Promocja: „Konto w dobrej kondycji” w BNP Paribas

Promocja: „Konto w dobrej kondycji” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
26 sierpnia 2021

W BNP Paribas trwa promocja, w której w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie oraz spełnienie banalnych warunków, nowi Klienci mogą zgarnąć dostęp do platformy FitAnka.pl. Promocja trwa do 12 września 2021 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów, którymi według regulaminu są osoby nieposiadające konta osobistego w BNP Paribas w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Klienci posiadające konto oszczędnościowe, kartę kredytową oraz inne produkty mogą skorzystać z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Spełniając powyższe warunki trzeba do 12 września 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji. Podczas rejestrowania się w promocji trzeba zaznaczyć wszystkie checkboxy. Kolejnym etapem jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą debetową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto zakłada się z wygenerowanego linku indywidualnego.

Umowę o konto podpisuje się za pomocą wiadomości SMS, poprzez serwus Autenti. Kurier zajmuje się wyłącznie dostarczeniem karty debetowej. Konto aktywuje się w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 24 września 2021 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 2000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Aby zdobyć nagrodę, czyli dostęp do platformy FitAnka.pl, należy podpisać z bankiem umowę o konto oraz we wrześniu.

– wykonać przynajmniej jeden przelew z poziomu bankowości elektronicznej,
– wykonać płatności bezgotówkowe kartą na minimum 300 złotych.

Konkurs dodatkowy

Rejestrując się w promocji Klienci mają możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są 53 indywidualne treningi online o wartości 1500 złotych – takich nagród jest 5 lub dostęp do platformy trwający 3 miesiące o wartości 199,99 złotych – takich nagród jest 20.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie konkursowe „Dlaczego warto ćwiczyć?”. Odpowiedź na pytanie należy przesłać za pomocą strony promocji.

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą otrzymać dostęp do platformy FitAnka.pl.

Przyznanie nagrody

Premie trafią do Klientów do końca października.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://kontowdobrejkondycji.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Bank Spółdzielczy w Raszynie sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
22 września 2019

Bank Spółdzielczy w Raszynie sesje przychodzące i wychodzące

Credit Agricole w Kętrzynie
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 lipca 2019

Credit Agricole w Kętrzynie

Jak oszczędzać pieniądze na studiach?
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
23 grudnia 2020

Jak oszczędzać pieniądze na studiach?

Promocja: „Polecam Proste Zasady – VI edycja” w Getin Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
03 listopada 2019

Promocja: „Polecam Proste Zasady – VI edycja” w Getin Banku

Kredyt hipoteczny Oświęcim
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
16 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Oświęcim

Finanse seniorów – raport BIG InfoMonitor
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
21 stycznia 2019

Finanse seniorów – raport BIG InfoMonitor

Porównaj