zadluzenia.com
zamknij

Promocja: „Konto Mocno Oszczędnościowe” w Alior Banku - edycja III

Alior Bank przedłużył okres trwania promocji Konto Mocno Oszczędnościowe, co równoznaczne jest rozpoczęciem jej trzeciej edycji. Klienci mogą zyskać oprocentowanie w wysokości 2,7% do 100 000 złotych. Promocja trwa do 21 listopada 2018 roku.
Jak wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji, należy być Klientem Alior Banku, który w okresie od 16 października do 21 listopada bieżącego roku wpłaci nowe środki na Konto Mocno Oszczędnościowe. Nowymi środkami jest kwota ponad saldo z dnia 10 października. Wyższe oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 miesiące od momentu dokonania pierwszej nowej wpłaty.


Kto może wziąć udział?


Z promocji mogą skorzystać nowi lub obecni Klienci banku.źródło grafiki: http://konto-mocno-oszczednosciowe.aliorbank.pl/un/?partnerID=BNR_KMO&applicationID=18101685177800

Co można uzyskać?

Klienci biorący udział w promocji mogą uzyskać oprocentowanie wynoszące 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym.

Przyznanie nagrody

Wyższe oprocenotwanie zostanie naliczone w momencie pierwszej nowej wpłaty na konto. Oznacza to, że promocyjna oferta jest naliczana indywidualnie.


Regulamin konkursu
 

Pełny regulamin "Promocja: „Konto Mocno Oszczędnościowe” w Alior Banku - edycja III" można pobrać ze strony: https://www.aliorbank.pl/dam/jcr:bd4df91d-6071-4c0d-94da-1a66657f909a/regulamin-promocji-konto-mocno-oszczednosciowe.pdf.

 

Skomentuj artykuł
captcha
BRAK KOMENTARZY