Promocja: „150 zł za konto z wynagrodzeniem – edycja V” w Santander Bank Polska

Promocja: „150 zł za konto z wynagrodzeniem – edycja V” w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
02 listopada 2019

W Santander Bank Polska trwa piąta edycja promocji, w której za zapewnienie wpływów z wynagrodzenia nowi Klienci banku mogą zgarnąć do 150 złotych premii. Promocja trwa do 31 stycznia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W promocji mogą wziąć udział nowi Klienci Santander Bank Polska (dawnego Banku Zachodniego WBK),  czyli osoby nieposiadające konta osobistego od 1 listopada 2018 roku. Posiadanie takich produktów, jak konto oszczędnościowe czy karta kredytowa nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki muszą złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową Dopasowaną. Ten warunek należy spełnić do 31 stycznia 2020 roku. Ważne jest także wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą telefoniczną i elektroniczną oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Zgoda na elektorniczny kanał kontaktu z bankiem również jest wymagana.

Ponadto po zawarciu umowy o konto z Bankiem Klienci muszą złożyć dyspozycję o przeniesienie wynagrodzenia do banku. Można tego dokonać z poziomu bankowości elektronicznej lub z wykorzystaniem infolinii Santander Bank Polska. Bank wyśle wówczas Klientom wniosek zawierający informacje o zmianie rachunku, na które będzie wpływało wynagrodzenie. W promocji biorą udział te wynagrodzenia, które wpłynęły po złożeniu dyspozycji.

Regulamin podaje, że:

Przez wynagrodzenie rozumiemy wpływ na konto osobiste z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski w okresie trwania promocji, w jednorazowej wysokości min. 1000 zł miesięcznie.

Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne realizowane w oddziałach lub wpłatomatach banku oraz wpływy na inne konto niż konto podane w dyspozycji przekazywania wynagrodzenia.

Jak zdobyć nagrody

Warunki promocji są bardzo proste. Aby zgarnąć 150 złotych Klienci muszą zapewnić wpływy z wynagrodzenia na konto w ciągu trzech kolejnych miesięcy, licząc od momentu złożenia dyspozycji. Klienci otrzymają:

50 złotych za wpływy z wynagrodzenia z jednego miesiąca,
100 złotych za wpływy z wynagrodzenia z dwóch miesięcy,
150 złotych za wpływy z wynagrodzenia z dwóch miesięcy.

Dodatkowa promocja:

– 80 złotych za otworzenie konta z polecenia

Aby zdobyć premię w wysokości 80 złotych w zamian za otworzenie konta z polecenia, podczas wnioskowania należy wpisać otrzymany od znajomego kod polecający. Dodatkowo należy także:

wykonać płatność BLIKiem na kwotę minimum 300 złotych.

Czas na dokonanie płatności to koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę w promocji.

Jak zostać polecającym?

Aby zostać polecającym wystarczy wygenerować swój unikalny kod w programie, dodatkowo akceptując zasady. Ponadto polecający musi wyrazić jednakowe zgody jak polecany.

Bank nie nagrodzi wyłącznie osoby poleconej. Osoba polecająca również zgarnie premie pieniężne. Pierwsza nagroda to 80 złotych za spełnienie identycznych warunków jak te opisane powyżej. Dodatkowo dla polecających bank przygotował bonus. W zamian za każde 10 poleceń osoba polecająca otrzyma ekstra 100 złotych.


źródło grafiki: money mania

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków promocji można zgarnąć do 150 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Przekazanie nagrody nastąpi w maju 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy tutaj.


Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

System IKO ma już 100 000 użytkowników
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
30 grudnia 2013

System IKO ma już 100 000 użytkowników

Kredyt konsolidacyjny Mysłowice
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
31 stycznia 2022

Kredyt konsolidacyjny Mysłowice

Nowa oferta w Nasza Pożyczka
Wpisy
autor wpisu
Lukasz_Zubrzycki
12 października 2016

Nowa oferta w Nasza Pożyczka

Ceny żywności – raport BNP Paribas
Blog
author
Alicja Uzarowicz
11 kwietnia 2019

Ceny żywności – raport BNP Paribas

Bank Pekao będzie czynny tylko 6 godzin dziennie
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
03 listopada 2020

Bank Pekao będzie czynny tylko 6 godzin dziennie

Powstanie polska agencja ratingowa
Aktualności
author
Dominika Sobieraj
20 lipca 2018

Powstanie polska agencja ratingowa

Porównaj