BNP Paribas wprowadził nowości do aplikacji GOmobilne

BNP Paribas wprowadził nowości do aplikacji GOmobilne

author
Patryk Byczek
28 września 2020

BNP Paribas poinformował w komunikacie prasowym o wprowadzaniu kolejnych nowości do swojej bankowej aplikacji mobilnej GOmobile, które są odpowiedzią na wciąż ewoluujące potrzeby Klientów. Sprawdzamy szczegóły.

Bank podał również, że wśród nowym funkcjonalności znajdują się:

– łatwe udzielanie/cofanie zgód marketingowych,
– proste aktywowanie aplikacji,
– rozbudowane opcje związane z powiadomieniami push,
– własny przelew walutowy.

Prace nad usprawnieniami GOmobile nie ustają nawet na moment, to stały proces. Rozwój technologii i zmiany w przyzwyczajeniach klientów są zbyt dynamiczne, byśmy mogli się zatrzymać i powiedzieć, że w naszej aplikacji nie da się już wprowadzić ulepszeń. Nowe oczekiwania użytkowników odbieramy bardzo pozytywnie – są potwierdzeniem, że praca, którą wkładamy w rozwój narzędzi digitalowych skutkuje coraz szerszym wykorzystaniem możliwości aplikacji.

– mówił cytowany w komunikacie Krzysztof Suchan, Dyrektor Departamentu Rozwoju Kanałów Cyfrowych w Banku BNP Paribas.

Nowości w aplikacji

Obecnie Klienci BNP Paribas mogą w o wiele prostszy sposób aktywować aplikację GOmobile. Po podpisaniu umowy w procesie Kontootwieracz, należy nadać PIN. Następnie, w zależności od chęci Klienta, można przejść przez podstawowy proces sczytywania linii papilarnych lub skanowania twarzy, aby za pomocą biometrii bezpiecznie logować się się do aplikacji. W kolejnych krokach, po tapnięciu „Zaloguj się” w GOmobile, Klient może weryfikować status złożonego wniosku.

Bank odpowiadając na coraz większe zainteresowanie Klientów bankowością mobilną oraz rosnącą liczbę osób, które korzystają z oferty Banku tylko w ten sposób, stara się na bieżąco rozwijać usługi dostępne w swojej bankowości z poziomu smartfona. Klienci mają możliwość założenia w ten sposób również kolejnych lokat:

– GOmobile,
– GOonline,
– Promocyjnej walutowej,
– Standardowej walutowej.

Proces związany z otworzeniem lokaty jest bardzo prosty i jeszcze bardziej przejrzysty. Wpływ mają na to odświeżone odpowiednie ekrany aplikacji. Przechodząc do listy produktów widoczny jest przycisk „Otwórz lokatę”, który przekieruje Klienta bezpośrednio do wybranej oferty.

Dodatkowo Klienci wyjeżdżający za granicę lub rozliczający się w obcych walutach, mogą skorzystać z nowej opcji, którą jest przelew własny walutowy. BNP Paribas umożliwia Klientom bardzo wygodne przelewanie pieniędzy między kontami. Mowa o tej samej, jak i różnych obcych walutach. Wszystko zależy od rachunków, które posiada Klient. Ponadto w bardzo prosty sposób można również wymienić walutę z poziomu aplikacji.

Ponadto, żeby jeszcze bardziej uprościć zarządzanie budżetem za pomocą GOmobile, BNP Paribas wprowadził możliwość pobierania wyciągów z:

– kont osobistych,
– kont oszczędnościowych,
– kart kredytowych.

Aby pobrać wyciąg należy wybrać odpowiednią opcję po wejściu w szczegóły wybranego rachunku.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.


źródło: https://media.bnpparibas.pl/pr/572162/bank-bnp-paribas-rozwija-gomobile-wsrod-nowosci-przelewy-wlasne-walutowe-oraz-wiecej-lokat-ktore-mozna-zalozyc-z-poziomu-aplikacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

PKO BP w Łodygowicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 sierpnia 2019

PKO BP w Łodygowicach

Pożyczki bez zaświadczeń Tczew
Pożyczki miasta
author
Patryk Byczek
20 listopada 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Tczew

Alior Bank we Wronkach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
21 czerwca 2019

Alior Bank we Wronkach

Netflix – wyłączyliśmy Twoją subskrypcję – oszustwo
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
30 grudnia 2020

Netflix – wyłączyliśmy Twoją subskrypcję – oszustwo

Promocja: „Skorzystaj w nowym roku” w BNP Paribas
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
16 stycznia 2020

Promocja: „Skorzystaj w nowym roku” w BNP Paribas

Kredyt konsumencki – najważniejsze informacje
Kredyty
author
Patryk Byczek
20 stycznia 2023

Kredyt konsumencki – najważniejsze informacje

Porównaj