Strona główna Bez kategorii Promocja: „Wybierz nagrodę” w BNP Paribas

Promocja: „Wybierz nagrodę” w BNP Paribas

author
Patryk Byczek
28 września 2020

W BNP Paribas trwa promocja, w której w zamian za założenie Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie bardzo prostych warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 350 złotych w formie kart podarunkowych. Promocja trwa do 4 października 2020 roku.

Kto może wziąć udział?

BNP Paribas kieruje swoją ofertę wyłącznie do nowych Klientów. Chodzi o osoby, które w ciagu ostatnich piętnastu miesięcy nie posiadały jakiegokolwiek konta osobistego w BNP Paribas. Bank z oferty nie wyklucza Klientów posiadających konta oszczędnościowego w BGŻOptima, karty kredytowej oraz innych podobnych produkty.

Jak wziąć udział w promocji?

Jeżeli Klient spełnia wyżej wypisane warunki musi do 4 października 2020 roku zarejestrować się w promocji. Podczas rejestracji trzeba pamiętać o zaznaczeniu wszystkich checkboxów. W następnym kroku należy złożyć wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z dowolną kartą kredytową oraz dostępem do bankowości internetowej. Konto należy założyć ze specjalnie wygenerowanego linku.

Warto wiedzieć, że umowę o konto podpisuje się wiadomością SMS za pośrednictwem serwisu Autenti. Kurier dostarcza wyłącznie kartą debetową. Konto jest aktywowane w momencie, gdy Klient nada kod PIN swojej karcie – a to należy zrobić do 16 października 2020 roku.

Pula promocyjnych wniosków wynosi 3000 sztuk. Po osiągnięciu tej liczby BNP Paribas zablokuje kolejne wnioski promocyjne informując o tym na swojej stronie internetowej.

Jak zdobyć nagrody?

Premię na start w wysokości 350 złotych BNP Paribas podzielił na trzy części. Aby zdobyć 50 złotych w formie karty podarunkowej należy:

– podpisać z Bankiem umowę o konto,
– wykonać minimum trzy płatności bezgotówkowe kartą w październiku,
– wykonać minimum jeden przelew z poziomu bankowości elektronicznej w październiku,

Druga część nagrody, czyli 100 złotych w formie karty podarunkowej trafi do Klientów za:

– spełnienie wyżej wypisanych warunków,
– wykonanie minimum sześciu płatności bezgotówkowych kartą w listopadzie,
– zapewnienie wpływów na konto w wysokości minimum 1000 złotych w listopadzie.

Trzecia część nagrody, czyli 200 złotych w formie karty podarunkowej trafi do Klientów za:

– spełnienie wyżej wypisanych warunków,
– wykonanie minimum dwunastu płatności bezgotówkowych kartą w grudniu,
– zapewnienie wpływów na konto w wysokości minimum 1000 złotych w grudniu.


źródło grafiki: BNP Paribas

Co można otrzymać?

Za spełnienie wszystkich warunków promocji Klienci mogą zgarnąć 350 złotych w formie karty podarunkowej do jednego z poniższych punktów usługowych:

– Leroy Merlin,
– H&M,
– Orlen,
– Rossmann.

Przyznanie nagrody

Karty podarunkowe do Leroy Merlin, Orlen i Rosmann trafią do Klientów do 31 grudnia 2020 roku oraz w każdym z dwóch kolejnych miesięcy. Karta podarunkowa do H&M trafi do Klientów do końca grudnia, stycznia i lutego.

Regulamin promocji

Wszystkie informacje i regulamin promocji znajdziemy na stronie: https://wybierznagrode.bnpparibasplus.pl/regulamin.pdf.


źródło grafiki: BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie

Za prowadzenie Konta Otwartego na Ciebie Klienci nie poniosą żadnych opłat. Płatności w wysokości 3 złotych mogą pojawić się dopiero za kartę, lecz w prosty sposób można znieść także tą płatność. Wystarczy, że Klient wykona dowolną transakcję, aby konto było darmowe. Dodatkowo osoby do dwudziestego szóstego roku życia nie płacą za konto, niezależnie od aktywności. Bankomaty BNP Paribas oraz Planet Cash są darmowe, natomiast za wypłaty we wszystkich innych bankomatów Klienci zapłacą 5 złotych.


BNP Paribas

BNP Paribas jest bankiem uniwersalnym, który powstał w wyniku połączenia BNP Paribas Banku Polska z Banku Gospodarki Żywnościowej. Siedziba instytucji zlokalizowana jest w Warszawie. Skonsolidowany zysk netto BGŻ BNP Paribas wyniósł pod koniec 2017 roku 279 710 000 złotych. W drugim kwartale poprzedniego roku instytucja odnotowała zysk netto na poziomie ponad 188 600 000 złotych. W roku bieżącym, za zgodą wydaną przez Komisję Nadzoru Finansowego, bank zmienił swoją nazwę na z BGŻ BNP Paribas na BNP Paribas Bank Polska.

Bank stawia przede wszystkim na zadowolenie Klientów, w związku z czym regularnie wprowadza do swojej oferty rozwiązania, które w każdy możliwy sposób mają poprawić relacje Klientów z bankiem. Podpis elektroniczny, raty w Play, czy wdrożenie płatności Apple Pay to niektóre udogodnienia, z których na chwilę obecną mogą korzystać osoby współpracujące z BNP Paribas.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Podobne artykuły

Wartość aktywów PKO TFI przekroczyła 36 mld zł
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
20 lutego 2021

Wartość aktywów PKO TFI przekroczyła 36 mld zł

Profi Credit w Jeleniej Górze
Oddziały
author
Dominika Sobieraj
03 czerwca 2019

Profi Credit w Jeleniej Górze

Pożyczki bez zaświadczeń Zabrze
Wpisy Inne
author
Dominika Sobieraj
17 maja 2017

Pożyczki bez zaświadczeń Zabrze

Kredyt gotówkowy Myślenice
Wpisy Inne
author
Aleksandra Gościnna
24 czerwca 2020

Kredyt gotówkowy Myślenice