Promocja: „Oszczędzaj z Kontem Oszczędnościowym Profit” w Banku Millennium

Promocja: „Oszczędzaj z Kontem Oszczędnościowym Profit” w Banku Millennium

author
07 października 2019

W Banku Millennium trwa kolejna edycja promocji związana z oszczędzaniem z Kontem Profit. Za wpłacenie pieniędzy ponad saldo z dnia 12 października 2019 roku promocyjne oprocentowanie na koncie wyniesie 2,7%. Do promocji można dołączyć do 16 listopada 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Bank kieruje promocję do Klientów Banku Millennium, którzy posiadają własne konto osobiste. Dodatkowo należy posiadać konto oszczędnościowe i wpłacić na nie nowe środki. Nowe środki rozumiemy jako nadwyżkę nad saldo z dnia 12 października 2019 roku. W najlepszej sytuacji są więc osoby, które tego dnia nie miały promocyjnego konta oszczędnościowego lub posiadały na koncie małą ilość pieniędzy.

Jak wziąć udział w promocji?

Uczestnictwo w promocji, można powiedzieć, następuje automatycznie. To znaczy, że jeżeli bank w dniach od 13 października do 16 listopada 2019 roku wykryje, że na konto oszczędnościowe Klienta Banku Millennium wpłyną nowe środki to oprocentowanie wynoszące 2,7% aktywuje się. Okres promocyjnego oprocentowania trwa przez 92 dni od momentu wpłynięcia na konto nowych środków.

Dodatkowe promocje

Warto także wiedzieć, że w Banku Millennium trwa promocja, w której za założenie Konta Konto 360° i spełnienie prostych warunków można zgarnąć 200 złotych na start.

Co można otrzymać?

Uczestnicy promocji, którzy spełnią jej warunki aktywują na koncie oszczędnościowym Profit oprocentowanie w wysokości 2,7%.

Przyznanie nagrody

Promocyjne oprocentowanie zacznie obowiązywać w momencie w momencie, gdy na konto oszczędnościowe wpłyną nowe środki będące nadwyżką nad saldo z dnia 31 marca 2019 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.bankmillennium.pl/delegate/managedfiles/591/latest.


Warunki konta Profit

Warto wiedzieć, że warunki prowadzenia konta oszczędnościowego Profit w Banku Millennium jest bardzo zbliżone do warunków w innych bankach. Klientom przysługuje pierwszy darmowy przelew w miesiącu (kolejne kosztują 7 złotych 50 groszy). Ważnym warunkiem posiadania konta oszczędnościowego jest również posiadanie konta osobistego w banku Millennium. Nowych Klientów dotyczy w tym przypadku Konto 360°. Prowadzenie tego rachunku jest darmowe w momencie, gdy zostanie on zasilony kwotą 1000 złotych miesięcznie i zostanie wykonana jedna transakcja bezgotówkowa.

Konto 360° – informacje

Należy wiedzieć, że spełnienie warunków promocji zwalnia Klienta z opłat za konto, kartę oraz wypłatę gotówki w bankomatach w całej Polsce. Reasumując: dokonanie jednej płatności bezgotówkowej oraz zapewnienie comiesięcznego wpływu na poziomie 1000 złotych można prowadzić konto całkowicie za darmo. Darmowość konta dotyczy także osób, które mają mniej niż 26 lat i zapewnią jedną transakcję kartą lub BLIKiem w miesiącu. Nie muszą oni odnotowywać określonych wpływów na konto.

Bank Millennium

Bank Millennium jest bankiem komercyjnym z siedzibą w Warszawie. Instytucja świadczy usługi finansowe od około 30 lat. Bank kieruje swoją ofertę zarówno do Klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Bank Millennium jest pierwszym bankiem w Polsce, który wydał kartę płatniczą. Aktualnie bank zatrudnia 5605 pracowników, posiada 345 oddziałów i świadczy usługi blisko 1 838 000 Klientów. Prawie 1 300 000 z nich operuje swoją bankowością przez Internet, a około 888 000 korzysta z bankowości mobilnej. Prezesem zarządu instytucji jest Joao Bras Jorge

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Filarum
Bez kategorii
author
11 stycznia 2020

Filarum

Alior Bank w Łukowie
Oddziały
author
29 maja 2019

Alior Bank w Łukowie

Szybki kredyt na Święta – bez zaświadczeń
Wpisy
author
16 grudnia 2015

Szybki kredyt na Święta – bez zaświadczeń

Co kupić na Dzień Dziecka?
Blog
author
28 maja 2018

Co kupić na Dzień Dziecka?

Alior Bank w Warce
Oddziały
author
12 czerwca 2019

Alior Bank w Warce