Strona główna Promocje bankowe Promocja na koncie PeoPay KIDS w Pekao

Promocja na koncie PeoPay KIDS w Pekao

patryk
Patryk Byczek
07 października 2021

Bank Pekao poinformował w komunikacie prasowym o promocji dla dzieci, dzięki której najmłodsi Klienci w wieku od 6 do 12 lat zyskają 5% na skarbonce oszczędnościowej wchodzącej w skład pakietu PeoPay KID. Sprawdzamy szczegóły.

Z raportu dotyczącego tematyki finansowej wśród dzieci, stworzonego przez Bank Pekao wynika, że widzą konieczność edukowania dzieci w zakresie finansów, funkcji pieniądza, zarządzania finansami a także oszczędzania. Z drugiej strony rodzice wsparcia merytorycznego i praktycznego oczekują od instytucji finansowych, głównie od banków. To właśnie odpowiedzią na tę właśnie potrzebę jest Pakiet PeoPay KIDS oferowany przez Bank Pekao. Z rozwiązania mogą korzystać dzieci w wieku od 6 do 12 lat. Głównym celem aplikacji jest wprowadzenie najmłodszych w świat finansów.

Pakiet PeoPay KIDS

Znajdujący się w ofercie Banku Pekao pakiet PeoPay KIDS skupia w sobie mnóstwo usług oraz funkcji, które podążają za finansowymi potrzebami dzieci. W swoich bankowych skarbonkach zbierają środki na zrealizowanie konkretnego, wymarzonego celu, śledząc przy tym wzrost gromadzonych w skarbonce środków. Za pomocą aplikacji dzieci mogą również prosić rodziców o kieszonkowe, zasilenie skarbonki czy nawet doładowanie telefonu. Zwieńczeniem zarządzania swoją ekonomią jest możliwość korzystania z karty dodanej do konta. Rodzic prowadzi jedynie dyskretny nadzór nad finansami dziecka, do których ma dostęp z poziomu własnej bankowości mobilnej PeoPay.
Bank Pekao próbuje zachęcić dzieci do oszczędzania oraz nagrodzić ich trud i konsekwencje włożone w te działania. To właśnie dlatego od 1 października 2021 roku bank wprowadził promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym Mój Skarb, które wynosi 5% w skali roku. Oferta dotyczy środków do 3000 złotych przez 92 dni.

Wyniki badań postaw Polaków wobec oszczędzania pokazują, że wciąż gromadzenie środków, niezależnie od tego, czy mają one stanowić zabezpieczenie na przyszłość czy też pomóc zrealizować określony zakup, stanowi dla naszego społeczeństwa wyzwanie. Dlatego tak ważne jest, aby uczyć oszczędzania oraz wyrabiać ten pozytywny nawyk od najmłodszych lat. PeoPay KIDS to idealne rozwiązanie wspierające kształtowanie odpowiednich postaw i przyzwyczajeń w zakresie finansów osobistych u dzieci. Jestem przekonany, że nasza najnowsza promocja, w ramach której oprocentowanie rachunku oszczędnościowego wyniesie 5 proc. w skali roku, będzie kolejnym argumentem na rzecz wyboru naszego banku przez rodziców dla swoich pociech i rozpoczęcia korzystania z aplikacji PeoPay KIDS.

– mówił cytowany w komunikacie Wojciech Werochowski, Wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., nadzorujący Pion Bankowości Detalicznej.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.


źródło: https://media.pekao.com.pl/pr/698914/5-na-koncie-oszczednosciowym-peopay-kids

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Ranking kredytów gotówkowych – lipiec 2015
Wpisy
sienkiewicz
Sienkiewicz
04 lipca 2015

Ranking kredytów gotówkowych – lipiec 2015

Odpowiedzialny biznes w ING Banku Śląskim
Bez kategorii
patryk
Patryk Byczek
28 marca 2019

Odpowiedzialny biznes w ING Banku Śląskim

Kasa Stefczyka Bychawa
Oddziały
patryk
Patryk Byczek
19 października 2020

Kasa Stefczyka Bychawa

Powraca obsługa kancelarii komorniczych
Bez kategorii
dominika
Dominika Sobieraj
21 czerwca 2020

Powraca obsługa kancelarii komorniczych

Totalizator Sportowy oddział Opole
Oddziały
dominika
Dominika Sobieraj
26 września 2017

Totalizator Sportowy oddział Opole

Zakaz geoblokowania przy internetowych zakupach
Bez kategorii
aneta
Aneta Jankowska
17 grudnia 2018

Zakaz geoblokowania przy internetowych zakupach