Strona główna Bez kategorii Promocja: „Skorzystaj latem” w BNP Paribas

Promocja: „Skorzystaj latem” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
14 sierpnia 2020

W BNP Paribas trwa promocja, w której za założenie Konta Otwartego na Ciebie wraz z kartą debetową i spełnienie bardzo prostych warunków, Klienci mogą zgarnąć nawet 300 złotych w formie kart podarunkowych do Allegro. Pula wniosków promocyjnych wynosi 1800 sztuk. Promocja trwa do 31 sierpnia 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

Oferta Banku BNP Paribas skierowana jest wyłącznie do nowych Klientów. Regulamin jasno mówi, że chodzi o osoby, które w ciagu ostatnich piętnastu miesięcy nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Bank z oferty nie wyklucza Klientów posiadających konta oszczędnościowego w BGŻOptima, karty kredytowej oraz innych podobnych produkty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia wyżej wypisane warunki musi do 31 sierpnia 2020 roku zarejestrować się w promocji. Podczas rejestracji trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. W następnym kroku należy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć ze specjalnie wygenerowanego linku.

Warto wiedzieć, że umowę o konto podpisuje się wiadomością SMS za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 14 września 2020 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 1800 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Premię na start w wysokości 300 złotych BNP Paribas podzielił na trzy części. Aby zdobyć kartę podarunkową o wartości 150 złotych do Allegro należy:

– podpisać z BNP Paribas umowę o konto,
– wykonać minimum dwie transakcje bezgotówkowe kartą we wrześniu,
– zalogować się do bankowości elektronicznej BNP Paribas we wrześniu.

Druga część nagrody, czyli kolejna karta podarunkowa do Allegro o wartości 100 złotych trafi do Klientów za:

– spełnienie wcześniejszych warunków,
– wykonanie dwóch przelew z poziomu bankowości elektronicznej w październiku,
– otrzymanie wpływów o wartości 700 złotych w październiku.

Trzecia część nagrody, czyli ostatnia karta podarunkowa do Allegro o wartości 50 złotych trafi do Klientów za:

– wykonanie wszystkich wcześniejszych warunków,
– bycie posiadaczem konta z dostępem do bankowości elektronicznej na dzień 30 listopada 2020 roku.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 300 złotych w formie kart podarunkowych do Allegro.

Przyznanie nagrody

Pierwszą nagrodę Bank przyzna do końca października, drugą do końca listopada, trzecia do końca grudnia.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://skorzystajlatem.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Pilotaż Visa Mobile w Nest Banku
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
07 września 2021

Pilotaż Visa Mobile w Nest Banku

PKO BP w Piekarach Śląskich
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
27 sierpnia 2019

PKO BP w Piekarach Śląskich

Pożyczka na dowód do 10 000 zł
Wpisy
author
Marta-Bogacka-Nowak
09 stycznia 2015

Pożyczka na dowód do 10 000 zł

Kredyt gotówkowy Ropczyce
Wpisy Inne
author
Patryk Byczek
11 stycznia 2020

Kredyt gotówkowy Ropczyce

Finanse polskich startupów – raport
Wpisy
author
Aneta Jankowska
15 września 2018

Finanse polskich startupów – raport

Emerytura minimalna 2022
Emerytura
author
Marta Janusz
28 grudnia 2021

Emerytura minimalna 2022