Promocja: „1500 zł dla firm – III edycja” w Alior Banku i Murator

Promocja: „1500 zł dla firm – III edycja” w Alior Banku i Murator

author
19 października 2019

Alior Bank wystartował z trzecią edycją promocji skierowanej do Klientów firmowych. Za spełnienie warunków promocji Klienci mogą zgarnąć nawet 1700 złotych premii. Promocja trwa do odwołania.

Kto może wziąć udział?

Promocja skierowana jest do nowych Klientów firmowych banku, czyli podmiotów nieposiadających rachunku firmowego w Alior Banku dla konkretnego numeru NIP od 23 lipca 2018 roku. To bardzo dobra informacja dla firm, które nieco ponad rok temu zamknęły konto w Alior Banku, ponieważ mogą one wziąć udział w promocji. Ponadto posiadanie jakichkolwiek innych produktów w banku nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli spełniamy powyższe warunki należy następnie zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie promocji wyrażając pierwszą widoczną zgodę. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku o promocyjne iKonto Biznes. Należy wiedzieć, że podczas wnioskowania trzeba wyrazić zgodę na „ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową”, które potrzebne są do bezproblemowego przeprowadzenia promocji. Klienci mają czas do 14 listopada 2019 roku, aby zarejestrować się w promocji. Następnie umowę o konto z bankiem trzeba podpisać w ciągu kolejnych 30 dni.

Jak zdobyć nagrody

200 złotych za wpłatę na rachunek

Pierwszą nagrodą, którą mogą zgarnąć Uczestnicy promocji jest premia pieniężna w wysokości 200 złotych. Warunkiem tego etapu jest wpłata przynajmniej 500 złotych na otwarty rachunek promocyjny w ciągu 60 dni od momentu utworzenia konta. Nie ważne jest to, skąd przyjdzie przelew na rachunek. Dla banku liczy się sam fakt, że wpływ na konto został odnotowany.

O zgarnięciu nagrody organizator poinformuje Klienta w wiadomości e-mail, przesłanej do 25 lutego 2020 roku. Wówczas Zwycięzca będzie miał 5 dni roboczych na uzupełnienie danych umożliwiających odbiór nagrody. Przelew w wysokości 200 złotych trafi na konto Klienta w ciągu 21 dni roboczych, licząc od momentu otrzymania powiadomienia o nagrodzie. Oprócz premii pieniężnej Klienci otrzymają również dostęp do płatnej części strony murator.pl na jeden miesiąc.

1500 złotych za aktywne korzystanie z rachunku

Ten etap przeznaczony jest dla firm, które nigdy nie posiadały rachunku w Alior Banku.

Pierwszą premię w wysokości 25 złotych otrzymają Klienci, którzy wykonają przelew do ZUS w wysokości przynajmniej 250 złotych. Premia w tej samej wysokości będzie przyznana za wykonanie przelewu o wartości minimum 500 złotych do Urzędu Skarbowego. Reasumując – Klienci mogą zgarniać co miesiąc 50 złotych za wykonanie dwóch przelewów.

Drugą premię w wysokości 10 złotych Klienci otrzymają za wykonanie przelewu europejskiego SEPA na kwotę minimum 100 euro. Należy widzieć, że pięć pierwszych tego typu przelewów z konta biznesowego jest darmowych.

Trzecią premię zgarną Klienci, którzy wykonają przelew natychmiastowy na kwotę przynajmniej 500 złotych. W tym przypadku również pięć pierwszych przelewów Express Elixir można wykonać za darmo.

Na czwarty rodzaj premii w wysokości 10 złotych mogą liczyć Klienci, którzy wykonają transakcje kartą o łącznej wartości 500 złotych.

Piąta premia skierowana jest do firm, które korzystają z kas fiskalnych. Wówczas Alior Bank przyzna 15 złotych za „skorzystanie z oferty kas fiskalnych za pośrednictwem Alior Banku naliczana jeżeli na Rachunek Uczestnika wpłynie bonusowy przelew z PCKF w kwocie 100 zł”.

