Rowery Mevo kontakt infolinia

Rowery Mevo kontakt infolinia

author
Dominika Byczek
27 kwietnia 2019
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Problem ze zwrotem roweru, zauważenie usterki, niemożliwość zalogowania się do swojego konta – wiele sytuacji może spowodować, że będziemy potrzebowali pilnego kontaktu z operatorem Mevo. Jak najszybciej skontaktować się z obsługą roweru miejskiego? Sprawdzamy.

Mevo, czyli system bezobsługowej wypożyczalni rowerów działający w Trójmieście i okolicach, umożliwia Klientom trzy sposoby kontaktu: telefoniczny i e-mailowy oraz przez formularz kontaktowy. Obsługa telefoniczna jest dużo szybsza i pozwala na bezpośrednie rozwiązanie problemu.

Mevo infolinia

Z obsługą Roweru Metropolitalnego Mevo możemy skontaktować się tylko poprzez jeden dedykowany numer telefonu, niezależnie od tego, w jakiej sprawie dzwonimy.

Mevo – infolinia

Infolinia ogólna

numer: +48 58 350 20 20

godziny otwarcia: całodobowo

dni otwarcia: codziennie (także niedziele i święta)

opłata zgodna z taryfą operatora (bez dodatkowych kosztów)


Kontakt dla firm

numer: +48 22 123 01 00


Sprzedaż powierzchni reklamowej na rowerach:

numer: +48 782 317 486

Połączenie z infolinią Mevo

Połączenie z infolinią Mevo następuje po wysłuchaniu i zaakceptowaniu faktu przetwarzania danych osobowych dzwoniącego oraz tego, że rozmowa może być nagrywana.

W przeciwieństwie do typowych infolinii bankowych lub instytucjonalnych, nie spotkamy się tutaj z wyborem konkretnej cyfry w zależności od sprawy, w której dzwonimy. Łączymy się bezpośrednio z pierwszym dostępnym konsultantem.


Czas oczekiwania na połączenie z infolinią Mevo

Ile trzeba czekać z kontakt z infolinią Mevo? Jest to zależne głównie od liczby osób dzwoniących w danym momencie. Liczba konsultantów jest co prawda ograniczona, ale nasze kilkukrotne testy (wykonywane także w godzinach szczytu) pokazały, że konsultanci odbierają telefon maksymalnie w ciągu 30 sekund.


Mevo – kontakt e-mail

Z biurem obsługi Roweru Metropolitalnego możemy również skontaktować się przez adres e-mailowy: [email protected]. Na ten adres można także wysyłać reklamacje.

Firmy zainteresowane współpracą z operatorem Mevo (abonamentami albo stacjami sponsorskimi) mogą kontaktować się przez specjalny adres e-mailowy: [email protected].

W celu poznania warunków sprzedaży powierzchni reklamowej na rowerach Mevo należy natomiast kontaktować się z biurem obsługi dostępnym pod adresem: [email protected].

Zobacz także: 

Ile kosztuje rower Mevo? Aktualny cennik

Rower Mevo – opinie

Jak złożyć reklamację na rowery Mevo?


Mevo – formularz kontaktowy

Na stronie internetowej Mevo dostępny jest także formularz kontaktowy pozwalający na opisanie problemu i załączenie do wiadomości zdjęcia/obrazu lub innego pliku.

Formularz dostępny jest pod adresem: https://rowermevo.pl/kontakt/.

Jak wypełnić formularz?

1. Podajemy swoje imię i nazwisko.

2. Wpisujemy swój adres e-mail i ewentualnie swój numer telefonu (nie jest to obowiązkowe).

3. Wybieramy temat wiadomości spośród dostępnych opcji:

  1. pytanie
  2. zgłoszenie awarii
  3. reklamacja
  4. płatności/stan konta
  5. oferta dla firm/wypożyczenia grupowe
  6. usterka roweru
  7. zgłoszenie roweru do odbioru
  8. odwołanie od reklamacji
  9. wypowiedzenie umowy
  10. zgoda rodzicielska.

4. Wpisujemy treść wiadomości.

5. Załączamy ewentualne pliki (np.: zdjęcia roweru, zrzuty ekranu z niepoprawnie działającej aplikacji).

6. Wyrażamy zgodę na przetwarzanie naszych danych osobowych, które podaliśmy w formularzu.

7. Wysyłamy zgłoszenie i oczekujemy na odpowiedź. Otrzymamy ją na podany w formularzu adres e-mail.


Źródło informacji i wykorzystanych w treści tekstu zrzutów ekranu:

https://rowermevo.pl/kontakt/

author
Dominika Byczek
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Zmiana nazwiska a podróż poślubna

Ślub to piękne wydarzenie, ale też sporo formalności. Często przy rezerwacji podróży poślubnej odpowiednio wcześniej podajemy jeszcze swoje nazwiska panieńskie, a potem dociera do nas, że przecież w momencie wyjazdu poślubnego formalnie będziemy mieli już nowe dane osobowe. Co robić, jak uniknąć ewentualnych problemów na granicy?

author
Dominika Byczek
07 sierpnia 2020
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.

Promocja: „Konto Mega Oszczędnościowe – XX edycja” w Alior Banku

W Alior Banku trwa dwudziesta edycja promocji Konta Mega Oszczędnościowego, w której Klienci Alior Banku mogą otrzymać oprocentowanie na poziomie 1,7% dla kwoty do 100 000 złotych na okres trzech miesięcy. Sprawdź szczegóły.

author
Patryk Byczek
22 stycznia 2022
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Częściowo przezroczysta karta – nowość od Getin Banku

Jak można było przewidzieć, uaktualnienie wytycznych Mastercard odnośnie kart płatniczych wywołało lawinę nowości w poszczególnych bankach. Poza likwidacją paska do podpisu przez posiadacza, czego dokonał Santander Bank Polski, Getin Bank postanowił pójść o krok dalej. Przezroczysta karta świecąca w ciemności już wkrótce trafi do portfeli klientów spółki.

author
Alicja Hirsekorn
12 lutego 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Złe wiadomości z niemieckiej gospodarki

Produkcja przemysłowa w Niemczech spada. Od drugiej połowy ubiegłego roku gospodarka niemiecka notuje negatywny trend. Ekonomiści ogłaszają recesję.

author
Natalia Narloch
08 stycznia 2019
Absolwentka International Business na SGH w Warszawie z dodatkowym wykształceniem na francuskich uczelniach biznesowych, SKEMA Business School oraz EDHEC Business School. Specjalistka w Deloitte.

Pożyczki bez BIK Włodawa

Pożyczka bez BIK to produkt finansowy, który jest dostępny bez weryfikacji Klienta w Biurze Informacji Kredytowej. Nie oznacza to jedna, że Klienci nie będą w ogóle weryfikowani. Firmy pożyczkowe używają indywidualnych systemów, które pozwalają na szybkie sprawdzenie zdolności kredytowych potencjalnych pożyczkobiorców, a także sięgają po statystyki z Biur Informacji Gospodarczej. Tego rodzaju pożyczki dostępne są w całej Polsce, także dla mieszkańców Włodawy i okolic.

author
Aleksandra Gościnna
04 lipca 2022
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Promocja: „Premia na zapas” w BNP Paribas

W BNP Paribas trwa promocja, w której za założenie konta i spełnienie prostych warunków Klienci zgarną nawet 300 złotych w gotówce. Promocja trwa do 29 listopada 2020 roku, a pula wniosków promocyjnych wynosi 3000 sztuk.

author
Patryk Byczek
18 listopada 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj