Pomorskie

Ranking kredytów konsolidacyjnych – luty 2015
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
05 lutego 2015

Ranking kredytów konsolidacyjnych – luty 2015

ING Bank Śląski w Kuźni-Raciborskiej
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 czerwca 2019

ING Bank Śląski w Kuźni-Raciborskiej

4 dni pracy w tygodniu?
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
26 czerwca 2019

4 dni pracy w tygodniu?

Porównaj