Nowe Pekao24 dla firm

Nowe Pekao24 dla firm

author
Patryk Byczek
12 lutego 2020

Nowa odsłona Pekao24 dla firm dostarczana przez Bank Pekao S.A. jest już dostępna. Odświeżona wersja bankowości pozwoli Użytkownikom firmowym zlecić przelew, czy o wiele szybciej znaleźć informacje o posiadanych produktach.

Po sukcesie, który odniosło Pekao24 skierowane do Klientów indywidualnych, Bank Pekao zdecydował się udostępnić nową platformę dla Klientów biznesowych. Instytucja bankowa postanowiła usprawnić i ułatwić codzienne korzystanie z bankowości internetowej Klientom firmowym. Jedną z najważniejszych cech serwisu, o której w oficjalnym komunikacie wspomina Pekao jest dostęp do posiadanych przez Klienta usług i produktów z poziomu głównej strony Pekao24. Dzięki temu firmowi Użytkownicy Pekao24 w bardzo prosty sposób będą mogli pozyskać informacje o historii operacji i saldzie konta.

Ponadto pierwszy ekran serwisu umożliwi Klientom sprawdzenie listy nadchodzących płatności oraz zlecenie przelewu. Bank Pekao będzie stale wspierał i rozwijał nowo wprowadzoną usługę, a na chwilę obecną Użytkownicy mogą testować usługi dostępne w serwisie. Na ten moment ponadto dostępna jest również poprzednia wersja systemu, dlatego też Klienci mogą swobodnie przełączać się między serwisami.

Nowe Pekao24 dla firm to przede wszystkim nowoczesny i zaawansowany system bankowości elektronicznej, który ma ułatwić użytkownikowi korzystanie z naszych usług oraz produktów. To dopiero pierwszy etap wdrożenia, kolejne funkcje w nowym serwisie będziemy dodawać sukcesywnie. Potrzeby naszych klientów stale się zmieniają, a my chcemy jak najlepiej spełniać ich oczekiwania, dlatego zmieniamy i udoskonalamy oferowane przez nas produkty i usługi.

– mówił cytowany w komunikacie Bartosz Zborowski, Dyrektor Departamentu Innowacji i Płatności w Banku Pekao S.A.

Klienci mogą także w bardzo prosty sposób znaleźć konkretnie interesującą ich transakcję dzięki wbudowanej w serwis wyszukiwarki, a całą historię konta umieszczono w jednym miejscu. Z nowej usługi Pekao24 dla firm można korzystać z dowolnego urządzenia, ponieważ automatycznie dostosowuje się ona do ekranu, na którym jest wyświetlana.

Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/482966/lepsze-zarzadzanie-finansami-nowe-pekao24-dla-firm-juz-dostepne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Ekologiczne oświetlenie w sortowniach Poczty Polskiej
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
15 kwietnia 2019

Ekologiczne oświetlenie w sortowniach Poczty Polskiej

Promocja: „Punkty powitalne – II edycja” w Getin Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
13 grudnia 2019

Promocja: „Punkty powitalne – II edycja” w Getin Banku

Alior Bank w Działdowie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
04 czerwca 2019

Alior Bank w Działdowie

Spada zadłużenie polskich gospodarstw domowych
Wpisy
author
Aneta Jankowska
04 czerwca 2018

Spada zadłużenie polskich gospodarstw domowych

Urlop rodzicielski – najważniejsze informacje
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
22 lutego 2020

Urlop rodzicielski – najważniejsze informacje

Porównaj