Promocja: „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja III

Promocja: „Otwórz Konto Przekorzystne dla młodych i otrzymaj nagrodę 200 zł” – edycja III

author
Patryk Byczek
26 stycznia 2022

W Banku Pekao trwa promocja, w której młodzi Klienci instutucji w zamian za otworzenie konta dla młodych oraz spełnienie prostych warunków promocji mogą zgarnąć 200 złotych premii w gotówce. Promocja trwa do 31 marca 2022 roku. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Aby wziąć udział w promocji Banku Pekao trzeba być nowym Klientem, czyli zgodnie z regulaminem osobą, która w okresie od 1 stycznia 2020 roku do 23 stycznia 2022 roku nie posiadała konta i/lub lokaty w Banku Pekao. Dodatkowym warunkiem uczestnictwa jest wiek – w ofercie wezmą udział osoby w wieku od osiemnastu do dwudziestu sześciu lat (nieukończone 26 lat).

Jak wziąć udział w promocji?

Następnym krokiem jest złożenie wniosku o Konto Przekorzystne dla młodych wraz z rewolucyjną kartę debetową FX, a także dostępem do aplikacji PeoPay. Umowę o konto trzeba zawrzeć koniecznie przez Internet – na stronie Banku Pekao lub aplikacji PeoPay, przenosząc się do niej w wyznaczonym momencie. Wnioski złożone w banku nie są brane pod uwagę, chyba że:

Jeśli nie udało ci się zawrzeć tej umowy w tych kanałach ze względu na problemy z weryfikacją Twojej tożsamości, ale zawrzesz umowę w oddziale Banku, ten warunek uznamy za spełniony.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrodę

Aby zgarnąć nagrodę w wysokości 200 złotych trzeba spełnić dwa kroki. Pierwsza premia w wysokości 50 złotych Klienci wpadnie do portfela Klientów zamian za samo podpisanie umowy o konto oraz spełnienie powyższych warunków.

Kolejne 150 złotych trafi do Klientów w zamian za wykonanie przynajmniej pięciu płatności kartą lub aplikacją PeoPay. Warunki dotyczące płatności Klienci muszą spełniać przez trzy kolejne miesiące, licząc od momentu otworzenia konta.

Co można wygrać?

Za spełnienie warunków promocji Klienci mogą zgarnąć łącznie do 200 złotych na start.

Przyznanie nagrody

Zdobyta nagroda wpadnie na konto Klientów do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym Klient spełni warunki promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajduje się tutaj: https://www.pekao.com.pl/konto-mlodzi/pdf/regulamin-otworz-konto-przekorzystne-dla-mlodych-i-odbierz-200-zl-III-edycja.pdf.

Konto przekorzystne

– od 0 do 6 złotych miesięcznie za prowadzenie konta,
– od 0 do 3 złotych miesięcznie za kartę wydawaną do konta.

Dodatkowo Klienci mogą uniknąć opłat za konto i kartę, jeżeli raz w miesiącu na konto wpłynie 500 złotych oraz zostanie wykonana jedna płatność aplikacją PeoPay lub kartą. Klienci, którzy nie ukończyli jeszcze dwudziestu sześciu lat są zwolnieni z podstawowych opłat.

Autoryzacja za pomocą aplikacji PeoPay jest darmowa.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Pożyczki na 12 miesięcy – najlepsze oferty
Pożyczki
author
Dominika Sobieraj
09 marca 2023

Pożyczki na 12 miesięcy – najlepsze oferty

Czy warto trzymać pieniądze w domu?
Porady
author
Halszka Gronek
27 lipca 2023

Czy warto trzymać pieniądze w domu?

Profi Credit w Brzegu
Wpisy
author
Dominika Sobieraj
02 czerwca 2019

Profi Credit w Brzegu

Santander Consumer Bank Lubawa
Oddziały
author
Dorota Cholewicka
08 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Lubawa

Apel prezesa UOKiK do firm telekomunikacyjnych
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
12 października 2019

Apel prezesa UOKiK do firm telekomunikacyjnych

10 tys. Polaków ćwiczyło z Santander Consumer Bankiem
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
03 października 2019

10 tys. Polaków ćwiczyło z Santander Consumer Bankiem

Porównaj