Promocja: „Skorzystaj latem” w BNP Paribas

Promocja: „Skorzystaj latem” w BNP Paribas

author
14 sierpnia 2020

W BNP Paribas trwa promocja, w której za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową i spełnienie bardzo prostych warunków, Klienci mogą zgarnąć nawet 300 złotych w formie kart podarunkowych do Allegro. Pula wniosków promocyjnych wynosi 1800 sztuk. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Oferta Banku BNP Paribas skierowana jest wyłącznie do nowych Klientów. Regulamin jasno mówi, że chodzi o osoby, które w ciagu ostatnich piętnastu miesięcy nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Bank z oferty nie wyklucza Klientów posiadających konta oszczędnościowego w BGŻOptima, karty kredytowej oraz innych podobnych produkty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia wyżej wypisane warunki musi do 31 sierpnia 2020 roku zarejestrować się w promocji. Podczas rejestracji trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. W następnym kroku należy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć ze specjalnie wygenerowanego linku.

Warto wiedzieć, że umowę o konto podpisuje się wiadomością SMS za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 14 września 2020 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 1800 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Premię na start w wysokości 300 złotych BNP Paribas podzielił na trzy części. Aby zdobyć kartę podarunkową o wartości 150 złotych do Allegro należy:

– podpisać z BNP Paribas umowę o konto,
– wykonać minimum dwie transakcje bezgotówkowe kartą we wrześniu,
– zalogować się do bankowości elektronicznej BNP Paribas we wrześniu.

Druga część nagrody, czyli kolejna karta podarunkowa do Allegro o wartości 100 złotych trafi do Klientów za:

– spełnienie wcześniejszych warunków,
– wykonanie dwóch przelew z poziomu bankowości elektronicznej w październiku,
– otrzymanie wpływów o wartości 700 złotych w październiku.

Trzecia część nagrody, czyli ostatnia karta podarunkowa do Allegro o wartości 50 złotych trafi do Klientów za:

– wykonanie wszystkich wcześniejszych warunków,
– bycie posiadaczem konta z dostępem do bankowości elektronicznej na dzień 30 listopada 2020 roku.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 300 złotych w formie kart podarunkowych do Allegro.

Przyznanie nagrody

Pierwszą nagrodę Bank przyzna do końca października, drugą do końca listopada, trzecia do końca grudnia.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://skorzystajlatem.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

SkyCash z promocjami dla portfela Masterpass
Bez kategorii
author
05 grudnia 2019

SkyCash z promocjami dla portfela Masterpass

Kasa Stefczyka Racibórz
Oddziały
author
23 października 2020

Kasa Stefczyka Racibórz

Płatności zbliżeniowe – najważniejsze informacje
Ekonomia
author
09 października 2018

Płatności zbliżeniowe – najważniejsze informacje

Marcin Dorociński współpracuje z Santander Bank Polska
Bez kategorii
author
31 marca 2020

Marcin Dorociński współpracuje z Santander Bank Polska

Alior Bank w Limanowej
Bez kategorii
author
07 czerwca 2019

Alior Bank w Limanowej

Rządowy program Stołówka Plus
Ekonomia
author
05 lipca 2018

Rządowy program Stołówka Plus