Staż z Lwem w ING Banku Śląskim

Staż z Lwem w ING Banku Śląskim

author
Halszka Gronek
25 lipca 2019

Wakacje dla studentów nie muszą się wiązać z odbywaniem męczącej pracy w gastronomii czy innych branżach sezonowych. Atrakcyjną alternatywą może okazać się Staż z Lwem, jaki ma w swej ofercie ING Bank Śląski. W dzisiejszym artykule sprawdzamy, dla kogo jest Staż z Lwem, jakie są wymogi rekrutacyjne i co ING Bank Śląski oferuje swym stażystom. 

Spis treści

1. Staż z Lwem – co to jest?
2. Dla kogo Staż z Lwem?
3. Oferta Stażu z Lwem.
4. Jak się dostać na Staż z Lwem?
5. Podsumowanie.

Staż z Lwem – co to jest?

Staż z Lwem to nic innego, jak unikatowa oferta stażu zawodowego, jaką ma w swej ofercie ING Bank Śląski S.A. Co niezwykle istotne, staż ten nie jest zarezerwowany jedynie dla znawców świata bankowości czy finansów. Z oferty banku skorzystać mogą wszyscy ci, którzy zwinnie poruszają się w świecie technologii i mają pasję – niezależnie od tego, czy reprezentują humanistykę, kierunki ścisłe czy stricte światek bankowy. 

"

To szansa na pracę pod okiem Mistrzów ING. W trakcie stażu zdobędziesz doświadczenie w wybranym przez Ciebie obszarze. Wybraną ścieżkę możesz realizować w tym pionie banku, który najbardziej Cię interesuje.

– czytamy w oficjalnej ofercie Stażu z Lwem ING Banku Śląskiego.

Z oferty zawodowej banku skorzystać mogą przede wszystkim studenci, którzy obecnie cieszą się czasem wakacji. Nie ma znaczenia to, z jakiej części kraju pochodzą i gdzie aktualnie się znajdują – wszak Staż z Lwem dostępny jest na całym terenie Polski. ING Bank Ślaski oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy, wsparcie mentorskie ekspertów z wielu branży, i co równie istotne – umowę zlecenia (na czas określony). 


Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące umowy zlecenia.

 

Dla kogo Staż z Lwem?

Staż z Lwem oferowany przez ING Bank Śląski skierowany jest przede wszystkim do studentów – a ci aktualnie cieszą się wakacjami od uczelni. Nie ma wymogu, aby aplikanci reprezentowali wydziały czy kierunki o profilu ekonomicznym, finansowym lub bankowym. Najważniejsze kryterium przyjęcia na staż to zwinne poruszanie się w świecie technologii. ING Bank Śląski kładzie ogromny nacisk na rozbudowę oferty zgodną z najnowszymi trendami rynkowymi – stąd właśnie potrzeba stażystów o dobrej znajomości współczesnych technologii. 

Poza obyciem w świecie technologii rekruterzy na Staż z Lwem zaznaczają, iż poszukują studentów o różnorakich pasjach. W ofercie ING Banku Śląskiego czytamy:

"

Dołącz do naszej drużyny, jeśli studiujesz, a oprócz tego masz wiele pasji; jesteś humanistą, umysłem ścisłym… lub prezentujesz inną stronę mocy –  cenimy różnorodność :).

Miejsce odbywania Stażu z Lwem to… cała Polska. Nie ma znaczenia, czy kandydat pochodzi z województwa pomorskiego, wielkopolskiego, opolskiego czy podkarpackiego. Dla każdego, kto swą aplikacją zainteresuje pracowników działu HR, znajdzie się miejsce na Stażu z Lwem. Wystarczy, że podejmiesz inicjatywę i złożysz aplikację przez oficjalny kanał naboru ING Banku Śląskiego. Oferta wciąż jest aktualna… ale warto się pośpieszyć! 

Oferta Stażu z Lwem.

