Promocja: „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019” w Credit Agricole

Promocja: „Jesienne korzyści z Kontem dla Ciebie 2019” w Credit Agricole

author
Patryk Byczek
08 września 2019

W Credit Agricole powróciła promocja, która wiosną tego roku okazała się kompletnym hitem. W zamian za spełnienie bardzo prostych warunków Klienci mogą zgarnąć naprawdę fajne nagrody. Promocja trwa do 30 listopada 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta Credit Agricole od 1 kwietnia 2018 roku oraz nie brały udziału w promocji związanej z przeniesieniem konta.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunku to muszą do 30 listopada 2019 roku złożyć wniosek o Konto dla Ciebie, zawrzeć z bankiem umowę o konto oraz wybrać jedną z trzech premii, które proponuje Credit Agricole. Do wyboru są premie za:

bonusowe zaokrąglenia od transakcji kartą,
zwrot za rachunki,
– przeniesienie konta.

Jak zdobyć nagrody

Zaokrąglenia CAsaver

Ostatnią możliwą opcją jest tak zwane oszczędzanie, którego nie widać. Credit Agricole zwróci Klientom maksymalnie 25 złotych miesięcznie (przez 12 miesięcy), dokładając połowę wartości transakcji, które Klient zrealizuje w ramach usługi CAsaver.

Usługa polega na zaokrąglaniu kwot przy płatnościach. Maksymalna wysokość wielokrotności wynosi 10 złotych. Płacąc za dany produkt 11 złotych z konta Klienta „znika” 20 złotych, z czego 11 złotych to faktyczny zakup, natomiast 9 złotych trafia na konto oszczędnościowe CAsaver. Maksymalną premię można zdobyć za około 7 płatności kartą miesięcznie.

Jednakże aby otrzymać premię należy zapewnić wpływ na konto w wysokości 1000 złotych oraz dokonać transakcji kartą na kwotę 300 złotych w ciągu miesiąca.

Zwrot za rachunku

Pierwszy zwrot wynosi 5% od płatności za media. W ciągu roku można zgarnąć 300 złotych. Ograniczeń miesięcznych nie ma, dlatego też maksymalna premia może trafić na konto Klienta w szybkim czasie.

Jednakże chcąc skorzystać z tej opcji, przed dokonaniem pierwszej płatności, Klient musi zarejestrować potwierdzenie płatności na specjalnie przygotowanej stronie promocyjnej lub w oddziale banku. Credit Agricole sprawdza, czy konkretna płatność faktycznie będzie zapłatą za media. Do listy związanej z dostarczaniem usług zaliczamy:

telefon komórkowy,
telefon stacjonarny,
telewizję kablową lub satelitarną,
dostępu do Internetu,
wodę bieżącą (podgrzanie wody i odprowadzanie ścieków),
energię elektryczną,
gaz.

Warto wiedzieć, że bank naliczy premię za dany miesiąc pod warunkiem, że na konto wpłynie przynajmniej 1000 złotych.

Przeniesienie konta

Pierwszą premię można zgarnąć za przeniesienie posiadanego w innym banku konta do Credit Agricole. W tej opcji wymagane jest przeniesienie do nowego banku wynagrodzenia. Warunek tej pojawia się dlatego, że aby sfinalizować umowę o Konto dla Ciebie konieczne będzie zamknięcie konta w banku poprzednim. Regulamin mówi, że we wniosku promocyjnym należy podać nazwę i adres instytucji, która przekazuje nam wynagrodzenie. Wynagrodzenie według regulaminu to:

„środki pieniężne z tytułu wynagrodzenia za pracę, świadczeń emerytalnych, rentowych lub zasiłków i stypendiów”.

Należy wiedzieć, że same wpływy nie muszą pochodzić od pracodawcy. Regulamin definiuje sumę wpływu jako:

„Wpływ na Konto – suma wpłat gotówkowych oraz przelewów na rachunek główny Konta w okresie miesiąca kalendarzowego. Bank nie bierze pod uwagę przelewów pomiędzy rachunkami tego samego Klienta, a także przelewów z innych kont prowadzonych przez Bank [Credit Agricole] lub rachunków prowadzonych przez inne banki, jeżeli Klient jest ich posiadaczem, współposiadaczem lub pełni rolę pełnomocnika.”

