Promocja: „Książkobranie” w BNP Paribas

Promocja: „Książkobranie” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
26 grudnia 2020

BNP Paribas wystartował z promocją, w której za założenie konta i spełnienie prostych warunków Klienci otrzymają nawet kody wymienialne na darmową subskrypcję Legimi oraz 50 złotych do Biedronki. Promocja trwa do 10 stycznia 2021 roku. Sprawdź szczegóły.

Kto może wziąć udział?

Promocja BNP Paribas skierowana jest do nowych Klientów. Regulamin mówi o osobach, które w ciagu ostatnich dwunastu miesięcy nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Promocja jednak nie wyklucza Klientów posiadających konta oszczędnościowego w BGŻOptima, karty kredytowej oraz innych podobnych produkty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia wyżej wypisane warunki musi do 10 stycznia 2021 roku zarejestrować się na stronie promocji. Podczas rejestracji należy pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. Kolejnym etapem jest złożenie wniosku o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć ze specjalnie wygenerowanego linku.

Warto wiedzieć, że umowę o konto podpisuje się wiadomością SMS za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 24 stycznia 2021 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Nagrodą w promocji jest darmowa, siedmiomiesięczna subskrypcja w Legimi oraz 50 złotych w formie bonu do wykorzystania w Biedronce. Aby zdobyć subskrypcję do Legimi, należy w każdym z siedmiu miesięcy:

– zapewnić wpływ na konto w wysokości 500 złotych,
– wykonać przynajmniej cztery przelewy z poziomu bankowości GOmobile lub GOonline.

Należy jednak wiedzieć, że w styczniu wystarczy jedynie zapewnić wpływ na konto i wykonać tylko jeden przelew.

50 złotych do Biedronki

Bon o wartości 50 złotych do wykorzystania w sklepach Biedronka trafi do Klientów, którzy na dzień 31 sierpnia 2021 roku wciąż będą posiadali konto i kartę kredytową otwartą w opisywanej promocji.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą otrzymać siedem kodów do darmowej subskrypcji w Legimi oraz 50 złotych do Biedronki.

Przyznanie nagrody

Kod do Legimi trafi do Klientów do 20. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. Kod do Biedronki trafi do Klientów do końca września 2021 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://ksiazkobranie.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

BNP Paribas oddziały w Zabrzu
Oddziały
author
Patryk Byczek
23 kwietnia 2019

BNP Paribas oddziały w Zabrzu

Kasa Stefczyka Krapkowice
Oddziały
author
Patryk Byczek
21 października 2020

Kasa Stefczyka Krapkowice

Pekao poszukuje projektów fintech
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
17 sierpnia 2021

Pekao poszukuje projektów fintech

Alior Bank w Warce
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
12 czerwca 2019

Alior Bank w Warce

PKO BP w Gołdapi
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
25 lipca 2019

PKO BP w Gołdapi

Zerowy podatek do 26. roku życia
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
15 kwietnia 2019

Zerowy podatek do 26. roku życia

Porównaj