Promocja: „Money Mania 23” w Santander Bank Polska

Promocja: „Money Mania 23” w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
12 maja 2020

Trwa dwudziesta trzecia edycja Money Manii, w którą zaangażował się Santander Bank Polska. Za założenie konta i spełnienie warunków promocji głównej i dodatkowych, Klienci mogą zgarnąć 200 złotych premii. Promocja trwa do 31 maja 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Aby skorzystać z promocji i zdobyć 200 złotych za otworzenie konta należy być nowym Klientem banku, czyli osobą, która od 11 maja 2019 roku nie posiadała konta osobistego w złotówkach w Santander Bank Polska. Klienci posiadający inne produkty banku nie są wykluczeni z promocji. Dodatkowo warunkiem, który należy spełniać chcąc wziąć udział w promocji jest pełnoletność – Uczestnicy musza mieć skończone 18 lat.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli zainteresowani spełniają wyżej podane warunki muszą zalogować lub zarejestrować się na specjalnie przygotowanej stronie promocji akceptując regulamin oraz  wyrażając zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji. Chodzi o to, aby Santander Bank Polska mógł poinformować Totalmoney o spełnieniu warunków promocji.

Następnie należy złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę używając do tego specjalnie wygenerowanego linku. Uczestnicy mogą podpisać umowę podczas wizyty mobilnego pracownika banku, wniosek internetowy lub mobilnie. Trzeba również pamiętać o użyciu tego samego adresu e-mail podczas rejestracji do Money Manii i składania wniosku. Podczas wnioskowania o Konto Jakie Chcę na stronie banku trzeba również:

– podać numer telefonu komórkowego,
– wyrazić zgodę na kontakt odnośnie do realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych.
– wyrazić zgodę na kontakt w celach marketingowych kanałami elektronicznymi,
– wyrazić zgodę na kontakt w celach marketingowych kanałami telefonicznymi,
– wyrazić zgodę na EKK (elektroniczną korespondencję i wyciągi).

Zainteresowani powinni zawnioskować o konto maksymalnie do 31 maja 2020 roku. Na podpisanie umowy o konto Klient ma czas do 15 czerwca 2020 roku.

Jak zdobyć nagrody

200 złotych premii

Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 200 złotych należy w trzech kolejno następujących miesiącach:

– zalogować się do aplikacji mobilnej Santander Mobile,
– wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych BLIKiem lub kartą),
– zapewnić wpływ na konto na przynajmniej 1000 złotych.

50 złotych premii

W trakcie wnioskowania można wpisać kod polecający i już na samym początku wraz z założeniem konta zgarnąć promocyjne 50 złotych. Trzeba jednak wiedzieć, że w tym przypadku bank nagrodzi wyłącznie Klientów, którzy nie mieli konta w Santander Bank Polska (lub BZ WBK) od 1 maja 2019 roku.

Warto pamiętać, że korzystając z polecenia jako nowy Klient banku należy spełnić dodatkowe warunki promocji:

– przynajmniej raz zalogować się do bankowości internetowej lub bankowości mobilnej,
– wykonać płatności BLIKiem na łączną kwotę 300 złotych do końca miesiąca następującego po miesiącu otworzenia konta.

300 złotych moneybacku

Warto również wiedzieć, że za każdą płatność za prąd, gaz i usługi telekomunikacyjne można zgarnąć 1% moneybacku. Wystarczy opłacać rachunki z Konta Jakie Chcę. Maksymalnie można zgarnąć 300 złotych.


źródło grafiki: Santander Bank Polska

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 200 złotych premii nagrody głównej, 50 złotych w programu poleceń oraz maksymalnie 300 złotych moneybacku.

Przyznanie nagrody

Nagroda w wysokości 200 złotych za otworzenie Konta Jakie Chcę i spełnienie warunków trafi do Klientów do 30 października 2020 roku.

Premia w wysokości 50 złotych trafi do Klientów do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji tutaj.źródło grafiki: Santander Bank Polska


Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Studenci chcą zarabiać 10 000 zł netto miesięcznie
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
09 października 2019

Studenci chcą zarabiać 10 000 zł netto miesięcznie

Kwarantanna a odbiór przesyłki pocztowej
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
24 marca 2020

Kwarantanna a odbiór przesyłki pocztowej

Bank Pekao w Jaworznie
Oddziały
author
Patryk Byczek
07 lipca 2019

Bank Pekao w Jaworznie

600 000 nowych Klientów banków i firm pożyczkowych
Bez kategorii
autor wpisu
Natalia Narloch
06 stycznia 2019

600 000 nowych Klientów banków i firm pożyczkowych

SKOK Chmielewskiego Toruń
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
11 kwietnia 2021

SKOK Chmielewskiego Toruń

W lutym stopa bezrobocia wyniosła 10,6 %
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
06 kwietnia 2013

W lutym stopa bezrobocia wyniosła 10,6 %

Porównaj