Promocja: „Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową” w BNP Paribas

Promocja: „Do 500 zł do Allegro z kartą kredytową” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
19 lipca 2021

W BNP Paribas trwa promocja skierowana do osób zainteresowanych wyrobieniem karty kredytowej. W zamian za dokonanie tej czynności oraz spełnienie bardzo prostych warunków, Klienci mogą zgarnąć łącznie 500 złotych w formie e-karty do Allegro. Promocja trwa do 30 września 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Oferta Banku BNP Paribas skierowana jest wyłącznie do nowych Klientów. Regulamin jasno mówi, że chodzi o osoby, które od 1 grudnia 2019 roku nie posiadały jakiejkolwiek umowy o kartę kredytową BNP Paribas. Bank z oferty nie wyklucza Klientów, którzy posiadają inne produkty banku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia wyżej wypisane warunki musi zostawić swoje dane na stronie promocji. Kolejnym krokiem jest czekanie na kontakt zwrotny ze strony BNP Paribas – powinien on nastąpić maksymalnie w ciągu kilku dni. Kontaktujący się konsultant pomoże nowemu Klientowi przejść przez proces wnioskowania o kartę kredytową.

Jak zdobyć nagrody?

Nagrody w formie karty podarunkowej do Allegro będą przyznawane przez pięć miesięcy kalendarzowych pod warunkiem, że Klienci dokonają płatności kartą w każdym miesiącu w wysokości 1000 złotych.

źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 100 złotych w formie kart podarunkowych do Allegro, a takich kart można zdobyć łącznie 5.

Przyznanie nagrody

Klienci chcąc odebrać nagrody będą musieli zarejestrować się na stronie promocji mam bonus:

Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 60 dni roboczych od spełnienia warunków. Warunkiem odbioru Nagrody jest posiadanie obowiązującej Umowy o Kartę na dzień jej odbioru.

Karty podarunkowe będą ważne do końca 2022 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bnpparibas.pl/_fileserver/item/1532916.


Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Termin wypłaty wynagrodzenia
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
01 kwietnia 2019

Termin wypłaty wynagrodzenia

Promocja: „150 zł na start – IX edycja” w mBanku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
08 marca 2019

Promocja: „150 zł na start – IX edycja” w mBanku

Nagroda Global Finance dla mBanku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
06 listopada 2019

Nagroda Global Finance dla mBanku

10 powodów, dla których warto dawać kieszonkowe
Blog
author
Aneta Jankowska
12 kwietnia 2018

10 powodów, dla których warto dawać kieszonkowe

Biuro paszportowe w Ostrowie Wielkopolskim
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
14 lipca 2022

Biuro paszportowe w Ostrowie Wielkopolskim

Porównaj