Nowości w aplikacji GOmobile od BNP Paribas
Klienci BNP Paribas korzystający z aplikacji mobilnej GOmobile mogą w niej od teraz opłacić parkowanie na jednym z warszawskich parkingów oraz kupić bilety warszawskiej komunikacji miejskiej.
W każdym z powyższych przypadków płatność jest bardzo prosta i całkowicie zdalna, a Klienci nie muszą dotykać biletomatu, parkomatu, gotówki oraz biletu kupionego w kiosku. Bank w obecnych czasach stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo swoich Klientów. Z mobilnej opłaty parkingu mogą korzystać również mieszkańcy:
– Gdańska,
– Krakowa,
– Namysłowa,
– Opola,
– Poznania,
– Rzeszowa,
– Szczecina.
Nowa opcja w GOmobile
Warszawa jest kolejny polskim miastem, w którym za parking można zapłacić z poziomu aplikacji mobilnej GOmobile dostarczanej przez BNP Paribas. Nowa możliwość jest efektem współpracy z firmą FINANTEQ, która jest twórcą platformy SuperWallet udostępniającej od kwietnia, dzięki integracji z moBILET, dobrą funkcjonalność osobom podróżującym w Warszawie.
Chociaż najlepiej byłoby, gdybyśmy w najbliższym czasie wszyscy zostali w domach, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze jest to możliwe. Wielu Polaków musi przemieszczać się po mieście – do pracy, której nie da się wykonywać zdalnie, czy po najpotrzebniejsze zakupy lub leki. Dzięki GOmobile, podróżowanie po Warszawie będzie teraz bezpieczniejsze. Zdalna płatność za postój czy bilet ogranicza liczbę kontaktów z powierzchniami dotykanymi przez bardzo wiele osób.
– mówił cytowany w komunikacie Krzysztof Suchan, Dyrektor Departamentu Nowy Bank w Banku BNP Paribas.
Najważniejsze informacje dla Klientów:
Parkowanie z GOmobile
Operacja polegająca na opłaceniu parkingu wymaga od Użytkowników aplikacji jedynie kilku tapnięć w ekran telefonu. Kierowca chcący skorzystać z możliwości płacenia z poziomu aplikacji musi:
1. Zaparkować pojazd na jednym z płatnych parkingów.
2. Wybrać miasto (Warszawa).
3. Wpisać numer rejestracyjny zaparkowanego pojazdu.
4. Podać godzinę zabrania pojazdu z parkingu.
Jeżeli kierowca nie wie, kiedy wróci po auto może zaznaczyć opcję „dopóki nie zakończę”, dzięki czemu wyłącznie naliczania opłaty będzie możliwe dopiero w momencie ponownego tapnięcia odpowiedniej opcji w aplikacji. Klienci BNP Paribas transakcję za parkowanie potwierdzają kodem PIN przypisanym do aplikacji. Kierowcy płacący za parking z poziomu GOmobile mogą płacić za faktyczny czas parkowania.
Jeżeli chodzi o bilety komunikacji miejskiej – Użytkownicy komunikacji mogą w aplikacji kupić każdy bilet czasowy, krótkookresowy i jednorazowy, tak samo jak w biletomacie. Podczas kontroli wystarczy pokazać zakupiony bilet w smartfonie. Dodatkowo w aplikacji na bieżąco wyświetla się czas, który pozostał do końca ważności biletu. Dzięki temu Użytkownicy komunikacji w pełni kontrolują ważność biletu.
BNP Paribas
BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.
Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.
źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/495980/platnosci-za-parkowanie-i-bilety-komunikacji-miejskiej-w-aplikacji-gomobile-bank-bnp-paribas-ulatwia-bezpieczne-podrozowanie
Dodaj komentarz