Szósty i ostatni bonus pieniężny Alior Bank przyzna w zależności od wysokości salda na rachunku przedsiębiorstwa. Alior Bank przeleje:

– 0 złotych premii za saldo do 2500 złotych,
– 5 złotych premii za saldo od 2500,01 złotych do 10 000 złotych,
– 15 złotych premii za saldo od 10 000,01 złotych do 25 000 złotych,
– 30 złotych premii za saldo od 25 000,01 złotych do 50 000 złotych,
– 60 złotych premii za saldo powyżej 60 000 złotych.

Najważniejsze informacje dla Klientów:

 

Alior Bank sesje Elixir

 

Alior Bank kod SWIFT, BIC

 

Alior Bank infolinia


źródło grafiki: Alior Bank

Co można otrzymać?

W zależności od rodzaju prowadzonej działalności Klienci firmowi za spełnienie wszystkich warunków promocji mogą zgarnąć nawet 1500 złotych premii za operacje na rachunku oraz 200 złotych nagrody tytułowej.

Przyznanie nagrody

Za spełnienie warunków promocji bank przyzna Klientowi premie maksymalnie do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Nagroda w wysokości 200 złotych trafi do Klientów w ciągu 14 dni od momentu uzyskania informacji o przyznaniu nagrody.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy tutaj.


iKonto Biznes

Pierwsze konto:

Rachunek firmowy Alior Banku jest bardzo ciekawą ofertą na rynku, ponieważ jest bezwarunkowo bezpłatny. Bank nie pobierze od Klientów jakichkolwiek opłat za przelewy, 5 pierwszych przelewów natychmiastowych i 5 pierwszych przelewów SEPA. Dodatkowo 5 wypłat i wpłat w bankomatach i wpłatomatach krajowych i Planet Cash jest również za darmo. Całkowicie bezpłatne są wpłaty i wypłaty w bankomatach Alior Banku.

Dodatkowo Klienci, którzy dokonają 4 płatności kartą w miesiącu będą zwolnieni z jej opłacenia. W innym przypadku korzystanie z karty kosztuje 8 złotych.

Kolejne konto:

Założenie drugiego konta, na przykład walutowego, to koszt w wysokości 8 złotych. Podobnie jest z wyrobieniem karty – trzeba spełnić warunek liczby płatności (osobno do pierwszego konta), żęby karta była darmowa.

Reasumując – konto firmowe w Alior Banku może być niemalże całkowicie darmo, jeżeli Przedsiębiorca będzie pamiętał o spełnieniu kilku bardzo prostych warunków.


źródło grafiki: Alior Bank


Alior Bank

Instytucję założono w 2008 roku i swoją ofertę kieruje do Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Pod koniec 2017 roku bank odnotował 143 100 000 złotych zysku netto. Pod koniec pierwszego kwartału ubiegłego roku wypracowany zysk wyniósł 171 100 000 złotych. Zysk w trzecim kwartale wyniósł nieco ponad 172 900 000 złotych, co oznacza wynik niższy względem analogicznego okresu rok wcześniej. Według danych, w grudniu 2017 roku, Alior Bank zatrudniał 8110 osób w 905 placówkach. W 2017 roku około 4 000 000 Klientów korzystało z usług i produktów Aliora. Aktualnie pełniącym obowiązki prezesa zarządu jest wiceprezes Krzysztof Bachta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Białymstoku
Oddziały
author
17 maja 2019

Alior Bank w Białymstoku

DNB Bank opinie
Banki
author
14 listopada 2020

DNB Bank opinie

Ranking kredytów samochodowych – czerwiec 2019
Bez kategorii
author
04 czerwca 2019

Ranking kredytów samochodowych – czerwiec 2019

Obsługa uczestników PPK już w oddziałach PKO BP
Bez kategorii
author
06 stycznia 2020

Obsługa uczestników PPK już w oddziałach PKO BP

Kredyt samochodowy Lębork
Kredyty miasta
author
27 listopada 2017

Kredyt samochodowy Lębork

Bank Spółdzielczy w Gorlicach sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
16 września 2019

Bank Spółdzielczy w Gorlicach sesje przychodzące i wychodzące