Promocja: „Polecam mój Bank- edycja X” w Santander Bank Polska

Promocja: „Polecam mój Bank- edycja X” w Santander Bank Polska

author
Patryk Byczek
05 lutego 2021

Santander Bank Polska wystartował z dziesiątą edycją promocji poleceń, w której w zamian za otworzenie konta z kodem polecającym i spełnienie bardzo prostych warunków, Klienci mogą zgarnąć 50 (a później nawet 500!) złotych. Sprawdź warunki promocji.

Kto może wziąć udział?

Aby wziąć udział w niniejszej promocji jako osoba polecona, należy być nowym Klientem Santander Bank Polska. Regulamin podaje, że Uczestnik (jako osoba polecona) nie może być posiadaczem jakiegokolwiek konta w złotówkach w Santander Bank Polska od 1 lutego 2021 roku. Dodatkowo Uczestnicy muszą posiadać polskie obywatelstwo.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klienci spełniają wyżej wypisane warunki, z poziomu strony internetowej Santander Bank Polska złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę wraz z kartą debetową. Następnym krokiem jest zawarcie z bankiem umowy o konto. Santander Bank Polska pozwala na podpisanie umowy za pomocą wideorozmowy lub podczas wizyty mobilnego agenta Banku.

Trzeba wiedzieć, że podczas wnioskowania należy wyrazić zgody na:

– przetwarzanie danych w celach marketingowych,
– otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną,
– przekazanie informacji objętej tajemnicą bankową osobie polecanej.

Jak zdobyć nagrody

50 złotych za otworzenie konta z polecenia

Aby zdobyć premię w wysokości 50 złotych w zamian za otworzenie konta z polecenia, podczas wnioskowania należy wpisać otrzymany od znajomego kod polecający. Dodatkowo należy także:

– zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Santander Bank Polska,
– wykonać płatności kartą i BLIKiem na kwotę minimum 300 złotych.

Regulamin podaje, że płatność BLIKiem musi być przynajmniej jedna, reszta płatności może zostać dokonana kartą. Czas na dokonanie płatności to koniec miesiąca następującego po miesiącu otwarcia Konta Jakie Chcę w promocji.

Jak zostać polecającym?

Aby zostać polecającym wystarczy wygenerować swój unikalny kod w programie, dodatkowo akceptując zasady. Ponadto polecający musi wyrazić jednakowe zgody jak polecany.

Bank nie nagrodzi wyłącznie osoby poleconej. Osoba polecająca również zgarnie premie pieniężne. Pierwsza nagroda to 50 złotych za spełnienie identycznych warunków jak te opisane powyżej. W tej edycji promocji polecający może zarobić maksymalnie 500 złotych.

Co można otrzymać?

Za otworzenie konta z polecenia osoba polecona otrzyma 50 złotych premii.

Za każde skuteczne polecenie konta osoba polecająca otrzyma 50 złotych. Klienci w bieżącej edycji mogą polecić maksymalnie 10 kont.

Przyznanie nagrody

Przekazanie nagród nastąpi do końca następnego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://www.santander.pl/regulation_file_server/time20210129155051/download?id=162118&lang=pl_PL.źródło grafiki: Santander Bank Polska

Konto Jakie Chcę – koszt

Prowadzenie rachunku jest całkowicie darmowe niezależnie od aktywności właściciela. Opłaty pojawiają się wraz z kartą debetową, która jest dołączona do konta. Klient nie poniesie kosztów za posiadanie karty, jeżeli wykona przynajmniej 5 płatności bezgotówkowych lub będzie płacił 3 złote miesięcznie niezależnie od wszystkiego. Wybór jednej z opcji zależy od posiadacza karty.

Ponadto Klienci, którzy nie skończyli dwudziestu sześciu lat mogą wypłacać pieniądze ze wszystkich bankomatów za darmo. Klienci powyżej tej granicy wiekowej zapłacą 5 złotych za każdą wypłatę w obcym bankomacie.


Santander Bank Polska

Santander Bank Polska jest bankiem uniwersalnym z siedzibą zlokalizowaną w Warszawie. Obecnie jest drugim największym bankiem w Polsce pod względem aktywów i liczby posiadanych placówek. Pod koniec 2018 roku aktywa SBP wynosiły ponad 206 000 000 000 złotych. Bank obsługiwał aż 611 placówek, w których pracowało 611 pracowników. Prezesem instytucji jest Michał Gajewski.

Santander Bank Polska przejął działalność Banku Zachodniego WBK. Ten powstał w wyniku połączenia Banku Zachodniego z Wielkopolskim Bankiem Kredytowym w 2001 roku. Od 2011 roku należał do hiszpańskiej grupy Santander.

W listopadzie 2018 roku SBP przejął również wydzieloną część Deutsche Bank Polska. W związku z tym Santander Bank Polska zyskał blisko 400 000 nowych Klientów detalicznych, private banking oraz biznesowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

70 proc. urzędów w Polsce niezabezpieczone przed hakerami
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
04 czerwca 2019

70 proc. urzędów w Polsce niezabezpieczone przed hakerami

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej sesje przychodzące i wychodzące
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
30 września 2019

Bank Spółdzielczy w Kolbuszowej sesje przychodzące i wychodzące

Fellow Finance – opinie
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
26 lutego 2019

Fellow Finance – opinie

Biuro paszportowe w Szamotułach
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
11 lipca 2022

Biuro paszportowe w Szamotułach

Profi Credit w Świdnicy
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
03 czerwca 2019

Profi Credit w Świdnicy

Santander Bank Polska w Łomży
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
08 października 2020

Santander Bank Polska w Łomży

Porównaj