Potrzebujesz skontaktować się z Plus Bankiem? Sprawdzamy numer infolinii oraz godziny pracy. Plus Bank umożliwia również kontakt z wirtualnym doradcą oraz formularz kontaktowy, poprzez który można wysłać wiadomość na dedykowany e-mail banku. Zobacz najszybsze formy kontaktu z Plus Bankiem.

Autor: Dominika Sobieraj
Dodano: 02.05.2019
Udostępnij:

Infolinia to podstawowy i najczęściej wybierany kanał komunikacji z Bankiem.

Plus Bank infolinia

Plus Bank zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę telefoniczną.

Plus Bank – infolinia

801 44 55 66  z telefonów stacjonarnych
+48 61 8 461 461 z telefonów komórkowych

Infolinia czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00-21:00.

Połączenie z infolinią Plus Banku

Po skontaktowaniu się z infolinią Plus Banku, na klawiaturze telefonu należy wcisnąć odpowiednią cyfrę:

0 – połączenie z opiekunem klienta,

1 – system bankowości elektronicznej,

2 – aktywacja karty płatniczej,

3 – zastrzeganie kart,

4 – obowiązek informacyjny RODO,

5 – monity i zaległości na rachunkach.


Czas oczekiwania na połączenie z infolinią w Plus Banku

Jak długo trzeba czekać na kontakt z infolinią Plus Banku? W naszym przypadku zajęło to tylko 30 sekund.


Plus Bank formularz kontaktowy

Bank oferuje formularz kontaktowy, dzięki któremu można zamówić telefon lub e-mail ze strony doradcy bankowego. Jak to zrobić:

1. Wchodzimy na stronę formularz kontaktowego Plus Banku:

https://secure.plusbank.pl/formularz-kontaktowy/.

2. Podajemy swoje imię i nazwisko.

3. Wskazujemy cel kontaktu. Do wyboru są tematy takie jak: karty kredytowe, lokaty terminowe, konto osobiste, konto oszczędnościowe, kredyt w koncie, bankowość elektroniczna, kredyt hipoteczny, inny temat.

4. Podajemy informację dotyczącą tego, jak doradca banku ma się z nami skontaktować. Możemy podać nasz numer telefonu albo aktywny adres e-mail.

5. Wyrażamy odpowiednie zgody i wysyłamy wiadomość.


Plus Bank wirtualny doradca

Bank oferuje również rozmowę online z wirtualnym doradcą. Aby nawiązać kontakt, musimy wejść na stronę https://plusbank.pl/wirtualny-doradca i wpisać swoje pytanie w puste pole oraz kliknąć „OK!” w celu potwierdzenia chęci wysłania wiadomości.


Plus Bank kontakt pocztowy

Z Plus Bankiem możemy się również skontaktować w tradycyjny – papierowy sposób. Korespondencję należy wysłać na adres:

PLUS BANK S.A.

aleja Stanów Zjednoczonych 61a

04-028 Warszawa

Ze względów bezpieczeństwa, przesyłkę do Plus Banku warto wysłać listem poleconym – najlepiej dodatkowo za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Mamy wówczas potwierdzenie odebrania przesyłki przez bank.


Źródło:

https://plusbank.pl/kontakt

Oceń:
1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek
Średnia: 5 / 5, łącznie 1 ocen
Komentarze (3)

Jestem pod WRAŻENIEM ,dziś próbowałam dodzwonić się na infolinię i inne tel. do Plus Banku ( od rana ) i za każdym razem po wysłuchaniu Pana szybko mówiącego ,ale nadążałam i już myślałam że Ktoś się odezwie i d—a koniec wszystko zamilkło ,urlopy czy cooooooo .Chcę zamknąć konto i tyle ,(chciałam tylko usłyszeć parę info )pozdrawiam

Niniejszym oświadczam, że do dnia 19.02.2019r.nie posiadam żadnego pełnomocnictwa i nie wyrażam zgody na jego udzielenie do momentu zorganizowania spotkania osobistego w okolicznościach kafeterii, w wyznaczonym przeze mnie miejscu i czasie, dokonania ustaleń i złożenia z mojej strony podpisu w obecności Notariusza. Posiadam aktywa przedsiębiorstwa, które są wprowadzone do mojego rejestru wraz z prowadzeniem księgi podatkowej, w której prowadzę obecność tych dokumentów wraz z rejestrem nadania Listów Poleconych do wybranych Kontrahentów i ich akceptacji. Na dzień 19.02.2019r.posiadam status indywidualnej działalności gospodarczej aktywny oraz mój wlasnoręczny podpis z pieczątką z dnia 27.09.2018r.do zarejestrowanego Wynalazku w Urzędzie Patentowym w Warszawie. Anna Krawiec,35-051Rzeszów, ul. Staszica 20/10.

dzień dobry. dziś potrzebowalem zadzwonic sie do plus banku a na ich stronie nie moglem znalesc dobrych informacji. dzieki wielki, uniknolem odstetek 😀