Promocja kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank

Promocja kredytu gotówkowego w Raiffeisen Polbank

autor wpisu
Maciej_Stanko
16 października 2013
„Rata w prezencie” to promocyjna oferta Raiffeisen Polbank dla klientów, którzy zaciągną w banku kredyt gotówkowy.

W jej ramach bank spłaci za klienta jedną ratę. Dzięki temu w wybranym przez siebie miesiącu klient nie zapłaci nawet złotówki raty, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze będzie mógł wykorzystać na swoje potrzeby. Usługa jest bezpłatna – nie wiąże się z żadnymi prowizjami, opłatami, ani dodatkowymi odsetkami. Ofertą objęte są nowo udzielane kredyty rozłożone na co najmniej 36 rat, w których pojedyncza rata nie przekracza 760 zł.

Chęć skorzystania z usługi spłaty przez bank jednej raty kredytu należy zgłosić w placówce Raiffeisen Polbank w ciągu roku od podpisania umowy kredytowej. Dyspozycję trzeba złożyć w miesiącu poprzedzającym ten, w którym bankma opłacić ratę.

„Tak zwane wakacje kredytowe zwykle polegają na tym, że albo rata jest przesuwana w czasie, albo klient nie płaci raty, ale za to musi zapłacić np. odsetki za ulgowy okres. U nas jest inaczej, bo zwalniamy klienta z całej raty i to absolutnie beż żadnych kosztów, opłat, odsetek, prowizji. Po prostu dajemy jedną ratę w prezencie. To unikatowa na rynku oferta. Dzięki niej zachęcamy osoby rozglądające się za kredytem do rozważenia naszej propozycji.

Miesięczna rata do spłaty to dla niejednego gospodarstwa domowego znacząca suma, którą teraz będzie można przeznaczyć, np. wakacje lub święta i to bez nadwerężania domowego budżetu” – mówi Michał Korszeń, Dyrektor Departamentu Kredytów Detalicznych w Raiffeisen Polbank.

Promocja „Rata w prezencie” obowiązuje od 16 października 2013 r.do końca bieżącego roku. Żeby z niej skorzystać należy w dowolnej placówce Raiffeisen Polbank wypełnić wniosek o Kredyt na Miarę lub Kredyt Konsumpcyjny. Następnie bank zweryfikuje dane dotyczące klienta i po podpisaniu umowy kredytowej przeleje pieniądze na wskazane przez niego konto.

Źródło: Raiffeisen Bank Polska S.A.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Pyrzycach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
13 czerwca 2019

Alior Bank w Pyrzycach

T-Mobile Usługi Bankowe w Chrzanowie
Oddziały
author
Patryk Byczek
15 marca 2019

T-Mobile Usługi Bankowe w Chrzanowie

Fałszywe SMS-y o Tarczy Antykryzysowej – MF ostrzega
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
28 marca 2020

Fałszywe SMS-y o Tarczy Antykryzysowej – MF ostrzega

Kredyt hipoteczny Iława
Kredyty miasta
author
Patryk Byczek
15 lutego 2022

Kredyt hipoteczny Iława

Lokata 3,5% od mBanku
Wpisy
autor wpisu
Marek_Rutkowski
01 października 2016

Lokata 3,5% od mBanku

Porównaj