Co oferuje ING Bank Śląski aplikantom na unikatowy Staż z Lwem? Przede wszystkim szansę na zdobycie cennego doświadczenia w wybranym obszarze. Może to być marketing, praca w biurze prasowym, dział informatyczny czy analityczno-bankowy… W ofercie ING Banku Śląskiego czytamy, iż poszukiwani są kandydaci reprezentujący różne dziedziny nauki i pasje. Dla każdego z nich znajdzie się miejsce, do rozwoju i zdobycia doświadczenia pod okiem Mistrzów ING 

 

„Wybraną ścieżkę możesz realizować w tym pionie banku, który najbardziej Cię interesuje”

 

Poza tym ING Śląski oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • elastyczne godziny pracy stażowej,
  • pracę w nowoczesnym otoczeniu technologicznym,
  • eksperckie wsparcie mentorskie, 
  • umowę zlecenia na okres od 2 do 9 miesięcy,
  • Certyfikat ukończenia Stażu z Lwem.

Więcej szczegółów znaleźć można na stronie internetowej ING Banku Ślaskiego lub mailowo, pisząc na adres mailowy: [email protected]

Jak się dostać na Staż z Lwem?

Aby skorzystać z oferty Stażu z Lwem opracowanej przez ING Bank Śląski, należy zaaplikować poprzez oficjalny kanał naboru ING Kariera. Znajdziemy tam wiele ofert i stanowisk, na które ING Bank Śląski aktualnie prowadzi rekrutację. Warto jednak dodać, iż sam proces rekrutacji jest wielopoziomowy. W ofercie czytamy:

"

Zależy nam, abyś w trakcie rekrutacji na staż miał/a okazję zaprezentować swoje atuty takie, jak komunikatywność, umiejętność współpracy czy otwartość, ale też… byś dobrze się bawił/a.

Pierwszy etap to oczywiście złożenie CV. Po selekcji nadesłanych aplikacji pracownicy działu HR kontaktują się z wybranymi kandydatami telefonicznie, zadając kilka standardowych pytań rekrutacyjnych. Po pozytywnym przejściu rozmowy na aplikantów czekać będzie dalszy etap naboru – ten jednak może się różnić w zależności od tego, do jakiego działu stażowego należy aplikacja (analityka, logistyka, marketing, doradztwo itp.).

"

W ramach procesu rekrutacyjnego możesz spodziewać się: case study, zadania grupowego w formule pokoju zagadek (Escape Room), zadań analitycznych, wstępnych pytań merytorycznych z danego zakresu, sesji „poznajmy się”, zorganizowanej na wzór „speed datingu” czy rozmowy kwalifikacyjnej z przyszłym przełożonym.

– czytamy w ofercie Stażu z Lwem ING Banku Śląskiego. 

Dzięki odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej – czy to w standardowej formie, czy poprzez wideokonferencję – rekruterzy zyskają szansę poznania zainteresowań kandydata, jego wcześniejszych projektów i przedsięwzięć, a także oczekiwań względem Stażu z Lwem. 

Podsumowanie


Źródła:
https://www.ing.jobs/Polska/Studenci-i-absolwenci/Staz-z-Lwem.htm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Darmowa pożyczka w Banku BGŻ
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
21 stycznia 2014

Darmowa pożyczka w Banku BGŻ

Biuro paszportowe w Częstochowie
Biura paszportowe
author
Patryk Byczek
13 lipca 2022

Biuro paszportowe w Częstochowie

Bank Pekao w Malborku
Oddziały
author
Patryk Byczek
20 lipca 2019

Bank Pekao w Malborku

Rekordowe zadłużenie – Chiny po koronawirusie
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
14 kwietnia 2020

Rekordowe zadłużenie – Chiny po koronawirusie

Pożyczki bez BIK Olecko
Pożyczki miasta
author
Aleksandra Gościnna
04 lipca 2022

Pożyczki bez BIK Olecko

Polacy polubili pizzę – raport Banku BGŻ
Wpisy
author
Aneta Jankowska
22 lutego 2017

Polacy polubili pizzę – raport Banku BGŻ

Porównaj