Promocja: „Przezakupy z kartą Visa Debit FX – edycja II” – w Banku Pekao

Promocja: „Przezakupy z kartą Visa Debit FX – edycja II” – w Banku Pekao

author
Patryk Byczek
18 marca 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

W Banku Pekao trwa promocja, w której nowi Klienci w zamian za założenie konta oraz spełnienie prostych warunków mogą zgarnąć bony do Allegro o wartości 200 złotych. Promocja trwa do 31 marca 2022 roku a pula wniosków promocyjnych wynosi 1300 sztuk. Sprawdź warunki.

Kto może wziąć udział?

Promocja przygotowana przez Bank Pekao jest skierowana do nowych Klientów instytucji, którzy od 1 stycznia 2020 roku nie posiadali żadnego konta osobistego, konta oszczędnościowego oraz lokaty terminowej.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli zainteresowani spełniają powyższe warunki to następnie trzeba złożyć wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą Visa Debit FX. Do 31 marca 2022 roku trzeba zawnioskować o to konto. Podczas wnioskowania Klient musi także wpisać także kod „rekomendacyjny”: ALLEGRO. Zgody marketingowe nie są wymagane przez bank.

Pula wniosków w promocji wynosi 1300 sztuk.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

Pożyczki na dowód – nawet w 15 minut

Pożyczki bez zaświadczeń – do 200 000 złotych

Kredyty oddłużeniowe – wniosek online

Jak zdobyć nagrodę?

Pierwsze 50 złotych w formie bonu do Allegro wpadnie do pierwszych 1300 osób za spełnienie powyższych warunków. Kolejne bony w wysokości 50 złotych będą wpadały na konto Klientów za wykonanie przynajmniej 5 płatności kartą Visa Debit FX w kwietniu, maju oraz czerwcu. Za spełnienie warunków w każdym z miesięcy Klienci otrzymają po jednym bonie.

Co można wygrać?

Za spełnienie wszystkich warunków Klienci zgarną łącznie 4 bony o wartości 50 złotych każdy do wykorzystania w serwisie Allegro.

Przyznanie nagrody

Każdy bon trafi do Klientów w ciągu 60 dni licząc od momentu zakończenia danego miesiąca.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajduje się tutaj: https://www.pekao.com.pl/konto/pdf/regulamin-promocji-visa-debit-fx.pdf.

Konto przekorzystne

– od 0 do 6 złotych miesięcznie za prowadzenie konta,
– od 0 do 3 złotych miesięcznie za kartę wydawaną do konta.

Dodatkowo Klienci mogą uniknąć opłat za konto i kartę, jeżeli raz w miesiącu na konto wpłynie 500 złotych oraz zostanie wykonana jedna płatność aplikacją PeoPay lub kartą. Klienci, którzy nie ukończyli jeszcze dwudziestu sześciu lat są zwolnieni z podstawowych opłat.

Autoryzacja za pomocą aplikacji PeoPay jest darmowa.


Bank Pekao SA

Bank istnieje od 1929 roku, a jego akcje widnieją na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku. Grupa w zeszłym roku osiągnęła skonsolidowany zysk netto na poziomie wyższym niż miliard złotych. W 2017 roku w banku aktywnie swoje konto prowadziło 3 878 893 Klientów. W roku 2017 spółka odnotowała 1 054 100 000 złotych skonsolidowanego zysku netto, a po pierwszym kwartale roku obecnego osiągi z tego tytułu uplasowały się na poziomie nieco wyższym niż 392 300 000 złotych. Trzeci kwartał to zysk na poziomie 606 000 000 złotych. Oznacza to wzrost o około 70 500 000 złotych, względem roku poprzedniego. Ponad 5 000 000 Klientów korzysta z usług i produktów Grupy Pekao.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

Biuro paszportowe w Kartuzach

Gdzie można wyrobić paszport w Kartuzach? Biuro paszportowe w Kartuzach znajduje się przy ulicy Generała Józefa Hallera 1. W naszym poradniku wskazujemy godziny urzędowania biura, dane kontaktowe oraz informacje o wniosku. Sprawdź najważniejsze informacje, jak wyrobić paszport w Kartuzach.

author
Aleksandra Gościnna
13 lipca 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

PKO BP w Rakoniewicach

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Rakoniewicach – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
12 września 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Puchary AZS Częstochowa na licytacji komorniczej

Właśnie dziś na Hali Sportowej Częstochowa odbędzie się licytacja komornicza pucharów popularnego siatkarskiego klubu AZS Częstochowa. Na najwyższą kwotę wyceniono Puchar Europy. Cena wywoławcza wynosi w jego przypadku zaledwie 750 zł.

author
Dominika Byczek
26 sierpnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

ING Bank Śląski w Łomży

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków detalicznych w Polsce. Jedna z placówek banku mieści się w Łomży – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę oddziału.

author
Dominika Byczek
06 czerwca 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Bank Spółdzielczy w Strzelcach Opolskich – oddziały, kontakt, kod SWIFT, IBAN

Bank Spółdzielczy w Strzelcach Opolskich to polski bank, który jest zrzeszony w Grupie BPS. Sprawdzamy oddziały banku, godziny otwarcia, kod SWIFT, infolinię oraz dane kontaktowe.

author
Patryk Byczek
10 września 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Władze Santander Banku Polska

Santander Bank Polska, który do 7 września bieżącego roku brandował się jako Bank Zachodni WBK, jest trzecim największym bankiem w Polsce. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie.

author
Patryk Byczek
19 października 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj