Promocja: „Otwórz Konto Godne Polecenia i zgarnij nawet 1150 zł” w Santander Bank Polska

Promocja: „Otwórz Konto Godne Polecenia i zgarnij nawet 1150 zł” w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
16 lipca 2020

W Santander Bank Polska trwa promocja, w której w zamian za założenie Firmowego Konta Godnego Polecenia i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć 250 złotych premii na start. Promocja trwa do 30 sierpnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Santander kieruje swoją promocję wyłącznie do nowych Klientów biznesowych, czyli osób nieposiadających jakiegokolwiek rachunku firmowego w Santander Bank Polska od 1 lipca 2019 roku.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki muszą zarejestrować się na dedykowanej stronie promocji i zawnioskować o Firmowe Konto Godne Polecenia ze specjalnie wygenerowanego linku. Warunek ten należy spełnić do 30 sierpnia 2020 roku. Umowę o konto trzeba podpisać najpóźniej do 15 września 2020 roku.

Trzeba wiedzieć, że w trakcie dołączania do promocji należy wyrazić zgody na:

– telefoniczny kontakt ze strony banku w celach marketingowych,
– elektroniczny kontakt ze strony banku w celach marketingowych,
– kontakt ze strony banku w celu zrealizowania wniosku o uruchomienia rachunku oraz dostarczenie Klientowi regulacji bankowych,
– ujawnienie tajemnicy bankowej w celu przeprowadzenia promocji.


źródło grafiki: https://bonus.ebrokerpartner.pl/bonus.htm

Jak zdobyć nagrody

250 złotych na start

Aby zgarnąć główną nagrodę promocji, czyli 250 złotych, Uczestnicy do 11 października muszą:

– wykonać przynajmniej trzy przelewy: Elixir, Express Elixir, Bluecash – wyłączając przelewu do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych -na rachunki w innych bankach,
– zalogować się przynajmniej raz do bankowości mobilnej.

Do 900 złotych zwrotu do Santander

Każdy Klient, który założy Firmowe Konto Godne Polecenia łapie się na dodatkową promocję Banku, w której w ciągu 6 miesięcy od momentu założenia konta za każdą transakcję bezgotówkową Klienci otrzymają zwrot w wysokości 3% od transakcji. Moneyback wynosi maksymalnie 150 złotych miesięcznie za wydanie 5000 złotych.

Warunkiem korzystania z promocji jest wykonanie przynajmniej jednego przelewu miesięcznie do ZUS lub US na kwotę 200 złotych.


źródło grafiki: https://bonus.ebrokerpartner.pl/bonus.htm

Co można otrzymać?

Za otworzenie konta i spełnienie prostych warunków można zgarnąć 250 złotych. Za płacenie kartą 5000 złotych miesięcznie w okresie trwania promocji, w ciągu 6 miesięcy można zgarnąć nawet 900 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Premia na start zostanie przyznana Klientom do 31 października 2020 roku. Nagrody z pozostałych promocji będą trafiały na Konto Klientów do dwudziestego piątego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostaną spełnione warunki promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://bonus.ebrokerpartner.pl/bonus.htmźródło grafiki: Santander Bank Polska


Konto Firmowe Godne Polecenia

Dodatkową mini-promocją, którą Santander Bank Polska przygotował, aby zachęcić Klientów do promocji jest zwolnienie z opłat, które musieliby ponieść za prowadzenie konta. W tej sytuacji konto jest darmowe przez 24 miesiące. Regulamin określa, że opłaty nie będą pobierane za:

– przelewy Elixir zlecane z poziomu bankowości elektronicznej,
– zlecenia stałem
– polecenia zapłaty,
– prowadzenie rachunku,
– wysyłanie kodów autoryzacyjnych,
– wypłaty pieniędzy w terminalach i bankomatach w Polsce i za granicą,
– korzystanie z pierwszej karty debetowej,
– 10 pierwszych przelewów natychmiastowych BlueCash w miesiącu.


Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Klienci Nest Banku narażeni na oszustwo
Bez kategorii
author
Aleksandra Gościnna
04 kwietnia 2021

Klienci Nest Banku narażeni na oszustwo

„Coraz więcej „Made in Poland” za granicą” – raport PKO BP
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
12 października 2019

„Coraz więcej „Made in Poland” za granicą” – raport PKO BP

Kredyt hipoteczny Hajnówka
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
21 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Hajnówka

Kredyt konsolidacyjny dla firm
Kredyty
author
Dominika Sobieraj
02 lutego 2023

Kredyt konsolidacyjny dla firm

Kasa Stefczyka Tczew
Oddziały
author
Patryk Byczek
09 października 2020

Kasa Stefczyka Tczew

Porównaj