„Promocja dla przedsiębiorców – edycja IV” w Santander Bank Polska

„Promocja dla przedsiębiorców – edycja IV” w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
02 kwietnia 2020

W Santander Bank Polska trwa czwarta edycja Promocji dla Przedsiębiorców. Klienci, którzy zdecydują się na założenie konta, a następnie spełnią bardzo proste warunki mogą liczyć na moneyback wynoszący nawet 900 złotych. Promocja trwa do 30 września 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Santander Bank Polska kieruje akcję promocyjną do nowych Klientów, którzy:

– są osobami fizycznymi prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą
– nie posiadali jakiegokolwiek rachunku firmowego w Santander Bank Polska po 31 marca 2019 roku,

Posiadanie innych produktów i rachunków Santander Bank Polska nie wyklucza z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki muszą odwiedzić dedykowaną stronę promocji i zawnioskować o Firmowe Konto Godne Polecenia. Trzeba jednak pamiętać, żeby zaznaczyć zgody na:

– kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych,
– przetwarzanie przez bank danych marketingowych.

Dodatkowo dobrze jest również pamiętać o wyrobieniu karty debetowej, ponieważ to dzięki niej można zgarnąć premię pieniężną.

Jak zdobyć nagrody?

Od momentu otworzenia konta za każdą dokonaną kartą transakcję bezgotówkową bank zwróci Klientom 3% wartości kwoty zakupu. Moneyback będzie trwał przez 6 miesięcy. Jednakże, aby móc walczyć o nagrody przedsiębiorca musi:

wykonać przynajmniej jeden przelew w miesiącu do Urzędu Skarbowego lub ZUS na kwotę minimum 200 złotych.

Maksymalnie w ciągu miesiąca można zgarnąć 150 złotych z moneybacku. Warto przyjrzeć się poniżej tabeli załączonej w regulaminie promocji:


źródło grafiki: Santander Bank Polska

Co można otrzymać?

Za płacenie kartą 5000 złotych miesięcznie w okresie trwania promocji, w ciągu 6 miesięcy można zgarnąć nawet 900 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank wypłaci Klientom premie za spełnienie warunków do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static3.santander.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocji-dla-przedsiebiorcow_94069.pdf.źródło grafiki: Santander Bank Polska


Konto Firmowe Godne Polecenia

Dodatkową mini-promocją, którą Santander Bank Polska przygotował, aby zachęcić Klientów do promocji jest zwolnienie z opłat, które musieliby ponieść za prowadzenie konta. W tej sytuacji konto jest darmowe przez 24 miesiące. Regulamin określa, że opłaty nie będą pobierane za:

– przelewy Elixir zlecane z poziomu bankowości elektronicznej,
– zlecenia stałem
– polecenia zapłaty,
– prowadzenie rachunku,
– wysyłanie kodów autoryzacyjnych,
– wypłaty pieniędzy w terminalach i bankomatach w Polsce i za granicą,
– korzystanie z pierwszej karty debetowej,
– 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu.


Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Aplikacja Moje ING dostępna na Apple Watch
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
03 maja 2020

Aplikacja Moje ING dostępna na Apple Watch

SKOK Chmielewskiego Bełżyce
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
13 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Bełżyce

Idea Bank w Pile
Oddziały
author
Patryk Byczek
02 stycznia 2019

Idea Bank w Pile

Porównaj