Promocja: „Otwórz Konto Jakie Chcę za 0 zł i zyskaj z kontem” w Santander Bank Polska i eBroker

Promocja: „Otwórz Konto Jakie Chcę za 0 zł i zyskaj z kontem” w Santander Bank Polska i eBroker

author
Patryk Byczek
08 września 2019

W Santander Bank Polska trwa promocja, w której Klienci mogą zgarnąć nawet 730 złotych premii. Wystarczy spełnić proste warunki. Promocja z Kontem Jakie Chcę trwa do 21 października 2019 roku.

Kto może wziąć udział?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym Klientem banku, czyli osobą, która od 26 sierpnia 2019 roku nie posiadała konta osobistego w złotówkach w Santander Bank Polska. Jeżeli Klienci posiadający inne produkty nie są wykluczeni z promocji.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają powyższe warunki muszą odwiedzić dedykowaną stronę promocji i zarejestrować się akceptując regulamin. Trzeba również wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi promocji. Chodzi o to, aby Santander Bank Polska mógł poinformować eBroker o spełnieniu warunków promocji. Następnie trzeba zawnioskować o Konto Jakie Chcę używając do tego specjalnie wygenerowanego linku. Należy o tym pamiętać, ponieważ wnioski złożone z innych źródeł nie będą brane pod uwagę. Ważną czynnością jest również zawnioskowanie o kartę debetową i wyrażenie zgód na:

– telefoniczne kontaktowanie się w celach marketingowym,
– kontaktowanie się drogą elektroniczną w sprawach marketingowych,
– kontaktowanie się w sprawie realizacji wniosku i dostarczenie regulacji bankowych,
– EKK, czyli elektroniczne kanały kontaktu.

Zainteresowani powinni zawnioskować o konto maksymalnie do 21 października 2019 roku. Na podpisanie umowy o konto Klient ma 30 dni od momentu złożenia wniosku, lecz ostatecznym terminem tej czynności jest 31 października 2019 roku.

Jak zdobyć nagrody

150 złotych premii i 50 złotych w formie karty do sklepów Biedronka

Aby zgarnąć 150 złotych Klient powinien w kolejnych dwóch miesiącach (licząc od momentu otworzenia konta) wykonać przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych w każdym z dwóch miesięcy.

80 złotych premii

W trakcie wnioskowania można podać kod polecający i już na samym początku wraz z założeniem konta zgarnąć promocyjne 80 złotych. Trzeba jednak wiedzieć, że w tym przypadku bank nagrodzi wyłącznie Klientów, którzy nie mieli konta w Santander Bank Polska (lub BZ WBK) od 1 maja 2018 roku.

150 złotych premii

Kolejne 150 złotych premii mogą zgarnąć Ci, którzy zapewnią wpływ z wynagrodzenia na konto. Jednakże z tej części promocji mogą skorzystać wyłącznie Klienci, którzy nie posiadali konta osobistego Santander Bank Polska od 1 kwietnia 2018 roku. Klienci zgarną 50 złotych w każdym z trzech miesięcy za zapewnienie wpływu z wynagrodzenia.

300 złotych moneybacku

Warto również wiedzieć, że za każdą płatność za prąd, gaz i usługi telekomunikacyjne można zgarnąć 1% moneybacku. Wystarczy opłacać rachunki z Konta Jakie Chcę. Maksymalnie można zgarnąć 300 złotych.


źródło grafiki: Santander Bank Polska

Co można otrzymać?

Za spełnienie warunków Klienci mogą zgarnąć nawet 730 złotych premii.

Przyznanie nagrody

Nagrodę w wysokości 150 złotych bank wypłaci Klientom do 20 stycznia 2020 roku.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji tutaj.źródło grafiki: Santander Bank Polska


Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Uwaga na Arkon Finance
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
05 kwietnia 2016

Uwaga na Arkon Finance

Ranking kredytów gotówkowych kwiecień 2021
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
01 kwietnia 2021

Ranking kredytów gotówkowych kwiecień 2021

Kredyt gotówkowy Jawor
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
09 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Jawor

Tegoroczny rekord kredytów hipotecznych
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
28 listopada 2019

Tegoroczny rekord kredytów hipotecznych

Dewaluacja kredytu – na czym polega?
Kredyty
autor wpisu
Dorota Cholewicka
19 marca 2023

Dewaluacja kredytu – na czym polega?

Porównaj