Promocja: „200 złotych premii z Pakietem Komfort” – w Banku Pekao

Promocja: „200 złotych premii z Pakietem Komfort” – w Banku Pekao

author
Patryk Byczek
03 października 2021

W Banku Pekao trwa promocja na start dla nowych Klientów, w ramach której w zamian za założenie konta i spełnienie warunków można zgarnąć 200 złotych premii. Promocja trwa do 31 grudnia 2021 roku. Sprawdź warunki promocji.

Kto może wziąć udział?

Bank Pekao przygotował swoją promocję dla nowych Klientów, czyli zgodnie z regulaminem osób, które w terminie od 1 stycznia 2019 roku do 30 września 2021 roku nie były posiadaczami ani konta, ani lokaty w Pekao.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli powyższe warunki są spełnione, w następnym kroku należy złożyć wniosek o Konto Przekorzystne z bankowością elektroniczną oraz kartą debetową. Ważne jest również to, aby w trakcie zakładania konta aktywować Pakiet Komfort. Umowę o konto z Bankiem Pekao należy podpisać do 31 grudnia 2021 roku.
Trzeba pamiętać, że do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta należy udać się do dowolnej placówki Banku Millennium w celu złożenia wzoru podpisu oraz okazania dokumentu w celu weryfikacji tożsamości.
 
dodam, że do końca trzeciego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta  powinniśmy również udać się do dowolnej placówki banku i złożyć swój wzór podpisu oraz okazać dokument w celu weryfikacji tożsamości (o ile konto było założone zdalnie). Oczywiście uwzględniając dni wolne – dlatego w październiku mamy czas do 29. dnia miesiąca.

Jak zdobyć nagrodę

Pierwsza premia w wysokości 100 złotych trafi do Klientów w zamian za:
– wykonanie przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą lub PeoPay,
– zapewnienie wpływu na rachunek w wysokości minimum 500 złotych,
Te warunki należy spełniać w ciągu trzech następnych miesięcy, licząc od momentu założenia konta.
Kolejne 100 złotych zgarną Klienci, którzy:
– nie posiadali konta ani lokaty w okresie od 1 września 2020 roku do 31 sierpnia 2021,
– podpiszą z bankiem umowę przez Internet, lecz:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

Następnie wystarczy płacić własną kartą za zakupy, a Bank Pekao zwróci swoim Klientom 10% ich wartości. Maksymalna kwota zwrotu w promocji wynosi 100 złotych.

Co można wygrać?

Za spełnienie warunków Klienci mogą zgarnąć 200 złotych premii w gotówce.

Przyznanie nagrody

Nagroda w wysokości 100 złotych trafi do Klientów do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Druga nagroda tras do Klientów do 31 stycznia 2022 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajduje się tutaj: https://www.pekao.com.pl/konto-osobiste/pdf/regulamin-promocji-otworz-konto-przekorzystne-lub-konto-swiat-premium-z-pakietem-komfort-i-otrzymaj-nagrode-100-zl-edycja-i.pdf.Konto przekorzystne

– od 0 do 6 złotych miesięcznie za prowadzenie konta,
– od 0 do 3 złotych miesięcznie za kartę wydawaną do konta.
Dodatkowo Klienci mogą uniknąć opłat za konto i kartę, jeżeli raz w miesiącu na konto wpłynie 500 złotych oraz zostanie wykonana jedna płatność aplikacją PeoPay lub kartą. Klienci, którzy nie ukończyli jeszcze dwudziestu sześciu lat są zwolnieni z podstawowych opłat.
Autoryzacja za pomocą aplikacji PeoPay jest darmowa.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

ZUS oddział w Jaśle
Oddziały
author
Patryk Byczek
30 sierpnia 2019

ZUS oddział w Jaśle

Alior Bank w Krośnie
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
20 maja 2019

Alior Bank w Krośnie

Jak zaprojektować swój znaczek na list?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
19 stycznia 2020

Jak zaprojektować swój znaczek na list?

PKO BP odnowił certyfikat Corporate Certification
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
12 marca 2021

PKO BP odnowił certyfikat Corporate Certification

Promocja: Bonus dla zmotoryzowanych od BZ WBK
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
24 sierpnia 2018

Promocja: Bonus dla zmotoryzowanych od BZ WBK

Porównaj