Promocja: „160 złotych z eKontem – X edycja” w mBanku

Promocja: „160 złotych z eKontem – X edycja” w mBanku

author
Patryk Byczek
05 października 2020

W mBanku trwa dziesiąta edycja promocji, w której w zamian za otworzenie konta i spełnienie prostych warunków nowi Klienci zgarnąć mogą nawet 160 złotych premii. Promocja trwa 27 stycznia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

W bieżącej ofercie promocyjnej przygotowanej przez mBank mogą wziąć osoby, które od 1 stycznia 2017 roku roku nie posiadały żadnego konta osobistego i oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie kart kredytowych, czy rachunków firmowych nie wyklucza z oferty. Oznacza to, że okres karencji skrócono do kilku dni.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki to muszą złożyć wniosek o eKonto osobiste wraz z kartą debetową na stronie promocji. Należy jedynie pamiętać o tym, aby podczas wnioskowania zaakceptować oświadczenia w części “X. Oświadczenia”. Wniosek o konta trzeba złożyć do 27 stycznia 2021 roku.

Jak otrzymać nagrody?

Nagrodę główną mBank podzielił na dwie części. Aby zgarnąć 100 złotych Klienci muszą (do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta):

– w ciągu siedmiu dni od momentu otworzenia konta przelać na konto 1000 złotych,
– wykonać minimum pięć płatności kartą lub BLIKiem lub mTransfer.

Nagrodę 2x 30 złotych Bank przekaże Klientom za spełnienie powyższych warunków również w drugim i trzecim miesiącu następującym po miesiącu otworzenia konta.

źródło grafiki: mBank

Co można wygrać?

W promocji można zgarnąć łącznie 160 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Pierwsze 100 złotych trafi do Klientów do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Kolejne nagrody zostaną przyznane w tym samym trybie.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.mbank.pl/portals/6.0/lp/eKonto/money/assets/files/regulamin-promocji-ekonto-z-premia-x-edycja.pdf.


eKonto – szczegóły

eKonto osobiste jest najmłodszym rachunkiem wBanku, który zastąpił eKonto Standard oraz eKonto Plus. Według tabeli opłat i prowizji posiadacz konta nie zapłaci za korzystanie z niego nawet grosza. Koszty mogą się pojawić w przypadku posiadania karty debetowej – 7 złotych miesięcznie. Jednakże, aby być zwolnionym z opłaty wystarczy wykonać wyłącznie jedną transakcję kartą. Dodatkowo wszelkie wypłaty z bankomatów w Polsce będą darmowe pod warunkiem, że kwota wypłaty będzie zaczynała się od 100 złotych. W przypadku wypłat poniżej 100 złotych opłata wynosi 1,3 zł.


mBank

mBank jest bankiem uniwersalnym założonym w 1986 roku. Swoją ofertę kieruje do Klientów detalicznych, inwestycyjnych, MŚP, korporacji oraz bankowości indywidualnej. Akcje banku widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1992 roku. mBank jest jednym z najpopularniejszych banków w Polsce. Instytucja wypracowała w trzecim kwartale bieżącego roku skonsolidowany zysk netto na poziomie 285 300 000 złotych. Od 2007 roku działa na polskim, czeskim i słowackim rynku. Prezesem zarządu mBanku jest aktualnie Cezary Stypułkowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Wołominie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
02 września 2019

PKO BP w Wołominie

Kredyt hipoteczny Pruszków
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
16 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Pruszków

Ile kosztuje zdjęcie do dowodu osobistego?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
26 lutego 2020

Ile kosztuje zdjęcie do dowodu osobistego?

Kredyt hipoteczny Polkowice
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
17 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Polkowice

PKO BP w Kościanie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
05 września 2019

PKO BP w Kościanie

Ile zarabia instruktor jazdy?
Bez kategorii
author
Sandra Tessmer
17 października 2019

Ile zarabia instruktor jazdy?

Porównaj