Nowa reklama i slogan Banku Millennium

Nowa reklama i slogan Banku Millennium

author
Patryk Byczek
09 września 2021

Bank Millennium poinformował w komunikacie prasowym o przygotowaniu nowej reklamy oraz jej emisji w telewizji. Jednocześnie instytucja zaprezentowała widzom i Klientom swój nowy slogan: „Bank Millennium. Inspirowany Tobą”. Sprawdzamy szczegóły.

Główny bohater reklam Banku Millennium, Radek Kotarski, w najnowszym spocie prezentuje nie tylko konta dla rodzica i dziecka, ale również przygotowany nowy slogan marki.

Hulajnoga jest symbolem miejskiej mobilności. Jedno ze źródeł mówi, że wynalazł ją 15 -latek. Ten prosty środek transportu pokochały i dzieci i dorośli. I dorośli i dzieci pokochają też nowoczesne rozwiązania Banku Millennium, np. Konto 360o z prostą w obsłudze aplikacją mobilną i konto Junior, które pozwoli dziecku samodzielnie poruszać się w świecie finansów.

– mówi Radek Kotarski w najnowszej reklamie Banku Millennium.

Nowa reklama Banku Millennium

W najnowszym spocie reklamowym Millennium można usłyszeć nowe hasło marki: „Bank Millennium. Inspirowany Tobą”. Przygotowano je w oparciu o przeprowadzone przez Bank działania marketingowe. Zapewnienie swoim Klientom jak najlepszego doświadczenia jest dla Banku Millennium jednym z głównych priorytetów. Nową reklamę można zobaczyć w stacjach ogólnopolskich, wybranych kanałach tematycznych oraz internecie (na kanale Banku Millennium w serwisie YouTube). Kreacją reklamy zajęła się agencja Change Serviceplan, produkcją dom produkcyjny Film Produkcja a mediami dom mediowy Starcom.

Nowe hasło jest spójne z tożsamością marki, a jednocześnie klarownie wyraża nasze intencje. Chcemy przez nie powiedzieć, że najważniejszą pasją i motywacją dla banku jest klient. Pragniemy go poznawać, wspierać, towarzyszyć mu w życiu codziennym, dostarczając unikalnych doświadczeń, usług, produktów i pomocnych na co dzień rozwiązań, będących odpowiedzią na jego realne potrzeby.

– mówiła cytowana w komunikacie Beata Krupińska, Dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej Banku Millennium.


źródło wideo: YouTube / Bank Millennium

Oferta Banku Millennium

Oferta Banku Millennium jest skierowana do wszystkich grup wiekowych. Konto 360° to bardzo nowoczesny rachunek, z którego skorzystają dorośli oraz młodsi (z odpowiedniego rodzaju Konto 360°). Konto umożliwia sprawne zarządzanie finansami dzięki nowoczesnemu systemowi internetowemu i aplikacji bankowej. Ta z kolei pozwala na płatności bezgotówkowe, przelewy, płatności za bilety komunikacji miejskiej i parkingi, zakup biletów do kin Helios, a także pozwala zapłacić za autostradę bez stania w kolejce i pobierania biletu w ramach usługi Autopay. Najmłodsi skorzystają z oferty banku za sprawą Konta 360° Junior, które można założyć dziecku już od pierwszego roku życia.


Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge.


źródło: https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe/-/news-info/bank-millennium-z-nowa-reklama-i-nowym-haslem?news_articleId=30108937

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Credit Agricole w Ostródzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 lipca 2019

Credit Agricole w Ostródzie

Bank Pekao w Nowym Żmigrodzie
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 lipca 2019

Bank Pekao w Nowym Żmigrodzie

Bank Pocztowy sesje przychodzące i wychodzące
Sesje przelewów
author
Dominika Sobieraj
02 stycznia 2023

Bank Pocztowy sesje przychodzące i wychodzące

Szybkie pożyczki Zgorzelec
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
30 stycznia 2021

Szybkie pożyczki Zgorzelec

Pożyczki bez zaświadczeń Żagań
Pożyczki miasta
author
Dominika Sobieraj
25 maja 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Żagań

Kasa Stefczyka Nowogard
Oddziały
author
Patryk Byczek
11 października 2020

Kasa Stefczyka Nowogard

Porównaj