Pieniądze mogą pochodzić z przelewów z innego konta lub z tradycyjnych wpłat na konto. Im więcej Klient wpłaci, tym premia będzie wyższa. Przykładowo: wpłacając 1000 złotych do Klienta trafi 100 złotych premii; jeżeli Klient wpłaci 3000 złotych, otrzyma 300 złotych premii.

Warto wiedzieć, że pierwszy wpływ na konto musi zostać zaksięgowany do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta. Kolejne wpłaty należy zrealizować przez kolejne dwa miesiące kalendarzowe.


źródło grafiki: Credit Agricole

Co można otrzymać?

Jeżeli Klienci spełnią warunki zapisane w regulaminie w każdym z wyznaczonych miesięcy, to za każdą z wybranych opcji można zgarnąć 300 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Bank przyzna nagrody pieniężne w każdym miesiącu trwania promocji pod warunkiem, że Klient spełni warunki promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://static.credit-agricole.pl/asset/r/e/g/regulamin-promocjijesienne-korzysci-z-kontem-dla-ciebie-2019_16767.pdf.


źródło grafiki: Credit Agricole

Konto dla Ciebie

Konto dla Ciebie można prowadzić całkowicie za darmo, jeżeli spełnimy bardzo proste warunki. Aby pozbyć się opłaty wynoszącej 7 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy na konto w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję bezgotówkową.

Takie same warunki dotyczą prowadzenia karty. Aby pozbyć się opłaty w wysokości 9 złotych miesięcznie należy zapewnić wpływy w wysokości 1000 złotych oraz wykonać jedną transakcję kartą lub Blikiem. Dodatkowo spełniając te warunki wypłaty z bankomatów również będą darmowe.


Credit Agricole

Credit Agricole wchodzi w skład dziesięciu najpotężniejszych grup finansowych na świecie. Ponadto uważana jest za europejskiego lidera w dziedzinie zarządzania aktywami oraz współpracy banku z firmą ubezpieczeniową (bancassurance). Instytucji zaufało ponad 52 000 000 Klientów na całym świecie. Credit Agricole od ponad 120 lat nie zmienia kierunku swojego działania. Przez cały ten okres grupa skupia się przede wszystkim na Kliencie oraz wspieraniu społeczności lokalnych.

W naszym kraju bank działa i wspiera Polaków od 2011 roku. Aktualnym prezesem CA jest Piotr Kwiatkowski, a stanowisko pierwszego wiceprezesa zajmuje obecnie Olivier Constantin. Poza prezesem, w zarządzie zasiada jeszcze sześciu innych członków. Pod koniec koniec trzeciego kwartału 2018 roku liczba otwartych Kont dla Ciebie przekroczyła 100 000.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Przyjazny Bank 2017 – sprawdź zwycięzców
Wpisy
author
Aneta Jankowska
06 października 2017

Przyjazny Bank 2017 – sprawdź zwycięzców

Bank BNP Paribas i EBOR sfinansują inwestycje Velvet Care
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 lipca 2020

Bank BNP Paribas i EBOR sfinansują inwestycje Velvet Care

Pekao S.A. przejął CDM Pekao
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
05 września 2019

Pekao S.A. przejął CDM Pekao

Pożyczki na umowę zlecenie i umowę o dzieło
Pożyczki
author
Dominika Sobieraj
23 marca 2023

Pożyczki na umowę zlecenie i umowę o dzieło

Pierwsza Pożyczka 2,99% w Raiffeisen Polbanku
Pod Lupą
autor wpisu
m_szydlowski
09 września 2017

Pierwsza Pożyczka 2,99% w Raiffeisen Polbanku

Polacy zapłacili w 2018 roku ponad 100 mld zł podatku
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
13 sierpnia 2019

Polacy zapłacili w 2018 roku ponad 100 mld zł podatku

Porównaj